0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (673 puan) tarafından
Hanimlar ben hep eşime kızardım anlayışsız düşüncesiz ilgisiz diye ama burada okuduğum hayat hikayelerinden sonra anladım ki benim esim melekmiş. Odunluğu baki ama onda hala ayni fikirdeyim 

19 Cevaplar

+7 oy
(9,225 puan) tarafından
Bende kotu post okuyunca şukrediyorum ertesi gun yine sövuyorum nasıl olacak :D
(9,225 puan) tarafından
Hahahah :D
(7,791 puan) tarafından
Ay bende yaa
(17,786 puan) tarafından
:D sende o postu ertesi gün bida oku bida şükret djdjdjjd
(9,225 puan) tarafından
Tmm ayşo oyle yapam :Djdj
(17,786 puan) tarafından
:D tamam yap
-Reklam-
+4 oy
(1,699 puan) tarafından
Bunu yazarak burdaki insanlari kirmaktan baska bisey yapmadin tmm öp basina koy:((
(1,699 puan) tarafından
Insallah kirilmazlar ama dusunsene biri sana diyo senin esini tanidiktan sonra kendi esime şükrettim
Allah herkesin mutlulugunu daim etsin sanirim bu aralar fazla duygusalim
(1,329 puan) tarafından
Sen aşırı hassassin sanırım yani düşünce tarzin buysa değiştir inan erken yaşta dert sahibi olursun bacım benden tavsiye
(1,329 puan) tarafından
Bende fazla duygusalsin canım buna kimse kiirlmaz. Zaten Allah vermesin hayırsız eş yeterince kırar bı kisinin böyle demesi hiç etkilemez bile
(673 puan) tarafından
Aaaa kırdıysam cok özür dilerim canım. İnan kotu niyetle yazmadım. Ama nasil buna şükrediyorsam etrafımdaki mutlu insanları görüp onlarada imrenirim mesela.
(1,699 puan) tarafından
Yok cnm beni kırmadın
+1 oy
tarafından
Vala öle beterin beteri var mis
(673 puan) tarafından
Kesinlikle canım halimize şükür
tarafından
Amin canm
+1 oy
tarafından
Valla bende öyle hamd olsun ki kocam beyle evliyim 
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

Bende bebegimi kaybettim diye üzülürdüm ilk kayit olduğum sıralar. Ama şimdi görüyorum ki fiziken anne olup anneliği zerre taşımayanlar var. Anne olup çocuğunu dovenler var. Evli olup Çocuğu olduğu halde akli hala başkasında olanlar var neler neler o yüzden şükrediyorum. Rabbimin vardır bir bildiği diyorum <3

0 oy
(344 puan) tarafından
Bende aynı şekilde vallahi :) artık kurban olim sana diyip dolanıyorum :D
(673 puan) tarafından
Ben çok çaktırmıyorum:D
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Aynen cnm esım benım gıbı es bulunmaz diyordu buraya bakıyorum da ne kadar dusuncelı ve ıyımıs esım. Daha ıyı anladım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yani kuzum her şeye şükür Elhamdülillah ☝
0 oy
(615 puan) tarafından
Benimki odun da değil valla :) ben hep çok şanslı olduğumu düşünüyordum zaten ama dediğin gibi burada daha çok şükreder oldum. 
(673 puan) tarafından
Sen en sanslilardan o zaman :))
(615 puan) tarafından
Allah herkese nasip etsin diyeyim :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evet aslında burdaki hayatlar hepimize birer örnek yani tabiki keşke hiç bi kadın kötü bi hayatın içinde olmasa ama bazen eşimizde sikayetlendigimiz bi hareket bazı zamanlar da şükür sebebi olabiliyo inşallah kötü eşe sahip bütün kadınlarımız bi an önce onlardan kurtulurlar kimse kötü gün görmeyi istemez herkes mutlu olsun ister ama malesef bazı kadınlarımızın bahtı bu şekilde oluyo 
(673 puan) tarafından
Herkesin bir sınavı var onlarınki de o demekki. Allah tüm kötü eşlere hidayet versin. Olmuyorsada uzak tutsun
(9,626 puan) tarafından
Evet işte herkesin bu hayattaki sınavı ayrı o yüzden Allah zorda olan herkesi cennetiyle mukafatlandirsin orada üçüzleri gülsün tabi onlar dışında herkesi ama benim dileğim öncelikle gerçekten bu dünyada yüzü gülmeyenler için..Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın inşallah
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Kesinlikle şükür etmeli her daim
0 oy
(32 puan) tarafından
Aynen öyle canım.
0 oy
(485 puan) tarafından
Valla bende eşimden sürekli şikayet ediyodum arada beni gıcık etmesi var safece ben onu büyük bişey olarak görüyordum aslında hicbi zararı yok bana işlerime yardım eder gerektiğinde yemek yapar bana aşırı düşkün oğluma bakar sürekli gezeriz ama işte bana  yaranamiyo adam şaka bı yana çok seviyorum ❤️☺️
(673 puan) tarafından
Allah daim etsin canim :)))
0 oy
(389 puan) tarafından
Ben kocama hep çemkiriyorum
(673 puan) tarafından
Hak ediyorsa bende susma asla. Susunca ezik sanıyorlar dikkate bile almıyorlar.
0 oy
(673 puan) tarafından
Bu postlardan sonra ona haksizlik ettigimi anliyorum ama huylarimi term edemiyorum
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben kötüsünü de gördüğüm için hep şükrediyordumm zaten ama burası perçinledi :) 
0 oy
(780 puan) tarafından
Bende sen gibiyim milletin ne dertleri varmış  bende sanıyorumki herkez mutlu buraya kayıt olunca anladım kimse dört dörtlük değilmiş bizlerin bile bir günü bir gününu tutmuyorki illaki kavga oluyor ama bazıları gerçekten korkunç evlilik yaşıyor Allahım yardım etsin onlara inşallah 
(673 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Herzaman beterin beteri ne yazıkki oluyor :( 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 361 göst.
0 oy
30 cevap 662 göst.
0 oy
16 cevap 667 göst.