0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hanimlar kizim dünden beri cok kaşiniyor kaşdigi yerler kupkuru kaliyor yara oluyor kaniyor resmini çektim bakarmısınız uyuzmu olmuş acaba 5 aylik bebegim var bizde bişe yok yarın doktora gidicez hep kıyafetleri ütülerim çamaşırlarına kadar her hafta nevresim takımı yıkatırım ütülerim nerden bukaştı bu anlamadım ya inşallah degildir bilgisi olanlar

9 Cevaplar

+1 oy
(185 puan) tarafından
doktora gotur canim krem veriyolar diye biliyorum ama 
tarafından
Yarin gidicez canim randevu aldim
(185 puan) tarafından
hemen gecer  insallah canim cok gecmis olsun
tarafından
Amin canim insallah hemen atlatir
(185 puan) tarafından
insallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
En iyisini doktor bilir kuzum
tarafından
Belki geciren bilen vardir diye yazdim canim yarin gidicez doktira
tarafından
Biz yaşadık **** hastalığını oğlumda çıktı en son giydiği bütün kıyafetlerini kaynat as dedi, krem verdi bide
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ufff cok kotu kasinti yapar bilgim yok canm 
tarafından
Evet canim kasiniyor
0 oy
tarafından
Ooff yaauyuza benziyor cidden 
tarafından
Yaaa napicma ben simdi ya yarin doktora gidicez
tarafından
Bulaşıcı oluyor yalnız o krem verir sanirim
tarafından
Bizde bise yok simdilik
0 oy
(622 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun öncelikle buna benzer bisey kızımda da oldu ama sadece kolların da oldu eğer senin çocuğunda göbek altında da varsa büyük ihtimalle uyuzdur geçen kızımı doktora goturdugumde doktor dedi çocuklar arasında **** salgını var diye çok geçmiş olsun tekrardan
tarafından
Gobek altinda yok canim bacakta kenarda sirtinda boynunda sagol cani.m
(622 puan) tarafından
Doktora gotursen iyi olur canım ayrı carsaflarina uyuduğu yastığı bebekten uzak tut inşallah bebeğine bulaşmaz
tarafından
Amin canim yarin goturucem randevu aldim
0 oy
tarafından
Kızını en iyi ven anlarım hamileyken geçirdim kaynanamlar dan bulaşmıştı sizede geçr dikkat edin cildiyeye git karışım ilaç veriyorlar 
tarafından
1 hafta boyunca yikaticam 60 derece butun kiyafetlerini indirdim doloatan makineye attim 60 derecede yikaniyor
tarafından
Aynn cnm çok kötü kaşınıyor ben hamileydim he yerimi kanattım kaşımaktan ağlıyordum gece daha çok başlıyor kaşıntısı izi hala var bacaklarımda herşeyi yıka ütüle öldüm resmen çok geçmiş olsun RABBİM ŞİFA VERSİN
(148 puan) tarafından
Canım herşeyi çok çok yıkama gitmediklerini büyük çöp poşetlerine koy ağzını sıkıca bağla . Evde kullandığım içer tekillerini koltuk kirlentlerini, tv battaniyesi tarzı şeyleri yıkayıp poşetledim herşeyi 1 hafta açmadım belki uzun uzun tuttum. Kendimize sadece birkaç eşya bıraktım giymek için eşim işe gidiyordu ona daha çok bıraktım . Ama her gün yıkadım gelince ütüledim. Ben poşetlemeden sadece yıkamakla arınamadım İnan poşetlere havlular mı dersin nevresimler , kullanılmayan urçtaki yastıkları misafir için olanları bile doldurdum. Çok poşet harcadım ama sonunda arındım. Birde eczaneden kükürt ilacı yaptırdık özel****z için yapıyorlar iğrenç kokuyor ama onu sürüp 3 gün yıkanmadık. Hatta eşim 2 gün de işe gidiyor diye yıkandı sonra tekrar nüks etti uzun uzun uğraştık işe giderken zor oluyor evde biri. Yani Allah kolaylık versin kardeşim birde beyaz sirke pamuğa döküp vücuduna sür kaşınan yerlere iyi geliyor rahatlatıyor. Yada çay ağacı yağı Buda zeytin yağ ile karıştır birer kaşık kaşınan yerlere hatta tüm vücuda sür . Doğal çözümler bunlarda iyi geliyor
tarafından
Amin canim sagol
tarafından
Anladim canin sagol
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bu u.y.u..z olmalı Allah yardım etsin
tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(92 puan) tarafından
Görümcem olmuştu canım gece uyuyamayack kdar kasiniyo mu bu **** da daha çok gece kasinirmis 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ama zor geçer cnn benim kuzen kullanmadığı şey kalmadı 1 yil da anca geçti bebeginede bulaşır dikkat et bebeklerde geçiyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merve bolt (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hazal bebek (279 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı