0 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
3 gün ilaç kullandık şimdi ara verdik başka ne yapabilirim zaten ara ara açıyor diyordu nasıl anliycam geçer mi devam eder mi 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,466 puan) tarafından
Kuzum sana yardımcı olamıcam bilgim yok ama beni bilgilendirirmisiniz  herşeyi bilmek isdiyorum  ki olursa bende fatkedeyim  nasıl bişey nasıl anladın  kıl kurdunu
(64 puan) tarafından
Canım benim bebekliginden beri karnını bir nesneye yaslayıp bacaklarını sıkıyordu ben bilmediğim için ağrıyor yada uykuya geçiş olarak düşündüm sonra bezden çıktık gene aynı hareket ve tuvetini yaparken ih deyip yapıyordu gittik vajinal yapışıklık var dedi acil açılması lazım dedi ile gittik açtırdık bir sure yapmadı yani bacaklarını sikmadi sonra gene yaptı araştırdım hiç kurt ile ilgili bişey görmedim mastürbasyon olarak okudum yapmasına izin vermeyerek uyardım sonra geçen gün gene bacaklarını sikiyor anne açıyor diyor baktım yıkadım birşey yok sonra kayannama dedim anne birde sen bak ogorduk vajinasinda kimrasiyor sonra takip ettim açıyor deyince dışına çıkıyor susunca içinde oluyor ama ilk defa bunkadar çok açıyor dedi uykuda bile uyandı zaten her gece huzursuz sürekli hareket ediyordu buda bı belirtisiymis
(4,725 puan) tarafından
Kaç yaşında canım kızın
(1,466 puan) tarafından
Oy kurban olim onna ya saol canim allahim  şifa versin
(64 puan) tarafından
3yasinda canım
(4,725 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım Allahtan kendini ifade edebiliyor inşallah çabucak iyileşir
-Reklam-
0 oy
(4,653 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(64 puan) tarafından
Allah razı olsun
(4,653 puan) tarafından
Sendende cnm
0 oy
tarafından
Tekrar doktora goturcen muane edecek bakacak
(64 puan) tarafından
Ama getir demedi
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Gecmis olsun canım o döker bence doktorun dedklrrini yap neler sebep oluyomus buna doktor bisi dedimi
(64 puan) tarafından
Yok canım tahrişe bağlı olabikir biraz kan var idrarda dedi
(2,127 puan) tarafından
Ha anladım canım sen tekrar gotur dusmusmu iyimi baksın
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun canm geçeblr ama değilmi 
0 oy
(924 puan) tarafından
Bence başka doktorda görsün canım 
0 oy
tarafından
Çalıştığım dönemde öğrencilerle aynı lavaboyu kullanmak zorunda kalıyorduk bir ara şüphelenmiştim bende en iyi mum ışığında görünüyormuş kaşıntı yaparmış çiğ et veya az pişmiş et tüketiminde fazlaca gözüküyor yiyorsa bir müddet salam sosis sucuk yedirmeyin ilaç kullanımına başlamışsınız geçer inşallah kısa sürede 
0 oy
(109 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında bilmiyorum ama kabak çekirdeğinin içini sen çıkar ufaksa yedir 
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Çiğ kabak çekirdeğini öğütüp yoğurduna kat canım o ilaç 3 gün kullanılır 1 hafta ara verilir yine kullanılır yetişkin için olan kontildi adı galiba. Gider o dışkısını takip et  vajina da değil bu arada makattan çıkıp oraya gelmiş dışkıda olur özellikle gece kaşınır yavrum
0 oy
(366 puan) tarafından
Canım vajinal yapışıklığı nasıl anladınız benim kızda da var dr a gitmeli miyim acaba bir tehlike arz ediyor mu
0 oy
(748 puan) tarafından
Ben ondan cok cektim o tekrarliyor dogru tedavi uygulanmazsa o surubu sende ictinmi ailenizde kac kisi varsa hepiniz iceceksiniz ilk uc gun sonra 7 gun sonra bidaha iceceksiniz evin heryerini de camasir suyuyyla temizlicen canim carsaflari degiscen kaynarda yika cok kotu o igrenc hatta makatta onlarca yumurta birakio o ara cocuk popo kasidi tirnak aralara yerlesio elini agzina goturdu tekrar olusuyor ben ilcla degilde fuat serpen var uzmab cocuk doktoru onun tarifi ile kurtuldum cok sukur 
(64 puan) tarafından
6 kişiyiz canım kayinvabamda var bulasir diye hiç düşünmedim engelli ilaç kullanmıyor sabah aç karnına çiğneme tableti aldık sabah ezanı gidiyor sonra tok geliyor ben emziriyorum küçük kızımda karaciyer enzimi yükseliyor ağrı kesici bile içemiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 650 göst.
0 oy
5 cevap 241 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

379,337 soru

11,354,633 cevap

34,829 kullanıcı

...