0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sabah kalktiginizda cocugunuza ne yediriyorsunuz. Benimki 1 biberon sut iciyordu 1 cici bebeli. Galiba o istahını kapatiyor gun icinde yemek yemiyordu. Ilk uyandi diyelim ne yiyor kahvaltida neler yiyor

11 Cevaplar

+1 oy
(4,716 puan) tarafından
Artık 3 yaşına gelmiş her şeyi yiyebilir maşallah sütü bence akşam ver üstünde uyusun
(4,716 puan) tarafından
Güzel ama sabah süt verdiğin için çoçuktok oluyor
tarafından
Evet bende farkettim cnm. Bugun ilk kalktiginda sut vermedim.kahvalti hazirladim. 1 yumurtanin beyazini yedi birazda peynir yedi. Sonra dolaba kostu sut istedi. 1  bardak ta sut icti
(4,716 puan) tarafından
Bık daha iyi en azından Yumurtayı sarısı iyi misin lazım beyazı tek başına çok kuvvetli o sarısı tek yenilebilir ama beyazı tek yenilemez
tarafından
Sarısını hic yemiyor malesef
(4,716 puan) tarafından
Olmaz ki normalde sarısı tek yenilebilir ama beyazı tek yenilmiyor diye duydum
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Normal sabah kahvaltısı yapıyor bazen yanına menemen yumurta patates kızartıom 
tarafından
Saat kac gibi yapıyor cnm.
(476 puan) tarafından
Değişiyor genellikle 8de kalkıyor 10da kahvaltı yapıoz sabahları ben pekmez de veriyorum cnm
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Normal.ayni bizimle oturup herşeyden yiyo patates kızartması menemen yumurta krep herşeyden yiyo kalkınca süt felan vermiyorum direk kahvaltı yaptırıyorum ben sütü kahvaltıdan 3 saat sonra felan uykuya yatırmadan veriyorum benimki 15 aylik
tarafından
Saat kacta uyaniyor cnm kacta kahvalti yapiyor
(44,758 puan) tarafından
8 de kalkıyor buçukta sofraya oturuyoruz  11 gibi de yatar süt içer öle yatar
0 oy
(15,827 puan) tarafından
3 yaşında iken bizim yediğimiz her şeyi yiyodu ben öğlen uykusuna falan yatarken veriyordum sütü
tarafından
Bizim yediklerimizi begenmiyor ins yer bundan sonra
0 oy
(3,919 puan) tarafından
4  yasinda kızım  var  1 bucuk yaşında  da oğlum.  Biz ne yersek onu yerler genelde. Kahvaltida da kizim pek kahvaltılık  sevmez yumurta haslama ya da yagda yer patates menemen  sogan kavurma yer ya da hamur işi.  .. ama desigin gibi yapıyorsan o tikar çocuğu.  Ben de bazen ikisine de beklerken muz veriyorum  ya da elma... bu sefer kahvaltiyi yemiyorlar
tarafından
Normalde 8 de iste oluyordum cnm 7 bucuk gibi uyandirip ac ac bakiciya gitmesin diye 1 biberon sut iciriyodum hergun. Iste o saatte biseyler hazirlamak zor oluyor tabi. Simdi izindeyim hic bise yemedigini farkedince direk sut vermiyim en iyisi
tarafından
Cnm oglen icsin diye corba yapiyormusun. Gun icinde ek olarak ne yediriyosun
(3,919 puan) tarafından
Corba her daim olur canim genelde 2 çeşit . Ama kizim tarhana hastasi bazen aksam yemeğine kadar 2 kase ekmekle oturur yer corba aksam da ya salata piav icecek ya daa yine Corba  pilav ara yemekte de sevdigi varsa onu yer öyle.  Gece de meyve ister ys da yoğurt ne isterse.
tarafından
Tmm cnm tesekkurler
0 oy
tarafından
Biz ne yiyorsak onu yiyor canım
tarafından
Ins benimkide oyle yapar
tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor kimisi ille takıyor bazı yiyeceklere  bide alılştırmaya bağlı
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Süt verme canm sadece gece ver o iştah kesiyor 
tarafından
Sagol cnm oyle yapacagim
0 oy
(10,440 puan) tarafından
3 yaş çocuk her şeyi yer ki 14 aylık benim kız süt yumurta labne un çırpıp omlet yaptım yedi. Sabah emiyor uyanınca. Bazen uyandığında 7 8 gibi muz bisküvi ceviz irmik mama yapar yediririm 2 saat sonra da 1 yumurta ve peynir avokado yer. Süt bence iştahını kesıyor verme süt
tarafından
Cnm benimkide kucukken verdigim seyleri yiyordu. Ama simdi begenmiyor abur cubur arïyor
(10,440 puan) tarafından
Abur cubur a sınır koy canım anlatsan anlar belki hani şu zamanlarda yiyebiliriz diye. Onun tabağından ye sen de aynı kahvaltı gibi olsun özenir belki
tarafından
Sagol cnm ins
0 oy
(31 puan) tarafından
Portakal suyu veya pekmezli su peynir yumurta olmazsa olmazimiz keçiboynuzu kreması aldım çok faydalı herşey yiyor 23 aylığız, cicibebe çok faydalı deil aslında sade süt ver, bence ondan karnı doyuyordur, ben sütü öğlen birde uyuyacaği zmn veriyorum
tarafından
Ogleden sonra uyaninca ne yediriyorsun cnm. Corba falan mi yiyor.
(31 puan) tarafından
Evet genelde çorba makarna yiyor canım,
0 oy
(490 puan) tarafından
Yumurta hasla peynir ekmek reçel helva ben onları veriyorum
tarafından
Gorunusunu begenmedigi seyleri hic yemiyor cnm helva var daha tadina bakmadi
(490 puan) tarafından
Anladm canim
0 oy
(748 puan) tarafından
Yumurta hasliyorun hergun bi tane peynir salata domates tabak hazirlarim bide sebzeli krep yaparim tabaginin hepsini bititr cok sukur 
(748 puan) tarafından
Oglende evde ne varsa canim corba cok seviyor corba veriyorum ara ogunler kayisi kara uzum bagisiklik guclulug evde meyve varsa meyve aksamda bizle yiyor her cesit yemegi yiyor ben ne yaparsam secmiyor
(748 puan) tarafından
Sut veririsen tek cesit beslnir direk yemekleri red eder canim yemek yemez benim iki yasindaki kizimda sut istiyordu surekli vermedim tabak hazirladim yemedi ben inat ettim acliktan ölmez illaki acikip yiyor sen kazaniyorsun yani
(748 puan) tarafından
Yoksa uzulen sen oluyorsun tek süt iciyor beslenemiyor die bide kucuk degil 3 yas biberonu bile biraktirabilirsin artik kahvalti tabaginin yanina 1 bardak sutle nesguik karistirip verebilirsin ben cay vermiyorum mesela bardakla nesguikle kahvalti yanina sut veriyorum
tarafından
Anladim cnm tesekkurler
(748 puan) tarafından
Rica ederim canim ne demek

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 157 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 321 göst.
1 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
9 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraycan (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
5 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

381,215 soru

11,412,378 cevap

34,956 kullanıcı

...