0 oy
1,364 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eltim mesaj atmış para istemiş lazım diye sizin tavrınız ne olurdu 

58 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Atabilir abisi sonuçta ne var bunda 
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşim abisini arar öyle bir durumda. Ben de konuşacağımi eşimle konusurm eltiyi araya katmam
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bana ne canım kanıdır ararda borçta ister hal hatır da sorar hatta ben varsa parayı borç değil ver derim yani bi müşkülü varsa tabiki eşimi arar
tarafından
Yenge nasıl kan oluyor?
(10,411 puan) tarafından
Kaynıdır yazacaktım
0 oy
tarafından
Yani tartışılır bir durum ama şahsen ben beni yok sayıp eşime mesaj atsa kızardım iki kardeş kendi arasında halletsin 
0 oy
(394 puan) tarafından
Senden çekinmiştir ondan kocana yazmıştır 
(143 puan) tarafından
Öyle çekingen biri değil her ay aglar para diye eşime ben derim hatta ver diye
(394 puan) tarafından
Aaaa yüzsüzmüş afedersin o zaman bu
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ne münasebet derdim bana niye söylemiyor yada kocası niye kardeşine yada abisi neyse söylemiyor çok saçma 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Benim eltim gibi değil ya para istemiş. Benim eltim annesinin evine gider kocasıyla küser bizimkini arar gel beni al diye. Halıları yikanacak olur esimin arkadaşı yikamaci diye onu arar söyler veya mesaj atar gelip alsinlar diye kocasıyla bi yere gidecekse kocası aramaz o söyler dükkanda dur da biz abinle şuraya gidicez diye neler neler yanii ben takmıyorum çünkü eşim hicbi dediğini yapmıyor 
(143 puan) tarafından
İşte herşey eşte bitiyor benimki ben o mesaja cevap yazdım zoruna gitti niye yazıyorsun ben söylerdim diye bana tavır yapıyor hep bunlarla ilgili birşey olunca evde huzurum bozuluyor
(2,350 puan) tarafından
Aman canim bozulmasın esinle güzelce konuş aranızda halledin sizin kötü olmanız onların ekmeğine yag sürmek olur.
0 oy
tarafından

Şimdi linç ederler ama umrumda değil. Benim eltimde öyleydi ve ben doğru bulmuyorum. Doğruda değil ben eş.şek başı değilim burda 

Benim elti artık azıtmisti. Bebeğin maması biter mesaj atar bezi biter mesaj atar. Kocası ise girmez mesaj atar ekmek biter mesaj atar.  Artık. Dayanamadım.   Hayrola çocuğu eşindenmi kazandın. Herşeyi eşimden istiyorsunuz dedim kafasına göre görüntülü arar di çok şükür kesildiler

(143 puan) tarafından
Tam yüzsüzlük iyi laf sokmuşsun öylelerine laf vurmassan durmazlar agzına saglık valla
0 oy
tarafından
Birşey demem bende birşey olduğu zaman kaynımı arıyorum eltilerim iyidir birşey demezler paraya ihtiyaçları oldu 18 tane çeyreğimiz verdik eşimle bizde sıkışırsak onlarda aynı şekilde bize yardım ederler
(143 puan) tarafından
Eşimin ailesi bizden alırlar ama bize vermezler geri yardım edilir tabi aileyiz ama onların ki sömürü tek o değil ailecenek hep bizden ister ler hiç demezler onlar da geçimini nasıl saglıyor diye benim de çocugum var başkasının verdiği kıyafetleri giydiriyorum zoruma gidiyor eşimin hatası bunlar
tarafından
Yüz vermeyecek eşin o zaman canım güzelce konuşun baktın anlamıyor sert bir dille uyar karşı tarafı
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Sorun değil canm başkasından isteyeceğine abisi sayılır sonuçta mesaj da atabilir arayada bilir 
(143 puan) tarafından
Abisi olsa bu kadar zoruma gitmezdi
(2,678 puan) tarafından
Eşinin kardeşinn hanımı yani. Eşinin abisi sayılır haa ortada başka sorunlar yoksa sorun etmem eltn ile Anlaşamadığınz sorunlar mı cnm
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ben sinir oluurum ben varken kocamla niye muhattap oluyomus arasin beni yada msj atsin desin paraya ihtiyacimiz var bende esime deyim
0 oy
(370 puan) tarafından
Benim eltimde surekli isterdi uzaklastirdim esimden artik adini bilem anmiyor:)
0 oy
(272 puan) tarafından
Lazım olmasa istemez heralde isteyenin bir yüzü vermeyen iki yüzlü :D yani benimde ihtiyacım Olsa isterim çok doğal ailedwn değilmi
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bilmem ben kızmam
0 oy
(270 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım defalarca.Kesinlikle doğru bulmuyorum.Ya benden istemeli eltim yada kardeşi eşimden çok saçma ne alaka.Kim ne derse desin bana ters bı türlü kabul edemiyorum.Yanlis anlaşılmasın kötü düşündüğümden değil kesinlikle altında farklı bir düşünce olamaz bundan eminim ama ne gereği var yani neden arasın ki.İki kardeş aralarında konusamiyorlar mı o kim oluyor.
(143 puan) tarafından
Yani kalkıp onun atması bana da ters geliyor eşim bu konuda beni hiç anlamıyor sinir oluyorum hepsinede bir şekilde bende vurmak istiyorum lafımı ona
(270 puan) tarafından
Çok haklısın bende aynı duyguları yaşadım açıp ağzıma geleni söylemek eşim aratmadı ben kaynimdan bırak bişey istemeyi mecbur kalmadıkça aramam bile abisi konuşsun banane.Bu aslında aradaki samimiyet ile ilgili biraz değişken bir konu ama bizim mesela aramızda arayacak kadar samimiyet yok.
0 oy
tarafından
Eşim telefonu bana verirdi ben mesaj atardim. Muhatap olmuyor çünkü yengesi de olsa kadınlarla muhatap olmaz. Ben muhatap olurum
(143 puan) tarafından
Maşallah erkek dediğin öyle olur
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Kendi kocasında niye istemiyor ? Yada senden isteseymiş sen söylersin kocana ona mı düşmüş kocana demek bana tuhaf geldi 
(143 puan) tarafından
Valla bana tuhaf geldi buradakilerin hepside öyle düşünüyor paylaştım ben mi yanlış düşünüyorum diye
0 oy
tarafından
Ayy olmaz kocası istesin elti para mı ister tavrını koy kocana muhatap olma diye bu ne genişlik manyak mı bu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Buna da takılacak olursak kafayı yeriz heralde 
0 oy
(119,349 puan) tarafından
olabilir elti olunca kaynindan isteme daha kolay gelmistir senden isteyememistir

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,161 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (434 puan) tarafından soruldu
+1 oy
76 cevap 1,794 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 452 göst.

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı