0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaklaşık 4 aydır beraber yatağa yatıyoruz öyle uyuyor. Son 1 aydır 1 saati geçiyor uyutma süresi. Yatağın başlığında ayağa kalkıyor zıplıyor uykusu varken bile yatağın uçlarına gidiyor aşağı bakıyor sinir basıyo beni. Bir de bugün o hareketli halinde kafasını burnuma gömdü yani kırıldı sandım o kadar canım yandı ki ağladım o sinirle bağırdım ve biraz hırpaladım bunu yaptığıma inanamıyorum ama o oyun sandı Allahtan güldü ama sonra ben sonra yine ağladım vicdan azabından. Dünde elmacık kemiğime vurdu kafasını ona da ağladım yani çok canım yanıyor çünkü sert çarpıyor. Başka bi yöntem önerir misiniz yoksa yüzümde bir kaç kemiğim kırılacak şimdi bile burnum sızlıyor hala. Ya da vicdan azabından ölücem hırpalıyorum canım yandıkça 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi yataginda yatmaya alıştır canim
tarafından
Ya karyola beşik ıkıl ıkıl ediyo ayağa kalkıyo sonrası zıpzıp korumasına ağzını çarpacak diye korkuyorum
tarafından
Park yatak alma şansım varsa al daha güvenilir
tarafından
Gidişat onu gösteriyor zaten yakında bir düzen değişikliği olacak daha mı iyi olur daha mı kötü hayırlısı
tarafından
Daha iyi olur sizinle yatması inan daha tehliklei
tarafından
Evet bende bu beraber yatmayı uzatmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Yer yatağında yatır ben cözümü öyle buldum
tarafından
Evet bunu bir deneyim teşekkürler
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm benim bebek yatağında yatmıyor. Yatmadı bende yer yatağı yaptım odasında 
0 oy
(48,984 puan) tarafından
ne kadarlık canim benimkide yatak basliklarina tirmaniyodu çok şükür birakti babasi evdeyse uyumasi uuzun suruyo yoksa daha az yoruyo
tarafından
1 yaş. Benimki giderek dozu artırıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 142 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hazall (60 puan) tarafından soruldu

385,187 soru

11,519,453 cevap

35,179 kullanıcı

...