0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya bana anneyim yolla mart kutusu çıkmıştı daha kargoya verilmedi içindekileri çok merak ediyorum acaba eline ulaşaan var mı bir de instagram sayfalarında mart kutusuyla ilgili hikaye paylaşmışlar gören var mı ne paylaşmışlar bn instagramım olmadığı için göremiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Canim banada cikti ama gelmedi simdi instagramdan baktim foto aldim senin icin sanirim boylr gelcek

image

tarafından
Ayyy çok teşekkür ederim Allah razı olsun ya :) eşimi bekleyemezdim akşama kdr
(7,410 puan) tarafından
Amin canim sendende☺☺bendr cok merak ediyordum instagrama girmem pek aklima gelmemisti ordan bakmak suan ogrendim sayende:) sendende Allah razı olsun canim
tarafından
Ayy sağolasın merakım geçti patlamak üzereydim :-D
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bana çıkmadı bu anneyimyolla:angel:

tarafından
Seçeneklerde herşeyi işaretle bacım :D
0 oy
tarafından
Var 2 tane kavnoz mama 3 tane vitamün takviye 1 tane bulaşık sabunu
tarafından
He az önce biri sağolsun çekti fotosunu attı çok sevindim: )
0 oy
(2,366 puan) tarafından
bu anneyiöyolla naslmyuklenyr nerden yuklcem
tarafından
Yüklenmiyor sayfası var anneyimyolla.com yaz tıkla gir çıkar sayfa ama tüm seçenekleri işaretle soru sorulduğunda bn öyle yapıyoruö :D
(2,366 puan) tarafından
peki bu anneymyolla denebunu bunları sürekli girip aktif erdem mi profili tammaladm emailimi kontrol rtcem snrasnda artk
tarafından
Aynn öyle ikisinde de profilleri yüzde yüz yapmanız lazım bence eşinizin telefonundan da hesap açın :) bir de size tavsiyem tüm seçenekleri işaretleyin her gün ya da 2 günde bir girip profilimi güncelleye basıp çıkın daha iyi olur sonra kutu çıkarsa e mail gelir size ama şu an kutular bitti anneyim yolla.com da da denebunu.comda da nisan ayında kazanırsınız belki
(2,366 puan) tarafından
ya kutu ların bittgini nerden bliorsnz :( tm esmdende yuklerm ya bide ne yolluyolsr kutuda anneyimyollada profil guncelle bulamadmki
tarafından
Anneyim yolla da profil yok doğrudur unutmuşum kutular bitti derken de artık mart ayının sonundayız ya hani bence mart ayınınkini yollamazllar artık nisanda yollarlar eğer çıkarsa tabi
0 oy
tarafından
Benimde cikti ama hala kargo hazirlaniyor gözüküyor 
tarafından
Anneyim yolla mı sizinki yoksa denebunu mu
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Aylardır üyeyim hicbir halt cikmadi:D

tarafından
Ben tüm seçenekleri işaretledim :)
(3,276 puan) tarafından
Bende öyle yaptım şimdi diğer ay bakalım ne olacak yine çıkmaz dene bundan 3 kere çıktı
Lila kutu ne oluyor orda gördüm bende
tarafından
Lila kutu boş bir şey 3 aydır üyeyim bir de ordaki kutular çıksa da ücretli oluyor 40 liraymış ücreti
(3,276 puan) tarafından
Hm anladım
0 oy
tarafından
Nerden yapıyorsun ki heryer de bunu duyuyorum 
tarafından
Denebunu da var denebunu.coma girmeniz lazım onun için o ayrı bir site anneyimyolla da başka bir site onun için de anneyimyolla.com a girip anketleri doldurmanız lazım size tavsiyem tüm seçenekleri işaretleyin: )
tarafından
Hm ben yapamam ki yurtdışındayım merak ettim neymiş bu die saol caniko
tarafından
Aaa kusura bakmayın bilmiyordum bu siteler küçük küçüj şeyler yolluyorlar deneyip yorumluyoruz
tarafından
Hm Türkiye hamile olanlara söylerim ay bende :)
tarafından
Aynn öyle yapın :)
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Dene bunu çıktı bana da hâlâ hazırlanıyor diyor 5 gün oldu
tarafından
Kargoya verilince ile bazen haber verilmiyor bana 12 martta bildirim geldi 21 martta evime teslim edildi uzaması normaldir ama merak etme gelir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 474 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde yagmurguleryuz (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 584 göst.
2 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oglusum24 (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 201 göst.

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...