0 oy
2,703 göst.
Aile kategorisinde (1,051 puan) tarafından
Kızlar çok zaman önce eşime uyku ilacı içirip öyle telefonuna bakmak istiyorum demiştim.  Dün ilkdefa eczane dan aldım atarax , bir çay bardağının içine koydum ama tam erimiyor çayda. Beyaz parçacıklar kalıyor. Neyse eşim çay bir yudum aldı oo çok acı dedi bu ne falan diye.. AA içine zencefilli fazla kaçırdım delip değiştim yarısını içmiş oldu ama etki etmedi tabi 

Yani o uyusa telin şifresini eline yapıştırıp öyle açardım ama olmadı başka türlü nasıl içiririm ya? 

Kızlar önceki postumu okuyanlar hatırlar belki, eşim çok Medeni kıskanç olmayan kadına değer veren, oğlumu ve beni çok iyi yaşaatan biri ailem çok sever eşimii. Ama eşim hiç mi hiç kıskanç değil çok yakınmıştım burada bu konu yüzünden. Ama son zamanlarda bazı hareketleri çelişkili geldi bana . Ondan emin olmalyım. 

Yanılma payım yok yani, git iste diyenler var telefonu kurcalayacam deme şansım yok . Asla da vermez 3 yıldır hala şifresini bilmem elime almışlığım yokmisal . O bana hep güven güven güven der.

56 Cevaplar

0 oy
(2,261 puan) tarafından
Telefonu iste saka mısın kız.kocan o senin otur kurcala. Yaa da telefonunu boz. Sonr onunkini iste annen arasin ya da kardesin arkadasin.. mevzu varmis  gibi gec odaya uzun uzun konus
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evlenmeden once babama yapmistim ben yemek te yedigi yogurdun icine katmistim hic fark bile etmedi bide sey ezipte koydum ben

(1,051 puan) tarafından
Yoğurt ters etki yapan korkuyorum ama etkisi hiç yokmuş zaten:(
tarafından
Nasil ters etki yogurt ayran zaten  uyku yapar
0 oy
(749 puan) tarafından
Eşini uyutmaya çalışman oldukça yanlıs bir sey ve esinin sifresini gizlemeside bi okadar saçma nisanlilik donemindede boylemiydi
0 oy
(285 puan) tarafından
Arkadaşım kafanda ne yasiyosun sen kocan sana karşı olumsuz bı davranışı yoksa adama ilaç içirip uyutmak falan nedir evde  dura dura heralde devreler yandı bisy oldu adamın bisyi yoksa nie kurcaliyosun düzgünce sor şifreyi kaldır de yani neler geliyo aklına bu gelmiyomu  valla neler gitcez duycaz daha 
(1,051 puan) tarafından
3 yıl teli eline dahi alma şifre bilme! Eşin seni hiç kıskanmıasın, git gez desin! Yüzük takmasan olabilir desin? 16 ay ayrı yatın , eşin gizli svarm açsın, kızlarla arkadaş olsun. Ama senn haberin olmasın...!!!! Sen kıskandıığıno belli etsen bile kıyamete o koparsa  kıskanılmayı sevmiyor ne bileyim aklıma gelmiyor Ve daha daha rahat olur muydun neyse yaaa, haklısın
(285 puan) tarafından
Bunları yazmamissinki nerden bileklik çok iyi bir eş baba beni  beni çok iyi yaşatıyor bilmem ne yazmışın bizde derdin ne diye soruyoruz tabiki ama evlenince kocalar kıskançlığı kesiyorlar biraz daha ama bı supen varsa söyle eşine böyle olmaz
(1,051 puan) tarafından
Ya can işte o kdr farklı ki 2buçuk yıldır şüphelenmedim gerçi fırsat da vermez  akıllıdır. Çok para verin oğlunu sever bana da karışmaz kızmaz kıskanmaz sesini yükseltmez ama işte bu huyu var
0 oy
tarafından
Kız atarax etkisi çok hafif :) sersemletiyor sadece agır uykuya geçirenler uyku ilacı değil psikolojik rahatsızlığı olanlara verdikleri bir ilaç ve reçetesiz satılmıyor
(1,051 puan) tarafından
Bilmiyordum :( zaten daha da alamam. Nette uyku yapıyor diyen çok vardı
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kim bilir neler yaşadın ya, ben seni eleştirmiyorum ama bu düşüncenle eşinin alerjisi olan biseyi verirsin adama bişey olur Allah korusun hem eşinden hem hayatından olursun. Bence başka bir yol denemelisin
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kızım adam her oku yiyo korkmuyo sen korkuyosun, senin kocan medeni değil midesi geniş sanki.. Sinsi çift karakterli dışarıya cila boya içerde kendi istediği hayallerini fantezilerini yaşıyo. Benim anlamadığım zaten kızlarla arkadaş olmuş dediğine göre zaten niyeti bozmuş daha ne bekliyorsun ki senle kanka olmuş ayrıda yatıyo çünkü heyecan bitmiş adrenalin istiyo madem sen boşver ilacı başka hat al ordan seksi bi profil oluştur buna yanlışlıkla başkası sanmış gibi bişeyler yazarak başla bakalım cvp veriyomu, verdikçe sende cilveli cilveli yaz sonunda adrenalinin kralı evdeymiş görsün :) 
(1,051 puan) tarafından
:)) canım yaaa güzeldi sonu. Ayrı yatıyoz vardiyalı çalışıyor uykusu kedi gibi çok hafif.. ama cinsel olarak hiç mi hiç eksiklik olmadı aynı rayında devam ediyor.. tam da dedğin diğer bütün herşeye katılıyorum
(1,786 puan) tarafından
İçki içir sarhoş olsun belki dili açılır sende sorular sorarsın
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Canım telefon ortada dururken atıyorum hava durumuna falan bakcam de sifren ne söylesene de.senin telefonun uzakta olsun o sırada  Çünkü parmak izi olan telefonlarda alternatif şifre de var parmak izi olur da islemezse şifre yazarak açılıyor. Sonra şifreyi fln söylemez ben açayım derse ben senin eşinim şifre mi sakliyorsn aşk olsun de şifreyi söyletene kdr naz yap trip yap 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ataraxın beyne verdıgı zararı bılıyorsundur umarım canım.  
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Bacim sen iyimisin her ilaci her bünye kaldıramaz kas yapayım derken göz çıkaracaksın haberin yok 
0 oy
(516 puan) tarafından
 benim ilk isim esimin telefonuna kendi parmak izimi okutmak olmuştu daha evkenmeden once,en baştan şifresini öğrenecektin canim,hao içermekle olmaz olur bi gun ona yaptigin seyi ogrenirse ne cevap vereceksin,en kotu derin uykuya daldığında al parmağının izini okut,ama ilac icirme derim,papatya melisa cayi felan yap,daha derin uyur belki
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Günah bencede ya ama sen bilirsin gene demekki dusunmussun bunu 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
İnşallah korktuğun şeyle ksrşılaşmszsın canım 
0 oy
tarafından
Ayy yemin ederim kadinlardan kodkulur 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 668 göst.
20 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sarioglusumm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
13 cevap 256 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliftanriverdi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde meltem89 (22 puan) tarafından soruldu

396,443 soru

11,858,830 cevap

35,956 kullanıcı

...