0 oy
1,366 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eltim mesaj atmış para istemiş lazım diye sizin tavrınız ne olurdu 

58 Cevaplar

0 oy
(32 puan) tarafından
ne olacak ki atsın kaynidir ailesidir
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sana msj atmaktan çekinmiş mi eşine yazmış 
0 oy
(298 puan) tarafından
Bazen bazi seyleri cok abartıyorsunuz normal bunlar 
0 oy
tarafından
O kadar ihtiyacsa eğer eşi ister eltine ne oluyor bana pek normal gelmedi acikcasi
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Burda normal karşılayan var ama benim kayınım ın bize zerre iyiliği dokunmadı eltim istese asla izin vermem. Bu böyle herşey karşılıklı 
(143 puan) tarafından
Evet herşey karşılıklı bana zerre bir kilo meyve almışları yoktur 2 yıl eşim işi yoktu aç yattım onlar bana hiç el atmadılar
(2,067 puan) tarafından
Aynen bende böyle diyorum eşime bir kere olsun abinin eline 1kg meyve alıp gelmişliği yok  onu bırak pandemi deyiz aylardır işsiz si n aç mısın tok musun diyen var mı diyorum. Haklı olduğumu biliyor o da ama susuyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kendinize ne kadar çok dert edicek şey buluyorsunuz ya ne var ki bunda kardeşi abisi gibi sonuçta para için başka bı ihtiyacı için mesaj atmış olabilir 
0 oy
(337 puan) tarafından
Eşimle abla kardeş gibi olduklarından sıkıntı yapmam 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Eltin niye istiyo eşi istesin
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Henüz eltim yok ama olsaydı sinirlenirdim o öyle yaptıgı için de verdirmezdim
0 oy
(386 puan) tarafından
İstiyebilir bir sakıncası yok yengesi yani abisinin eşi kardeşi gibi no pıroblem 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Art niyet neden aranır ki eltilerde anlamıyorum 2 kardeşin eşlerisiniz genel söylüyorum canım yanlış anlama ama sanki art niyetli düşünülüyor 

Senin konunda sen haklısın sana söyleyebilirdi veya eşinin kardeşi isteyebilirdi 
0 oy
tarafından
Kadının eşinde de para yoksa sen de çalışmıyorsan aralarında da eskiye dayalı samimiyet varsa eskiden de böyle eşinin yardımı dokunduysa direk senin eşine yazar canım. Böyle bir anda parlama. Sakin ol gaza da gelme sakın. Benim eltim eşimden istese ben bilirimki gercektende ihtiyacı varki istiyor. 
0 oy
tarafından
eltim kocamla muhattap olacagina kocasi neden istememis anlamadim yanii 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yanı olabilir sonuçta aile oluyorsunuz  yakın görmüş istemiş  ben isteyemem şahsen 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benim kendi kuzenim yeni evlendik ev ziyaretine gelecekmiş beni değil eşimi aramış bende eşimden numarasını sildim ve kızdan uzaklaştım elti olunca farklı aranızdaki samimiyeti bilemeyiz ama belki senden çekinmiştir 
(1,145 puan) tarafından
Kız marttaki postu cevaplamışsın :)))
(1,021 puan) tarafından
Sonra farkettim ;)))fazla uykusuz yorgun olunca gezerken böyle oldu pardonn:)
(1,145 puan) tarafından
Senin gibi olan varmış baksana başka yazanlarda olmuş tek değilsin ☺️
0 oy
(144 puan) tarafından

Bence bu kadar kasmayin elti uzun süreli bir elti ise bide aralari iyiyse isteyebilir ne olacak insan hali samimiyetleri vardir belki. Enistemler benden istese kocam da olumlu bakar kac senelik enistelerim. Hemen herkes tepkili yazmis. Belki durumlari cidden kötüdür bilemeyiz.

0 oy
(92 puan) tarafından
Yani bencee tuhaf düşünüyosunuz belki sizden çekinmiştir ailenize falan dersiniz diye düşünmüştür ondan istemiştir yada eşi istemiştir abime sen söyle demiştir ben kayınlarımla abi kardeş gibiyim hepde konuşurum wpdende konuşurum telefondanda ararlar hiç kötğ bişey düşünmedik bnca zaman eltilerimde sağ olsun hiç yanlş anlamazlar onlarda eşimle konuşur  şakalaşır
0 oy
tarafından
Aradaki bağ ve ne için istediğine bağlı çok acil birsey olsa küçük  kaynimdan isterim ama eltimede derim kocandan para istedim diye bizde hemen yanlış anlasilmaz böyle şeyler 

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,161 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (439 puan) tarafından soruldu
+1 oy
76 cevap 1,794 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 452 göst.

380,435 soru

11,390,365 cevap

34,899 kullanıcı