0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar oglum 14 aylık ve emiyor saatte bir kalkıyor artık dayanılmaz bir raddeye geldik bu gece beslenmesini nasıl kesebilirim her kalktığında emmeye uyanıyor ve memeye çok düşkün hem gece hem gündüz memeden ayrılmıyor deneyimli anneler deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
(3,555 puan) tarafından
Kaç kilo kilosu iyiyse yavaş yavaş bırak bir anda kesme su ver uyaninca
(23 puan) tarafından
Canım kilo olarak 10 kilo çok hareketli hiş yerinde oturmuyor ve artık zaten sütüm yok denecek kadar azaldı. Nasıl kesebilirim en azından geceleri biraz rahat uyuması için sürekli kalkıyoruz artık saatte bir
-Reklam-
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim oğlumda 14.5 aylık saat başı süte kalkiyo surda beklim bende
0 oy
(2,360 puan) tarafından

Yatmadan once guzelce doyur uyut öyle öyle azalip birakacak 

(23 puan) tarafından
İnş canım deneyecem 11 de yatıyor sabah 8 de kalkıyor ama gece saat başı uyanıyor tam 8 kere her kalktığında dedigin yapıcam inş bende kesintisiz en azından 3 saat uyuyabilirim
(2,360 puan) tarafından
Tabi canim büyük daha artik o kadar sık uyanmamasi lazim
(23 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum artık büyüdü düzelir dedikçe hep aynı şekilde gitti ama artık biraz da olsa uyumamız lazım ikimizinde bu gece başlayacam dediklerinizi deniyecem
(2,360 puan) tarafından
Dedigim gibi mama falan yap güzelce doyur uyut sonrada her iki gecede 1  1 azalt emzirmeyi oylelikle kalkmaZ artik
(23 puan) tarafından
İnş canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Her kalktığında emzirmicen. Önce uyanınca kucağa filan al piş piş yap. Saat aralıklarını uzun tutarak başla. Birden kesemezsin. 3 saat arayla emzir. O aralarda uyanınca pışpış yap. Öyle öyle her uyandığında meme gelmeyeceğini anlayarak azalmaya başlıcak . Hemen olmasını bekleme zamanla
(23 puan) tarafından
Anladım canım inş olur faydasını görürüm büyüyünce düzelir dedim iyice beter oldu artık uykularımız
0 oy
(1,718 puan) tarafından
19 aylık kesemiyorum malesef ya hala kalkıyor geceleri emmeye bazen 1 kez kalkar bazen ise 3 4 kez sinir oluyorum bende emmeden uyumuyor 
(23 puan) tarafından
3 4 keze kurban olayım ya en az 7 kere kalkıyor artık ne yapacak bilmiyorum ben
0 oy
(3,728 puan) tarafından
19 aylık kızım sabaha kadar memede uyuyor azı dişi çıkarıyor orada rahatlıyor
(23 puan) tarafından
Canım benimki diş çıkarmadığı dönemde aynı şekilde
(3,728 puan) tarafından
O zaman başka türlü uyutmanin yolunu bulacaksın tecrübem olmadığı için yardımcı olamıyorum
(23 puan) tarafından
Olsun canım saol yinede memeye kalkıyor sürekli biraz memeden kesebilirsem geceleri sorun hallolucak gibi ☺️
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da 14 aylık gecede 3 kez kalkıyor normalde ama ben o uyanınca su verdim. 4 gündür gece kalkmiyor elhamdülillah elhamdülillah
(23 puan) tarafından
Canım su verdikten sonra tekrar kalkmaya başladı mı çok agladı mı yada meme için nasıl başardın acaba darısı benim başıma
tarafından
Yok canım zaten bu aylarda acıktiklari için kalkmiyorlar alışkanliktan kalkıyorlar.
(23 puan) tarafından
Aynen bu alışkanlıgı bıraktırmam lazım artık benimde
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Oğlumun yaşına girmesine çok az kaldı 2 gündür sütü sulandirip veriyorum 2 tane de cici Bebe atıyorum içine inan ki 1 senedir uyumadigim kadar uyuyorum tek göğüs emdiği için doymuyordu mama da denedim yine fayda etmedi şimdi süt verdigimden beridir 3 4 saat uyuyor sende böyle yapabilirsin mesela kalktığında da emzir ya da emzirmeden uyutmayi dene. Saat başı kalkiyordu oğlum da şimdi rahatladım biraz 
(23 puan) tarafından
Canım benim oglum ne süt içiyor nede cici bebe yiypr denedim süt vermeyi hiç sevmedi tadını ama tekrardan dedigin yapıp deneyecem. Keşke süt içse ya
(14,166 puan) tarafından
Valla ben öyle rahatladım ki aptamjl veriyordum yine saat başı kalkiyordu cildiriyordum artık 2 gündür Allahım şükürler olsun rahatladım
(23 puan) tarafından
İnş darısı başıma 3 saat kesintisiz uyusam keşke ☺️
(1,077 puan) tarafından
Süt bır bardak mı verıyorsunuz
(14,166 puan) tarafından
İnan ki 3 saat uyku benim için de hayaldi ama suan inanamıyorum maşallah suphanallah. Canım mesela örnek veriyorum biberona hazırlıyorum ben. 4 ölçek içiyor mesela 2 ölçek su 2 ölçek süt kaynatıp 2 tane cici bebe atıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bulut12 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
0 oy
4 cevap 154 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Svlydnc (17 puan) tarafından soruldu