0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar ben 8 ay önce evlendim koltuk takımım chesster büyükler füme küçükler bordo kış sezonu malum soba kullanyorz koltuklarım is pis fln olmasın diye de kayınvalidemin fazladan iki tane çekyatı vardı bende aldım üzerine de örtü diktrdm allah nasip ederse o çekyatları yaptrmayı düşünüyorum şöyle ayaklı puf puf amcamlar yaptrmştı eski halinden eser yok yani bnde diyorum hangi renk yaptrsam aklımdaki renkler bebe mavisi koyu güzel mor renk var o petrol mavisi gbi kahve tonları gbi bde kiremit rengi... bu renklerden sizce hangisi güzel bi karar veremedim gönlüm koyu mordan yana ama fikirlerinizide alırsam için rahat edecek şimdiden teşekkr ederm hanımlar 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mor veya petrol mavisi bence 
tarafından
Hım önemli deil canım brden öle yazınca dedm ne dion :)
(321 puan) tarafından
Hahaha oldu bir yanlışlık hayırlı geceler bu arada petrol mavisinden yanayım evim sobalı değil ama kömür kentinde termik santralin dibinde yaşıyorum o termiğin çıkardığı kömür kurumları heryerimiz de. Koltuklarım petrol mavisi aşırı memnunum
tarafından
Hım anladım canım petrol mavisi de çok ağır durur dimi güzel durur
(321 puan) tarafından
Evet ağır duruyor evime gelen çok beğeniyor cidden. Düşünürsen çok güzel duruyor bence.
tarafından
Hım tamam canım düşünecem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sobalı oda ya koyacaksan koyu mor petrol mavisi olur
tarafından
Hım bu renkleri düşüneyim canım
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende 6 yıl oldu sapa sağlam koltukları kızım 2 yılda mahfetti şimdi ikinciye 1 ay kaldı oda gelsin oda mahfettikten sonra yeni 0 alicam inşallah ;))) hiç beğenmiyorum ama sana tavsiyem soba varsa kolay silinir tay tüyü bir kumaş ve koyu gri olabilir tekli varsa onlarda lacivert olabilir yada kadife kumaş onlarda fazla belli etmiyor
(260 puan) tarafından
Bak buda güzel netten baktım da buraya resim atamıyorum nereden atılıyor
tarafından
Vala bende bilmiorum canım :D
tarafından
Sen rengini söyle ben bakayım istersen dediğin renge
(260 puan) tarafından
İstikbal fashion yeşil sarı bence güzel
tarafından
Hım yeşilinin rengi güzel miş canım
0 oy
tarafından
Mor yaptırma ya tozu döküntüyü çok belli ediyor benim oturma odamdakiler mor almaz olaydım sırf o yüzden örtü kullanıyorum bej krem yada kiremit rengi yaptir
tarafından
Hım öyle mi bnde mor aşığıyım koltuk takımını ilk alrken renklerden büyükleri füme küçükleri koyu mor istedim kumaş rengi olarak yoktu eşimde borduyu beğendi diye küçüklerde bordo olsun dedik yoksa mor rengine bayılıom vala ama bi düşüneyim çekyatlar içinde kiremiti canım
tarafından
Benimde eşim mor olmasını istemişti o yüzden mor oldu üstüne otur kalk tozu falan çok belli ediyor sürekli üstünü süpürmek gerekiyor
tarafından
Hm anladm canım acaba kumaştan da kaynaklı olabilir mi bilemedim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kiremit ve petrol mavisi
tarafından
Hım anladım canım bebe mavisini eledk o zmn geriye 3 renk kaldı 3nden birini seçmem gerek
0 oy
tarafından
Saydıklarının arasında mor ve petrol mavisi olabilir 
tarafından
Hım anladım canım koyu mor seviyorum ama yorumlarıda okuyorum tabi petrol mavisi dyen arkdşlarda var
tarafından
Hangi renk seni anımsatıyorsa onu al :)
tarafından
Hım mağazaya gidince de değişir canım belki ama iki renge bakarım büyük ihtimal :)
tarafından
Öyle yap şimdiden güle, güle otur
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(467 puan) tarafından
Bence mor veya petrol mavısı
tarafından
Anladım canım ikisinden birini düşünecem
0 oy
(247 puan) tarafından
 kiremitle gri al kirede gider guzel renklerde
tarafından
Hım kiremit rengi düşüneyim canım füme zaten öbür koltık takımım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Petrol mavisi güzel olur canım
tarafından
Hım tamam canım
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Murdum yaptır 
tarafından
Hım mürdüm koyu mor gbi mii
0 oy
tarafından
Ben kahve tonlarini seviyorum cnm
tarafından
Hım anladım canım düşüneyim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
0 oy
18 cevap 372 göst.
0 oy
11 cevap 233 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...