0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Aslında seneler önce kayınvalidemin kayınvalidesi yapmış bende öğrendim:angel: İlk başta yanıklar için sadece kullanıyordum sonra neden pişiklere sürmüyorum dedim ve çok iyi geliyor kızlar. Ebrarın cildi hassas pişikten altı çok kanadığı oldu sık sıkta pişik olur. Hametan kullanıyordum eşim almayı unutmuş bunu kullanmaya başladım. Kuyu suyu diyorlarmış doğal kaynak suyu ve halis zeytinyağını karıştırıyorsunuz çalkalıyorsunuz kavanozda bu kıvamı alıyor. Soğuk olursa ikiside daha iyi olur. Buzdolabında dursun. Yanıklara çook iyi geliyor su toplamasını engelliyor iz kalmasını engelliyor. Yapın dolabınızda bulunsun bence çook etkili.

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ablamın eline bir çaydanlık kaynar su döküldü bu merhem sayesinde nokta kadar bile iz kalmadı
(1,169 puan) tarafından
Evet kayınvalideminde öyle olmuş
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Aaa çok güzel canım ellerine emeğine sağlık
(1,169 puan) tarafından
Sağolasın canım yaptım derken öylesine yani basit bişey
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Aa gerçekten mi nasil aldi o kivamı. Bayaği çalkalamak gerekiyor heralde. 
(1,169 puan) tarafından
Yok kız 3 dk bile sürmüyor
(13,998 puan) tarafından
Ay bende deneyim. Apartmanın bahcesinde kuyu var su alıp bende yapayım.  Sagol paylaştiğin icin canim. Organik ürunler favorim :)
(1,169 puan) tarafından
Dene güneş yanıklarına falan çok rahatlatıyor :) sende sağol daha önce paylaşmak aklıma gelmemişri valla
0 oy
(119,799 puan) tarafından
su ve zeytinyagi nasi boyle oluyo
(1,169 puan) tarafından
Bende şaşırmıştım ama oluyor valla :)
0 oy
tarafından
Bildiğimiz hazır su ve halis zeytinyağını kavanoza koyup calkaliyoruz değil mi nasıl bu kıvamı aldı çok iyi ellerine sağlık canım
(1,169 puan) tarafından
Aynen canım o şekilde. Bende şaşırmıştım ama yapınca çok hoşuma gitti :) sağol canım
tarafından
Ne kadar ölçekte su ve zeytinyağı koydun
(1,169 puan) tarafından
Göz kararı yapıyorum aslında hiç ölçmedim ki. İkiside aynı miktarda yağ biraz fazla mesela yarım çay bardağı su ise yarımdan biraz fazla zeytinyağı olacak
tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağ ol deneyeceğim muhakkak
0 oy
(971 puan) tarafından
Deniycem inşaallah işe yarar
(1,169 puan) tarafından
İnşallah canım pişiğe yaramazsa yanığa yarar
(971 puan) tarafından
O pişikten de daha acil aslında sürekli sobanın etrafında :)
0 oy
tarafından
ne kadar su ne kadar zeytinyag i katiyoruz canimm
(1,169 puan) tarafından
Ben ölçerek yapmadım hiç ama sana şöyle anlatayım yarım çay bardağı su yarım çay bardağından biraz fazla zeytinyağı olması gerek
tarafından
tamm canim deniycem:)
0 oy
(9,334 puan) tarafından

Bide dökmüş biz8m için kıvamnı gorelim die :D

Saol cnm aklımızda bulunsun

(1,169 puan) tarafından
:D iyice anlaşılsın diye napıyım
Sende sağol kuzum❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 177 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 320 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde BERRA nin annesi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 4,626 göst.
11 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Moonlight♥️ (567 puan) tarafından soruldu

383,067 soru

11,466,288 cevap

35,069 kullanıcı

...