0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Surekli kaşıyo kizariyo sadece burasinda var cok hafif bekelerde yuzunun diger kisimlarinda ama cok az. Goren alerji diyo herhangi bir sıkıntı olur mu? Hemen gitureymmi hastaneye hic bir bilgim yok suan

4 Cevaplar

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canim son yedirdigin seyleri dusun yeni denedigin bisey varsa onu verme ona alerjisi vardir hiriltili nefes alma yada nefes almakta zorlanma var mi oyleyse gotur eviniz sicak mi isilikte olabilir 
tarafından
Ev sicakligi guzel her zaman ayni sicaktan degil eminim. Ya birde esim sey vermis tadelle yiyomus kendisi findikli ya birde o cikolata ogluma da vermis ondan sonra oldu zaten onun disinda herseyi yapar ama hic bisey alerji yapmazdi hatta bir kez de sade cikolata vermis birsey olmamisti findiktan mi diye dusunuyorum onun disinda ekstra farkli birsey yemedi
(1,659 puan) tarafından
Evet canim bazi kuruyemisler alerji yapabiliyor ceviz de mesela alerjik 9 aylikken deneyin diyorlar kac aylik sizinki
tarafından
7 aylik canim. Ceviz alerji yapmadi rondo dan gecirip yogurtla verdim sorun yok. Fındık ta yedi badem de yedi ama cikolatadan olmustur cunki tek findik yemisti sorun yoktu
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Sağlık ocağı da çok yardımcı olur bence hastanede o kadar kalabalığa sokma. Geçmiş olsun 
tarafından
Saglik ocagi cok yakin goturmeyi dusundum de bakmazlar diye vazgecmistim saol kuzum.
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sıcaktan büyük ihtimalle 

tarafından
O kadar sicak yokki kiz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 177 göst.
0 oy
1 cevap 144 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
6 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.

380,599 soru

11,395,455 cevap

34,913 kullanıcı

...