0 oy
720 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Eşim ve ablamin eşi siyaset yönünden asla anlasamazlar kavga vs de hiç olmadı ama eşim ablamın evinde kalmaya da gider konuşur ama eniştem eşimle aynı ortamda bulunmaz neyse anneme ben erkenden gittim isim vardı eşim sonradan gelecekti enistemden de oradaydı bana dedi ki eda esin gelecekmi bende evet dedim ben gidicem o zaman dedi bende benim hatrim için kal dedim yok gidicem dedi bende o zaman eşim gelmeden git madem gidiceksin ayıp olur o varken gitmen dedim ablama eda beni evden kovdu bida eda ile konuşmam demiş ablam özür dile enistenden dio ne yapacam ben 

33 Cevaplar

+5 oy
(1,755 puan) tarafından
Yoooo hiç de kovmamışsın gidecem demiş zaten sende yol yordam göstermişsin. Özür falanda dileyip bi taraflarını kaldırmayın şunların sanki 15 yaşında ergen tripleri
(3,739 puan) tarafından
Aynen ama asıl onun benden özür dilemesi lazim
(1,755 puan) tarafından
Valla kocanın arkasında dur bacım. Şahsen kocamdan rahatsız olup gitmek istemiş adam bide ben mi özür dilicem onun bunu dile getirmesi kabahat zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah Allah durmam giderim diyen o sen mi kovdu olmuşsun dileme kız saçmalamış 
(3,739 puan) tarafından
Ablam zorluyo dile özür diye ben bir şey yapmadım ki işte asıl onun benden özür dilemesi lazım
tarafından
Yani bence de sen nişey yapmamışsın doğru olanı söylemişsin eşin gelince gitse bu sefer senin eşine ayıp olacaktı ablan eşine de özür dile diye üsteleyecekmiydi
(3,739 puan) tarafından
İşte bunu dusunemiyolar
tarafından
Takma kafana kuzum
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Oha ya ne kadar yalancılık yapmış öyle rezil 

(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle sinir oldum valla
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Enişte biraz alıngan galiba. Konuşup yanlış anladm diyip konuyu kapatmak en güzeli olur galiba ablan kalmasın arada
(3,739 puan) tarafından
Bana tavir almış kendi halinde
0 oy
(5,220 puan) tarafından
öfff eniştende ne alınganmış bacı
(3,739 puan) tarafından
He ya aynen canım
0 oy
tarafından

Ben anlamıyorum. Ki bu ablalar ne istiyor. Hep bu kadar saçmalıyor lar Allah'ın sana geliyorum. 

Bitanede benim başımda var. Anneme Büşra benden özür dilesin demiş haber yollamış

(3,739 puan) tarafından
Cesareti varsa yüzüne desin annene değil
tarafından
Beni arama şansı yok eşim yemin etti seni ararsa döverim diye cnm o kadar cesareti yok
0 oy
tarafından
Allah aşkına kendine bir hayrı olmayan başkanlar içinmi birbirleriyle duşmanlar
(3,739 puan) tarafından
Aynen onlar için birbirine düşman oldular onların da bu durumdan haberi yok ,:)
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Gidene dur diye diyemem giden gider zaten :) ergenus ya
(3,739 puan) tarafından
He ya 35 yaşında ki kişi bu
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Sen iyisini yapmissin ama ablan uzulduyse özür dileyiver nasilsa enisten bilio evden koymadigini  
(3,739 puan) tarafından
Haklıyım ama özür dilemek zoruma gider bu durumda açıkçası
(1,808 puan) tarafından
Haklısın  tabide ben ablan üzülmesin diye diorum 3 günlük dünya  varsin o kendini  haklı  sansin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Söylediğin gayet normal 
(3,739 puan) tarafından
Ama kovmus olmusum işte bende
0 oy
(210 puan) tarafından
O, eniste aman dur noooluuur gitme esim de kim oluyo soylerim o gelmez sen kal demeni beklemis, sen oyle demeyince de kovmus olmussun. 
(3,739 puan) tarafından
Eşjme de gelme diyemem ki işte
0 oy
tarafından
 enisten resmen sizle gorusmemek icin plan yapmis uygulamis canim. ablana konusmayi anlat ozur de dileme, ben seni evden kovmadim esimle kalmak istemeyen sensin de enistene de. 
(3,739 puan) tarafından
Ya desemki birbirlerine ana avrat sovduler oda yok enistemin tuttuğu partiyi tutmuyomus enistem o yüzden sevmiyormus
tarafından
anladim az cok hangi partiyi tuttugunu onlar biraz oyleler anlayis yok :) benim esimle de abimler bu konuda anlasamaz ama sonucta parti baska akrabalik baska herkesin fikri.. ozur falan da dileme cnm ablanda durumu anlamamis anlasilan hala sana ozur dile diosa
(3,739 puan) tarafından
Ben anlattım durumu olsun sen yinede özür dile dio
tarafından
demek ki kocasi takintili ablanda arada kalmis olabilir
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Gayet iyi yapmissin canım esin gelecekss ben gderim diye. Adam eşine de derdi ki senin olduğun yerde ben durmam . Al sana kavga yok yere. Doğru olan zaten gidecekse o gelmeden gtmesidir doğru olanı demişsin. Özür falan dileme
(3,739 puan) tarafından
Haksız olsam özür dilemekten gocunmam 1000 defa da olsa özür dilerim ama bu durumda iken niye özür dileyim ki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Asla özür dilemem öyle bir durumda. Zaten kendisi gidecekmiş iki dk erken git deyince kovulmuş mu oluyor. Eniştende yer ariyormus heralde komple bağları koparmaya
(3,739 puan) tarafından
Aynen eniştem benle konuşmasın hiç aramam yokluğunu
(6,047 puan) tarafından
Ablanın da yaptığı terbiyesizlik. Öyle bir durumda ablanın eşine bunu anlatması lazımdı. Ara kocamdan özür dilemek de ne
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Siyasetin aile içine girmesinden nefret ediyorum ya. Bırak kim ne düşünürse düşünsün iç çayını konuş havadan sudan zor mu ya. 
(3,739 puan) tarafından
Al benden de o kadar
0 oy
(703 puan) tarafından
Benm eşime öyle dese ben çok kızarım sormuş sonrada gidecem demiş resmen eşini istememiş tam yerinde kinusmussun özür dileme bence
(3,739 puan) tarafından
Dilemicem tabiki ben hatalı olsaydım zaten şimdiye 1000 defa dilemiştm
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hiç te özür dileme gitmek isteyen o değil mi deli midir nedir 
0 oy
tarafından
Kendisi giderim demiş sen kovmamışsın ki 
0 oy
tarafından
Gereksiz ya aman ne ozur dileyecen sunlardan bosver 
0 oy