0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Biz şimdilik oturma odasında yer sofrasında yiyoruz mutfagım küçük oldugu için masa sandalyem sıgmadı  1 2 haftaya taşınıcaz o evin mutfagı daha buyuk orda mutfakta yemeyi düşünüyorum masada veya yine yer sofrasında siz nerde yiyorsunuz bakim

44 Cevaplar

0 oy
(604 puan) tarafından
Mutfakta yiyoruz arada oturma odasında değişiyor kuzum masada yiyoruz genelde  
(1,451 puan) tarafından
Anladım cnm mıtfak biz kadınlar için daha avantajlı olur
(604 puan) tarafından
Aynen canm  :)
-Reklam-
0 oy
(89 puan) tarafından
mutfak küçük olduğu için salonda yiyoruz ama mutfak masa alacak kadar olsa mutfakta yerdik
(1,451 puan) tarafından
Bnmde mutfak küçük o yüzden cnm yoksa mutfak daha iyi olur sadece mutfak kirlenir ve yemekleri hazırlamak daha kolay olur
0 oy
(10,090 puan) tarafından

Nerde olursa :D salonda masada mutfakta masada. Yada buyuk sinim var ona koyup orta sehpada koltuklarda oturuyoruz tv izleyip yiyoruz :D

(1,451 puan) tarafından
Oda iyimiş :)
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hep beraber yedikten sonra önemi yok bence bunun 
(1,451 puan) tarafından
Önemi yok tabi ama mutfakta yense diger odalar kirlenmez bnce ve mutfaga hazırlamak daha pratik olur diye düşündüm
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Mutfakta masada yerde çocuklarla zor oluyo yoksa esimde bende yer de yemeyi seviyoruz
(1,451 puan) tarafından
Evet aslında yerde çocuklar herşeye uzanmak istiyor zor oluyor ama bnm esimde yerde yemeyi seviyor daha rahat oluyor bizler için ama çocuklarla zor
0 oy
(477 puan) tarafından
Mutfakta masam var ama tv izlerken yiyoz  diye salona yer sofrası kurup yiyoz
(1,451 puan) tarafından
Bnm masam sıgmadı mutfagıma ama dedigin gibi benim eşim de tv izlerken yemeyi çok sever hatta salonda yatarız biz tv olmadan uyuyamıyor eşim :)
0 oy
(93 puan) tarafından
Salonda yemek masam var orada yiyiyoruz ileride mutfağıma ufak bir masa almak istiyorum o zaman orada yeriz :)
0 oy
tarafından
Salonumda masam var ama orayi ramazanlarda kullaniyorum. Mutfaktaki masamda yeriz hep.
0 oy
tarafından
kışın günlük oturduğumuz oda da yazın mutfakta bazen tv için yine günlük oturduğumuz oda oluyor 
0 oy
(920 puan) tarafından
Valla eşim cogunlukla telvzoyn karşısında yemeyi sever drgisiyo bizimki bazen oturma odası bazen mutfakta
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Mutfakta yiyoruz canım.ama çocuklar içeride yemek istiyor o zaman götürüyorum onlara 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Salonda yiyoruz masada mutfagı hem kücük yer yok hemde mutfakta yemeği hiç sevmem ben büyükten olsa yemezdim
0 oy
tarafından
Mutfakta yiyoruz kurup toplaması kolay oluyor
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Mutfakta yemek masasında yiyoruz
0 oy
(48,759 puan) tarafından
esim yoksa kizimla tepside odada varsa mutfakta masada.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Masa yer o an hangisini canımız isterse genelde dizimiz oldu zaman salonda yiyoruz onun dışında mutfaktan masada
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Genelde mutfakta nadiren salonda 
0 oy
(410 puan) tarafından
Mutfakta yer sofrasinda esim salonda tv onunde cok swver bazen onun icin salona koyarim
0 oy
tarafından
Mutfakta kışın yazında balkonda
0 oy
tarafından
Biz yerde yiyoruz hep öyle rahat ediyoruz oturma odasında mutfakta öyle yiyoruz

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 448 göst.
0 oy
29 cevap 732 göst.
2 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 361 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 192 göst.
1 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu

381,470 soru

11,420,755 cevap

34,975 kullanıcı

...