0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben elbiseyle gitmek istiyorum ama oylede çekiniyorum biraz siz nasıl giyinirsiniz ben hep etek giyer giderim

37 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Pantolon giyerdim hep ben
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Tayt giyinirdim rahat olurdu üstünede bol kıyafet 
0 oy
tarafından
Pantolon tunik diğer türlü çok zor oluyo ya denedim de yani üstüm basım rezil oldu ")
(48,642 puan) tarafından
ben bi gun saglik ocagindan saglik raporu alacaktım daha oncekilerde soyluyodum veriyorlardı o doktorda muane edicem dedi citcitli badi kot üstüne tunik vardı rezil olmustum muane olcam diye ☺️ doktorda soylendi görevini yapan doktorlara sasiriyosunuz oncekilerinde muane etmesi gerekiyodu diye
tarafından
")) doktora giderken citcitli badi giymek hayatın yanlısı ") hahahaha
(48,642 puan) tarafından
kiz normalde muane etmiyorlardı saglik raporu diyodun veriyodun bes lirami neydi aliyodun doktorun muane edesi tuttu☺️
tarafından
Bi göresi tutmuş ") hahahaha hep de öyle vakitlerde denk gelir zaten
0 oy
(353 puan) tarafından
Hamile pantolonumu giderdim kolay oluyor =)
0 oy
tarafından
Kuzum ben pantolon giyiyorum elbiseyle ne kadar doğru olur ki karnını açmak için komple  bacakların  açılır  devlette  örtmek için çarşaf bile vermiyorlar
tarafından
Ben bir kere elbise giyip gittim altına da bu açık bayanların günlük giydiği tayt varya onu giydim hemşire bı acayip baktı öğün bu gün elbise giyinmedim
tarafından
Giyme kuzum uygun  olmuyor heryerin meydanda oluyor
0 oy
(158 puan) tarafından

Tay giyer üzerine bool bir tunik ile hatalarımın belirgin olmasını önlerdim zaten 5 ayı kışa denk geldi 

0 oy
(14,027 puan) tarafından
Son aylara kadar pantolon gömlek ama Son aylarda karnım çok büyüdü mecbur elbise giydim bir iki kez alta kalın külotlu çorap giymistim zaten soğuktu
0 oy
tarafından
Bol tunik altına da tayt kolay oluyor ya 
0 oy
(389 puan) tarafından
Sevmedigm kiyafetimi gyer uzerine uzun ceketimi giyerdim cunku jel yapşyor kiyafete sonra cikmiyorda
0 oy
tarafından
Son 3 ayı özellikle hep elbise ile gittim, altına kısa tayt giyiyordum, zaten direkt üzerime örtü de koyuyorlardı ama tayt olduğu için vermeselerde çekinmezdim
0 oy
(13,843 puan) tarafından
Pantolon giydim ben hep. Elbisee rahat edemezdim ben. 
0 oy
tarafından
Elbise giyiyorum canım carsafla örtuyordu doktor zaten bakmıyor 
tarafından
Yok biliyorum bakmaz da yanında yardımcı oluyo ya onlar bı tuhaf bakıyor göstermeye ne meraklı der gibi
tarafından
Altına tayt gıy canım bacakların kapalı olur
tarafından
İnan 3 tane tayt aldım üçüde pantolon gibi ama rahat edemiyorum
tarafından
En rahatı tayt aslında canım ya
tarafından
Giyicem mecbur
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Tayt ve kazak elbise ile muayene çok zor
tarafından
Ya zaten doktor işini yapacak karnını komple açman gerek bunun için rahat giyinmek gerek ama ben hiç rahat gidemiyorum hep badi etek giyer giderim
0 oy
tarafından
Pantolon veya esofman giyerdim hep 
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Pantolon daha iyi komple bacaklarını acmaya gerek kalmıyo.ben bı gıttım elbıseyle de ultrason ıcın komple alt kısmı acınca utanmıstım ortu de ortseler
tarafından
Aynen ya biz kadınların işi ne zor ya  kontrolü ayrı doğumu ayrı
(8,316 puan) tarafından
Sırf o yuzden ıkıncıyo dogurmak ıstemıyorum alttan bakılması felan hıc hosuma gitmiyo.
tarafından
Ben hiç baktirmiyorum takı doğuma gidene kadar
0 oy
(516 puan) tarafından
Normal ultroson muayenesi ise genis pantolon eteklerden,alttan muayene ise etek giyiyorum
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Tayt bol pantolon elbise valla yaz günüydü tiril tiril giderdim hem karnım hem sıcak anam ağlıyordu salaş ama paspal değil özenir giyinir süslenir giderdim :Dd
0 oy
(2,127 puan) tarafından

Gebe pantalonu ve tunik giyiyorum hep biri elbiseyle gelmistı acaba bu nasıl karnını accak diye düşünmüştüm baya :D

tarafından
:))))
0 oy
(5,220 puan) tarafından
aşufman takımının üstüne mont çekip gideeyom :D
0 oy
tarafından
Hamileliğim süre boyunca pantolon giyinemedim ben tayt tunik eşofman takımları hamile elbiseleri giyinirdim

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 506 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anladim (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 439 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap