0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (10,959 puan) tarafından
Nasıl oluyor nasıl basvuruyoruz ne yapmamız lazım? Cocuk alıyorlar mı bilen yardımcı olursa sevinirim. Artık dayanacak takatim kalmadı. Kadın nosu buldum sustum boynu mor geldi sustum Allaha havale ettim. Hakaret etti sustum hep annemi bekledim yok o olsun bosan yok bu olsun gel derken hep oyaladı beni. Adam sürekli vara yoga kızıyor bagırıyor ne yapsak suc evde cendere kampı gibi ev. Hersey problem. Büyük kıza zaten sürekli bagırıyor azarlıyor cocugun psikolojisi yerle bir oldu. Sabah erken kalkıyor uyuyamadım diye azarlıyor herkesi aglatıyor evde. Uyusun diyorum cocukları çıt çıkartmadan durduruyorum bu saat kadar uyunur mu günüm bitti gitti diyor. Gene suc bende neden kaldırmadım.en son 2 aylık masuma bagırıyor. 2 aylık ya 2 aylık daha sustan durdan ne anlar. Anneme anlattım en son dicegini dedi. 2 cocugu bize yuklucek 5 kurusta göndermicek nasıl bakcaz dedi. Boswer bagırır bagırır susar diyor, aman boswer ne hali varsa görsün sen karısma kımle istiyorsa gitsin görüşsün diyor ben simdi bu lafların üstüne gider miyim oraya? Babam da sözde cok seviyor canını verir. Ayrı evi var bos odası var demiyor ki bu odayı bir göz sana yapıverelim sil süpür yemek yap işlerimi yap hem sen kurtul hemde bakanım olsun demiyor hep bahane bıktım artık oluyorsa yarın oglen den sonra alıp cocuklarımı gidecegim

21 Cevaplar

+5 oy
(3,527 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ah kuzum ya :(

Öncelikle kadın sığınmaya çocukları alıyorlar canım, sen çalışırsan çocuklara bakıyorlar diye biliyorum ama emin değilim inşallah bilen biri çıkar. O kocan olucak ş.erefsiz Allahın dan bulsun pislik herif. Annenin böyle yapması kötü olmuş keşke köstek olmak yerine destek olsalardı, benim evim 3+1 antep te olsan hiç düşünmem hemen çık bana gel kendi düzenini kurana kadar derim inan buna.

Sen kendi ayaklarının üzerinde durabilirsin inanıyorum buna, sen çok güçlüsün yeter ki iste çocuklarını kimseye muhtaç etmeden büyütürsün❤️

O pislik herif te nafaka vermek zorunda

(2,375 puan) tarafından
Hemserin olarak gurur duydum seninle
(3,527 puan) tarafından
İnsanlık ölmedi kuzum yazık günah
(10,959 puan) tarafından
Katlanamıyorum artık o kadar ihtiyacım var Kı maddiyat umrumda degil yani o kadar derdimi acacak birine ihtiyacım varki
(3,527 puan) tarafından
Daha önce de konuştuk seninle, her zaman dinlerim seni kuzum
(10,959 puan) tarafından
Napayım bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
ahh canım Allah yar ve yardımcınız olsun sabrınızı arttırsın inşaAllah Rabbim refaha ulaştırsın 
(10,959 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ben gittim cnm benim gittigim yer bildigin otel gibiydi yani hic oyle anlatildigi gibi kotu bir yer degildi polise gidip ben kadin siginmaya gitmek istiyorum demen yeterli telefon yok cocukla aliyorlar
(10,959 puan) tarafından
Bende 2 tane var alırlar mı ıkısını de? Teli satıp para yapacagım zaten
(1,699 puan) tarafından
Istersen 5 tane olsun canim tabiki alıyorlar inan sana herkesten daha iyi bakiyorlar cok cok guzel bir yer
(10,959 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(260 puan) tarafından
Evet çocuk alıyorlar 
(10,959 puan) tarafından
Bir yas sınırı yada sayı sınırı var mı
(260 puan) tarafından
Sayı sınırı yok kız çocuk 18 e kadar kalıyor
(10,959 puan) tarafından
Sagol bacım
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bilmiyorum canim Allah yardimcin olsun :(

(2,375 puan) tarafından
Allah kahretsin kocan olacak s*refsizi :(
(10,959 puan) tarafından
Bu saatte yavrunu salllıya salllıya aglıyorım
(2,375 puan) tarafından
Lutfen ağlama lutfen dua et Rabbim kalbine ferahlik versin inşallah seni o zor durumdan kurtarsin
(10,959 puan) tarafından
Düşünüyorum düşünüyorum nerde bu kadar bir günah işledim ki bunları yasıyorum
(2,375 puan) tarafından
Öyle düşünme her serde mutlaka bir hayır gizlidir Allah hayirli bir kapi acar elbet üzülme sıkıntılar misafirdir gelir ve gider önemli olan gonderenin hatirina sabretmektir
0 oy
tarafından
Sosyal hizmetlere gideceksin veya polise polis bırakıyor genelde sığınma evine..
(10,959 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canm vallahi durumun cok zor:(

(10,959 puan) tarafından
Her gün git gide sıkıntıdan sütüm azalıyor 2 aylık masumum da doymuyor
(2,052 puan) tarafından
Biliyorum cok zor ama evlatlarin guclu ol 2 aylik masumun ne sucu var kendi bu kadar yipratma
(10,959 puan) tarafından
Dayanamıyorum cok güzlü durdum ama bittim bende
0 oy
tarafından
Allah sabir versin canim benim cok uzuldum Allah boyle adamlardan uzak etsin
(10,959 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun ya çok üzüldüm haline 
(10,959 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eşini şöyle adam akıllı dövecek çarpacak bir Allah'ın kulu yok mu etrafında? 

Eşinin eziyetinden kurtulursun da ananın çenesinden nasıl kurtulacan sanki kendi annemi okudum 
(10,959 puan) tarafından
Diyorum ya babam sozde canını verir bir höt demedi suna
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Canım hatırladım seni. Allah yardımcın olsun yolunu bahtını açık etsin. İnşallah yeni hayatında her şey yolunda gider. Sığınma evine çocukla girebiliyorsun tabi ama bazıları telefon almıyor güvenlik gerekçesiyle (oradaki bazı kişilerin can güvenliği yok. Onları korumak için telefon herkese yasak) bir süre sana ve çocuklarına bakıyor ihtiyaçlarını görüyor gerekirse seni meslek edindirme programlarına sokuyor evini kurmana yardım ediyor ve kendi ayaklarının üstünde durabildiğin zaman bırakıyor. Bildiğim kadarıyla çocuklar yine devlet korumasında kalıyor yani denetliyorlar iyi olup olmadıklarını. Dualarım hep sizinle. Allaha emanet ol
(10,959 puan) tarafından
Sagol bacım meslegim vs zaten var. Sadece cocuklara bakacak yok. Yoksa kredi cekip filan hemen ayırırım evi
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Offf kuzum ya Allah yardımcın olsun bilgim yok ama gitmen en iyisi hem senin hem çocukların için 
(10,959 puan) tarafından
Olmayacak boyle hepimizin psikolojisi bozuldu
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Ben gittim canim kadin siginmada kaldim 1 ay boyunca evet cocuk aliyolar oraya ve aile sosyal hizmetlere yada karakola gidip muraacat ediyosun ve hemen getiriyolar seni 
(10,959 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ya bu anne babalar evlatlarının yanında neden değil. Ah kuzum benim içim parçalandı. Allah sana bir çıkış yolu göstersin
(10,959 puan) tarafından
Amin bacım sözde yanımdalar
(5,721 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Sütüm gidiyor dedin ya şuan adam olup o k.pek kocanın boğazına çökesim geldi bende emzikli bir anneyim çok üzülüyorum senin şu durumuna Allah'ın yardımcon olsun o meleklerin ne suçu varsa kuduz k.pek defolsun gitsin boynunu morartanlara bağırsın arsız yüzsüz utanmakta kalmamış ar damarı çatlamış baba olcak bide yazık öyle baba olmaz olsun rabbim hep yanında olsun üzülme üzülmemeye çalış sütün gitmesin canım zor ama sen bebeğin için üzülmemeye çalış Allah'ta onu bildiği gibi yapsın inşallaaaah
(10,959 puan) tarafından
Her gün neler deniyorum arsında doysun su masum diye. Ama ona bile bagırıp bir kulp buluyor demiyor ki bunu sıkıyorum aglatıyorum da sütü gidiyor bana diyor ki yetmiyor sutun gelmşyor
(1,615 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin inşallah h.ayvab k.peek
(10,959 puan) tarafından
Allahım bir çıkıs yolu göstersin
(1,615 puan) tarafından
Amin canım amin yüreğim sıkışıyor senin şu haline aynı yerde olsak yanıma alırdım yardımcı olurdum Allah'ım yardim etsin sana
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Allahım seni feraha çıkarsın rabbim kurtarsın o adam olacak ******** adiden  böylelerine bırak çocuk kokunu bile hak etmiyorlar inşallah senin ve evlatlarının eline düşürür bi bardak suya muhtaç olur o pislik 
(10,959 puan) tarafından
Sagol bacım
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Ah canim benim cok uzuldum kim olsa dayanamaz okadar haklisin ki. En acisida ailenin destek olmamasi maalesef. Sorsan torun evlattan tatli ama baba evine gelince yük. InsaAllah guzel Rabbim sana en hayirli kapıları acsin canim  cok ama cok mutlu ol evlatlarınla. Elimizden bise gelmesede dilimizden duamiz eksik olmaz❤
(10,959 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Sütün gidiyor dediğin yerde bittim heleki bi kendini bilmez zihniyetsiz yüzünden ise küçücük çocuklara mi yetiyor caniliği Allahindan bulsun 

Seninde hakkında hayırlısı olsun gülüm ♡Çok üzüldüm o esin olacak kişiyede Rabbim merhamet versin 
(10,959 puan) tarafından
Amın bacım
0 oy
(185 puan) tarafından

o konuda bi bilgim yok ama allah yardimcin olsun canim:(<3

(10,959 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun.insallah hersey gonlunce guzel olur.madem oyle ailen arkabda degl onlarada haber verme.allah yolunu bahtini acik etsin insallah.
(10,959 puan) tarafından
Bi kardesimi aradım perişan olur o

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aysezeynpnur (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 719 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu