0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
1 haftw oldu pozitif çıkalı. Eşimin ciğerlerinde olduğunu öğrendik 2gün önce. Daralması var. Kendiliğinden geçiyor mu sizinkiler nasıl oldu ne kadarda geçti belirtiler ne kadardı. Nasıl atlatabildiniz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcısı olsun inşallah şifa versin canım ilaçları kullanıyor mu 
(1,011 puan) tarafından
Evet onlar bitti ve 2ncileri verdiler :(
tarafından
İlaçları kullanmaya devam etsin çok kötüyse hastaheye yatarsa daha iyi bakarlar canım Rabnim şifa versin dua edicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ablamda oldu cok zor atlati ciğere geçtimi biraz sıkıntı 
(1,011 puan) tarafından
Hastanede yattı mı.kaç günde iyileşti
tarafından
Evet 1ay hastanede yati hava aldi nefes almıyordu öksürürkten konusamiyordu
0 oy
tarafından
Allah safi ismiyle sofa versin kuzum kaynimin cigerlerinde vardi ilac verdiler kullandi gecti sukur
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım cigerlerinde mi bilmiyorum ama ailem gecireli nerdeyse 4ay oldu kardeşimin hala boğazı agriyo annemde göğüsüm agriyo diyo ama tomografi emar cekmediler
0 oy
(763 puan) tarafından
Benim annemin inmişti on gün hastanede yattı temizlediler bu gün taburcu oldu eşin gitsin hastaneye yada ambulansı arasın hafif bişey değil benim annemin kimi geç fark ettik komalık olmustu
(1,011 puan) tarafından
Nasıl temizliyorlarda canım :( 2 gün şnce gittik geri eve gönderdiler serum takıp :(
(763 puan) tarafından
Allahalla o kadarını bilmem canım belki sorumsuzluk yapmistirlar benim anneme her gün damar yolundan ilaç ve serum verdiler
0 oy
(747 puan) tarafından
Annemin cigerlerine inmisti cok kotuydu nefesi yarim cikiyordu hastaneye yatirdilar  buhar verdiler o buhar cigerlerini temizleyip nefesini aciyordu ve ilac tedavisi yaptilar 2 hafta yatti sonra atlatti çok şükür rabbim bi daha gostermesin esine de acil şifalar versin inşallah hastaneye yatarsa daha iyi buharla duzenli vitaminli beslenmelerle cabuk atlatir evde pek iyi olmuyor cigerlere indi mi hastane sart .
0 oy
tarafından
Babamda indi 20 gün hastanede yattı.  2 aydır solunum cihazı kullanıyor evde. Allah şifa versin. Cigere inmesi zor. Sonralarda solunum cihazı olmadan tuvalete bile gidemiyorlar cnm. Tedavi şart. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Meleksone (2,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 215 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,079 cevap

34,841 kullanıcı