0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık kizlar ve 7. Aya kadar hep kucakta gezerek uyudu artık kollarım kopuyordu çok ağlıyordu kucaktan inmezdi filan uyku eğitimi vermek istedim 7 aylik olduğu gun başladm ama tam beceremedim sanirım o gunden beri yere yatıriyorum ninni söyleyerek göğsünü hafifce vuruyorum piş piş yapıyorum öyle uyuyor pek ağlamıyor ama nedense 2 gündür çok ağlıyor dis filan çıkarcak gibi uyanıkken kucakta gezdiriyorum sakinleşince iyice ağlamaktan yorulunca susuyor bende o zaman yatırıp ninni söyleyerek uyutuyorum ve uyku eğitimi verenlerin bebekleri ninni yada piş piş yapmadan kendi uyuyor ama benimki ninni ve piş piş yapmassam uyumuyor asla galiba beceremedim sizce bu sorun olur mu tekrar uyku eğitimini vermeyi deneyeyim mi yoksa bu şekil uyutmaya devam mi edeyim fikirlerinizi merak ediyorum

1 cevap

0 oy
tarafından

Alışmış maalesef öyle uyumaya ben 2 oğlumada eğitim verdim bebekken hiç sallamazdım emzirir koyardım yatağına hiç ninnide söylemedim 1 yaşında olan gece uyumadan sütünü içer kendi kendine uyur ben sesimi çıkarmam hiç 5 buçuk aylık olanda öyle 10 da uyuyo ikisi de şimdi olduğu gibi bitek büyük oğlum uyumak istemiyo 6 yaşında olacak 

(1,337 puan) tarafından
Ya tekrar denesem mi acaba duzelir mi
tarafından
Dene bence yine alışır
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 176 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 142 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,677 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,619 soru

11,529,826 cevap

35,200 kullanıcı

...