0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından
Kızlar esim kontor yuklucekti iki bayan calisan vardi neyse benimde telin ekranı gitmiş kızım alıp atıyor.  Sonra kizlar cam takarken dedi ki çocuğa vermeyin yok oyuncak alın verin . Bende sinirlendim dedim bu bizi ilgilendirir sizce haksız mıyım sizene yani eşimle konuşuyor sunuz eşimle de kavga ettim . Dedim niye sohpet ediyorsun ben etsem hoşuna gider mı sinirliyim çok:(

23 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız esin brad pit mi cok mu yakisikli birde zaten senle çocuğu var yani asilma felan olmaz birde erkek bayanla konusamaz mi kendini koy onun yerine gayette konusabilir dokunma abartma kahkaha vs yoksa tabi birde akıl vermis kiz ama kotu maksatla degil tabi ama senide anliyorum canim sonucta sinirlendin ve esinden ve kizlardan cikarttin bi nebze  bazen kizlarda anlamiyor anne olmadılari icin havadan havadan konusuyorlwr malesef
(1,446 puan) tarafından
Çok sinirlendim etrafımdaki insanların boş boş konuşmasından o yüzden bide ben eşimin kimseyle konuşmasını istemiyorum . Benim yanım da kimseyle konuşamaz o bana izin vermez çünkü.  Bide zaten biliyoruz herşeyi sinirlendiğim şeyde sanki ben çocuğun eline bilerek veriyorum oyuncak alın sanki biz  almıyoruz.  Bilip bilmeden boş konuşmalara gelemiyorym
(782 puan) tarafından
Hm. Anladim canim
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Ay ne olck Allah aşkına saçmalamyn alma eline sna birşey olur dememiş çocuk için demiş abartmayın
+3 oy
tarafından
Sanki eşine asılmışlar. Altı üstü çocukla ilgili bir şey demiş. Hem de telefonun bozulmasın diye demiş çalışan sonuçta diyebilir o kadar da abartmaya gerek yok
+1 oy
tarafından
Kıskandınmı yoksa akıl vermesinemi kızdın kuzum 
(1,446 puan) tarafından
Akıl vermesine kızdım . Bide bayanlar
tarafından
E ne var bayan diye kız nolcak abartmissin accuk
(1,446 puan) tarafından
Bilmiyorum hala sinirliyim
+1 oy
(12,481 puan) tarafından
Bazı şeyleri fazla mı abartıyoruz canım
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ooo sohbete bak kız deli misin bunun için kavga mi edilir 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kadın kötü.bişey dememişki sizfe kavga etmeye yer arıyorsunuz çoğu anneler telefonu çocukların eline oyıncak diye veriyor  
0 oy
tarafından
Ne biliyim gereksiz bi çıkış olmuş benve
0 oy
(119,002 puan) tarafından
Kizlarimi kiskandin yoksa oyuncak al demesinemi alindin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Laf söyledi bal kabaa, koy tabaa ye sabaaa... Haklısın tabi ki onun ne haddine sana akıl vermek o kim oluyo yani 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Neden bu kadar abarttın çalışana da yazık senle yada eşinle bu sohbeti etti diye eşine göz mü koymuş oldu yani kim ne yapsın senin benim eşimi allah aşkına bu kadar da fazla yani
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Abartı olmus
0 oy
(210 puan) tarafından
Dogru olani soylemisler, gereksiz olmus siniriniz, herkes herseyi soyluyo da hic oyle sinirlenip cevap verip ustune bi de esimle tartismiyorum. 
0 oy
tarafından
Kizicak bisey yokki 
0 oy
tarafından
Kötü bir şey dememiş ki 
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Bunu herkes söylüyor zararlı olduğunu da biliyoruz ben olsam kızmam haklısınız der geçerim 
0 oy
(874 puan) tarafından
Daha önce elektronik magazda kasada çalıştım müşterilerle güzel bir bağ kuruyorsunuz güven bağı çünkü elektronik cihazınızı içinde özel bilgilerinizin olduğu cihazı güvenip veriyorsunuz sonra yapılan işten memnun kalınca hep aynı çalışana teslim etmek istiyorsunuz çalışan da aynı müşteriyi gördükçe tatlı bir güven  muhabbeti oluşuyor bunda ayipsanacak birşey yok bence bugüne kadar sabit müşterilerim çok oldu ama gelenler bizim kız baksın derler. Veya su bayan daha önce bakmıştı aylar sonra bile olsa müşteri gelir ya yine bozuldu diyerek girer içeri çünkü tek iletişim kurma vesilesi eldeki cihazdir. Ve bunu karışmak had aşmak amaçlı hiç yapmayız
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Doğru söylemiş sağlık açısından telefon iyi değil    maddi acidanda sizin için iyi değil demek istemiştir 
0 oy
tarafından
Abartiyorsun.. Eşine güvenin yok mu sohbet ettiği için kızıyorsun aşırı samimi afedersin ya.lak tavır sergilemedigi sürece konuşsun ne olacak o senin eşin kisitlayamassin hicmi işyerinde kız yok yada çevrende oyuncak konusuna gelince kızlar kötü birşey dememiş bozulduysan sen de söyle diyebilirdin telefonda bir oyuncak benim açımdan pis bı gülüş atabilirdin :)
0 oy
tarafından
Bende telefonumu verdim yapıldı 200 verdim  3 gün sonra oğlum banyoda duşa kabine girip musluğun altına sokup yıkamış 500 de öyle verdik adamda bana abla dikkat et piyasadaki telefonlar uçtu şimdi alsan iki katı masraf edersin dedi çocuk alıyor anlık oluyor dedim eşimde biliyor eşimde kalkıp bana kızsa ben kızarım ona ne var bunda

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 309 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 689 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 615 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.