0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (615 puan) tarafından
Kızlar yarın evlilik yıldönümümüz. Geçen yıl pandemi nedeniyle ve ev taşıma durumu yüzünden kutlayamamıştık. Ben hediye almıştım yine de ama eşim almamıştı. Bu yıl da çocuk yüzünden çok masraf yaptık evde güzel bi yemekle sürpriz yaparım diye ben hediye almadım. Ama eşim almış. Hevesle bu akşamdan verdi. Sen de ver hadi dedi ama almadım dedim. Almadım deyince sen zaten en güzel hediyeyi veriyorsun bana karıcım. Bi ihtiyacım da yok senin bi ihtiyacını aldım bende dedi. Ama yine de üzüldüm ya. Hamileliğin de verdiği bi duygusal ruh durumu herhalde. Aklım takıldı. Yarın yemek dışında keşke bi sürpriz yapabilsem ona. Bu saatte netten hediye söylemek için çok geç zaten :( :(

8 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
Yarın al yarın ver canım ne olacak 
(615 puan) tarafından
Çalışıyorum canım. Akşam üstü 6ya kadar. Ama geç de gelse küçük bir hediye alıcam sanırım
-Reklam-
0 oy
(13,666 puan) tarafından

Hadi sen de hediyeyi ver :D

Enişte ya :D

(615 puan) tarafından
Hee :) beni güldürmek için çocukça hareketler yapar. Geldi yılıştı hadi sende ver dedi ama bende yok :(
0 oy
tarafından
Aynen ama geç gelir illa almak istiyorsan al
(615 puan) tarafından
Bence de öyle yapayım. Babalar gününde anlamlı güzel bir hediye hazırlayım diyordum da ilk kez baba olacağı için. Ama alayım küçük bir şey.
0 oy
(749 puan) tarafından
Hadi sendemi ver dedii
(615 puan) tarafından
Evet. Beni güldürmek için çocukça hareketler yapar hep. Geldi yılıştı hadi sende ver diye şımardı ama ben veremedim bişey :(
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Biz hic kutlamadik :D

(615 puan) tarafından
Hiç mi? Ortak bi kararsa iki taraf da memnunsa kutlamamakta bi durum yok aslında :)
0 oy
tarafından
Başka türlü hediyeni verirsin:)
tarafından
Ulaannnnnnn ;Dddd
(615 puan) tarafından
Ay bu biraz utandırıcı oldu :D
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hadi sen de ver diyisi çok iy 

Biz hiç kutlamadik 
(615 puan) tarafından
Beni güldürmek için çocukça hareketler yapar sağolsun :) yılışarak geldi yanıma hadi sende ver dedi ama bende hediye yok :( kutlamamak her iki tarafında kararıysa bence bir durum yok. :)
(6,825 puan) tarafından
Bir karar dgl gelişine öyle jsjjsjs
(615 puan) tarafından
Ay o zaman ben üzülürdüm ya :)
(6,825 puan) tarafından
Yok ay ne üzülcem sevgililer günü de almasa şey yapmam da doğum günüm es geçilmesin bana Yeter:)
(615 puan) tarafından
Sevgililer günü herkesin kutladığı genel bi gün olduğu için bizde hiç önemsemeyiz. Dediğin gibi sadece bize ait özel günler daha önemli :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,270 göst.
11 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde Melis2134 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde Melis2134 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.