0 oy
1,091 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Ahh kızlar korkudan napcagimi bilmiyorum artık rüyamda beni çok korkutuyorlar. Onların olduğunu biliyorum varlıklarını hissediyorum. Kaç defadır korkutuyorlar unutuyorum geçiyor aman rüyadır filmden etkilenmisimdir degillerdir diye kendimi avutuyorum bazen dövüyorlardı ama dün en korkuncunu yaşattilar bana hamileyim 3 hafta sonra doğumum var. Bundan önce bir çocuğum vefat etti oğlum 40 günlükken ne hastalık ne sebep bulunamadı şüphelerle kaldı. Dün de rüyamda kucağımda bir bebek var belli yeni doğmuş minicik biri alıyor kucağımdan iyi niyetle veriyorum ama hızlı adımlarla mezarlığa doğru koşuyor (oğlumun defnedildigi mezarliga) arkasından öylece bakıyorum tepki vermiyorum sinirlenmiyorum sadece kızımın pembe kıyafetleri ve bebeği alıp kaçan kişinin farklı vücut yapısı tuhaf yürüme şeklini inceliyorum gitmiyorum bile arkasına. Şimdi aldı beni bir korku... napsam nasıl yapsam bilemedim uyuduğum odaya dualar açıyorum yüksek sesle falan ama yok 

15 Cevaplar

+1 oy
(7,211 puan) tarafından
Canım evini sürekli sirkeli su ile sil. Cam sil gibi fis fis olan bir sisiye de koy uyumadan önce sık etrafına . Sende biraz boynuna falan sür onlar nefret ederler o kokudan giremezler. 

Bir de uyumadan 7 Fatiha 7 Ayetel Kürsi 7 Felak Nas 7 İhlas oku ellerine üfle ve bütün vücudunu sivazla ve Allahım görünür görünmez bütün kötülüklerden sana sığırım beni senden başka koruyacak kimse yok de sonra da sağ tarafına dön uyu Allah'ın izniyle hiç bir şey yapamazlar 
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım yapacam çok sağol
-Reklam-
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım hamileliklerde uğraşırlar kadınlarla bnm iki cocogum var ikisindede cokk rüya gördüm çok korkutuyor di ve sürekli cocougu düşürmeye calisiyolardi bnd biliyorum onların olduğunu zorlasa olsa besmele çekiyorum eşimi uyandırmadan gzolerimi acamaiyodum sürekli besmele cek Ayetel Kürsi nas Felak oku muhakak ama korkutma kendini gelip geçici her hamiel kadın muhakak yaşar bunları emin ol
+1 oy
(20 puan) tarafından
Aynı senin gibi hem rüya hem de gerçek hayatta uğraştılar bır arkadaşım hafızdı arabca dua yazdı hep üzerimde tasıdım kurtuldum
+1 oy
tarafından

Bebegini dusurmeye çalışıyolar ummu sibyan musallat olms olabilir felak nas cok oku bilemedim inan allah yardim etsin

0 oy
tarafından
İyi bir hoca bulamaz misin canim
(1,755 puan) tarafından
Bu konuda hiç bir bilgim yok tanıdığım yok. Evlenmeden çok önce ergenlik zamanında yine bu tarz bir şey oldu gece ben uyanana kadar başımda biri var adımla sesleniyor ben uyanana kadar ama zerre korkmuyorum uyanınca gidiyordu aileme söyledim hocaya götürdüm yaş küçük olunca dikkat çekmek için yapıyorlardır falan dedi hoca alay konusu oldum evde hala onun travması vardı ailemden de yardım ısteyemem cidden utaniyorum
tarafından
Mesela ben bekarken 14-18 yas arasi boyunca surekli birseyler gordum. Karabasan geliyodu surekli. Korkutuyolardi. Ruyalar vs. Anneme soyleyince yanlis gormussundur dedi. Hatta bi gun heveslendim namaza baslayim dedim hem korkularim gider. Yengemlerdeydik. Serdim seccadeyi tesbihi de sag ust tarafa koydum evde cocuk yok yanimda baska birisi yok tek basima kilicam. Annemle yengemin yanina gittim kac rekat diye sordum geldim tesbihe gozum carpti hemen dedm ben bunu saga koydum bunun yeri degimis sol tarafa gelmis ne dediysem ne yaptiysam annemler hep dedi ki sen unutmussundur koydugun yeri vs. Aslinda inaniyolar ama korkutmamak icin oyle soyluyolar bence. Belkide hoca da sen uzerine dusup te daha cok etkilenme psikolojik olarak takma diye oyle demistir bilemiyorum. O kadar cok hikaye olay varki bende onlara ragmen suan ufacik bile korkum yok cok sukur hepsi gecti. Ama senin anlattigina gore bebegini de oldurmek istiyo olabilirler ummusubyan mis isimleri. O yuzden hocaya git ve dikkat et kendine bebegine kuzum.
(1,755 puan) tarafından
Evet hiç korkmuyorum tuhaf bi şekilde evde yanlızdim mesela zerre korkmuyorum
tarafından
Birsey merak ediyorm canim 3 harfliler gorunmez varliklar ama gorulebiliyo da gordun mu hic yani suan senin sıkıntının derecesini anlamaya calisiyorum ailemde birisi var ciddi olaylar yasadi suan 100 yasinda ve hala ayni yani anlatsam sende sasirirsin. Gorebiliyo musun
0 oy
tarafından
Valla bende yasadim cogu kiside yasamistr hatta anlatmistim hikayemi bilen bilir. Ama seninki ileri derecede varliklarini hissetmen,psikolojik olarak ta yasiyosun bu sorunu iyi bir hoca bul
tarafından
Hangi sehirdesin canim
(1,755 puan) tarafından
Adana
tarafından
Anladm canm kirikkale veya corum deseydin iki hoca vardi numaralarini bulmaya calisiyim dicektim ama yanlarina cagirirlar. Gelebilirmisin
(1,755 puan) tarafından
Çok sağol canım riskli gebeliğim yolculuk yasak malesef
tarafından
Anladm kuzum Allah yardimcin olsun. Ama dikkat et
0 oy
(575 puan) tarafından
Valla bu 3. yazıșım sana sen neden hala gitmiyosun bu kadar sey yaşadığın halde
(1,755 puan) tarafından
Ben ilk kez böyle bi post açıyorum karıştirdiniz heralde
(575 puan) tarafından
Amaaa kız dogru onun kullanici adida seninkine benziyor kusura bakma canim yine o sandim oda oyle seyler yazmistida valla tekrar kusura bakma. Nerde oturuyosun sehir olarak
(1,755 puan) tarafından
Adana canım yok olur öyle bende şaşırıyorum bazen
(575 puan) tarafından
Kırşehir kaman da bir hoca var ona git eger yakinsan gitme şansın varsa diyecektim. Benimde gorumcemin basina geldi. Benim gorumcem küçük suan 8yasinda ama 7yasina girmeden bi eve tasinmislardi orda bir seyler oldu cocuga ilk basta duvar kenarlarina yiyecekler koymaya basladi yalniz kaldiginda kendi kendine konusmaya baslamisti biz dedik hani evin icinde tek o yuzden oyun oynuyodur yasida küçük ya ondandir dedik. Sonradan cocugun yüzü hic gülmez oldu bana ölüp biten cocuk oraya gittiğimizde durduk yere niye gitmiyonuz ne oturuyonuz demeye basladi durduk yere derdi onuda ve ben o zaman cok korkmustum cocugun halinden. Sonra ben cocugu aldim konustum karşıma neden yiyecek koyuyosun kiminle konusuyosun diye bir zeynep adli bide elif adlı kızların oldugunu onlarla oynadigini soyledi rüyasında annemle babamin yattigi odadan yerden birileri cikiyor ve elleri kanli gozleri kanlı duvarlara bir seyler ciziyorlar kanlarla dedi. Annene neden soylemiyosun dedim annene soylersen annenide senide öldürürüz diyolar dedi. Oyle diyince kamanda bir hoca var ona gidin dedik gidene kadar kiz daha kotuledi ve istemiyorum öpmeyin yeter artik gidin diye bagirmalari baslamisti. Yolda giderken bile arabadan atlamaya kacmaya calismisti cok cok bagirmisti istemiyorlar gitmemi diye. Sonra gittik o hocaya ve bir muska yazdi boynuna bide bi kagit verdi onu 5lt suyun icine attilar o suyu annesi babasi ve kiz bir hafta ictiler sonra o kağıdı yaktilar. Sukurler olsun Allahimin izniylede hic bir seyi kalmadi. Eger seninde gitme şansın varsa mutlaka git
(6,136 puan) tarafından
Anam tuylerim diken diken oldu be
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Canm sen hemn kendine de bebepine de koruyucu muska yaptr hemn iyi bi hoca bulun güvendğinz Allah yardımcın olsun kuzum 
(1,755 puan) tarafından
Sabahtan beri vicdan azabı çekiyorum bebegimede onlar mi birşey yaptı öldü. Düşün onlarca hastane doktor hoca gezdim hep dediler ki sanki sağlıklı sapasağlam bebek tahlilleri bu bebeğin hiç bir şeyi olamaz ama ne uyanabildi ne bisey vefat edene kadar
(1,307 puan) tarafından
Yavrum benim ya keşkw yakn olsak hmn hallederdk ama uzağz koruma muskası yazdrcaz deyin bi kuran kursuna gidn de kendine de bebeğine de yazdır kaynn falan yok mu senn ypsnlar yazk üzülme sen dua et
(1,755 puan) tarafından
Bizim büyükler de tembel hiç anlayan yok ama cami de çok yakın kuran kursuda var en mantıklısı öyle
(1,307 puan) tarafından
Aynen canm sen hemn git durumunu anlat sanada bebbeğine de yapsnlar yanndan yasin kitabi ayrma üstü kapalı olsun da saygzlk olmasn yannda yatarsan falan yüksek yere koy felak nas oku ayetl kürsi oku suyun içine ayetl kürsi felak nas inşirah haşr suresi oku üfle iç
0 oy
tarafından
Bende yaşadım aynılarını çok güçlü bir hoca bulup ummusubyan yazdırdım geçti dogardogmazda çocuğa takacak ins öyle dedi her hoca yazamaz canm bilgin olsn sende yazdir yada boylama
(1,755 puan) tarafından
Peki nasıl hoca buldunuz ben çok anlamam internetten de güvenmiyorum cevremde yok hiç
tarafından
Tanıdık yoluyla ben daha beter şeyler yaşadım ilk hir hoca Ümmü subyan diye bir muska verdi o gün gece ölecektim sonra şimdi taktigim muskayi yazan hocayı bulduk diğer muskayi sirkede bekletin gömün yazdığım muskayida sakın çıkarma duşa girerken de Kur'an'ın arasına koy dedi Ümmü subyan düşüğe bebeklerin ölümüne bogulmasina vs neden olur doğar doğmaz bunu da çocuğuna tak dedi her hoca yazamaz ve güvenme diye o yüzden dedim şimdi gecti
tarafından
Ve hangi şehirdesin kuzum buradaysan hocanın numarasini veriyim
(1,755 puan) tarafından
Adana da yaşıyorum siz
tarafından
Konyada'yim kuzum
0 oy
tarafından
Uyuyacağın zaman ayetel kürsi aç tattığın odayı sık sık temizle yatmadan önce kıyafetlerini değiştir  tuvalet çöpünü yiyecek çöpüyle karıştırmadan atmaya çalış kuran okumayı biliyorsan her gün okumaya çalış birde namaz kılmaya özen göster bir ara aşırı derecede yapılıyordu bize bir şeyler hiç bir hoca fayda etmedi zamanla geçti kendi kendine oğluma hamileyken bende o tarz rüyalar oldu hamileliğim problemli geçiyordu ben onların o dönem  bilinç altı olduğunu düşünüyorum 
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun
0 oy
(152 puan) tarafından

Nerede yasıyorsn istanbul ise sana bu işlerde çok ehli bir hoca onereblrm mutlka hıcaya gdip onları ğzerinden def ettirmen gerekyor bu varlıklar bebek olduruyor düşük yaptryor malesef:(

(152 puan) tarafından
Yada sosyal medyası olan bir kadın var bu işlerim ehli ve sertifikası da var yutupta vdoları da var canlı yayına katılmş tv de ücretli bakyorlar tabiki istersen onereblrm
(1,755 puan) tarafından
Yok malesef adana ve cevremde hoca yok. Ilk bebegimde de çok kötü dövdüler bulabildim ozaman hoca. Dediki bebeğini düşürmeye çalışmışlar dövmüşler olmamış. 2. Bebeğim öldü şimdi 3. Gebeliğim yine aynı seyler
(152 puan) tarafından
Ozaman instegram hesabından  rezzanyıldızmetafizikuzmani bu kişiyi aynı bu yazıyla ara bul canm ona ulaş ucretli bakyor kurtul bu dertten
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Canım iyi bir hoca bulsan durumu anlatsan, bol bol Ayetel Kürsi oku
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım inşallah çok sagol
0 oy
tarafından
Canım ben senin gibi oluyorum hatta ben rüya degil gerçek ses ve görüntü olarak gördüm başka bir insanın bedenine girmiş diler rüyanın içerigi çok korkunç 1 hafta onun etkisinden uyumadım gözümü kapatınca karabasıyordu daha çok yeni hamileyim hoca şeytan onunla uğraşıyor korkarsa bebegi düşer o yüzden yapiyor hemen bi tane (boylama) yaptık yani burda çocugu olmayana korkan kişiye musallat olan kişilere bu yapiliyor bende bizde hemen yaptık muska gibi bişey gündüz saçıma takıyorum gece yastığımın altına o günden şimdiye kadar hiçbir şey olmadı elhamdülillah 
(1,755 puan) tarafından
Dur ben de bir hocaya gideyim
tarafından
Gitmen gerek yoksa korktukça daha çok etkilenirsin
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yazını okumadım korkarım diye bekarken benimle de uğraşırlardı uykudan kendimdeyim ne yaptığımı biliyorum  ama uyanamazdım sürekli içimi sıkarlardı kötü bir şey olacağı zaman bilirdim falan bir tane hoca değil farklı bir şey deniliyor bana hep abdestli gez ve namaz kıl dedi koruma duası yazdı ve bana uğramışlar hemde nerde ve nasıl biliyor musun korku filmi izlerken irkiliyoruz ya o zaman seni bir daha korkutmasın kimse ve izleme dedi adam bana insan irkilip boşluğa düşünce uğrarlarmış ve şuanda geceleri korkutuyorlar kurana başladığım için 
(3,276 puan) tarafından
 büyük bir çengelli iğneye Ayetel Kürsi üç İhlas bir Felak bir nas ve Fatiha suresi ouku yastığının altına euzu besmele çekerek tak bu birebir çok tesirli ve devamlı ağzında euzu besmele ve istiğfar olsun inşaAllah sakin korkma korkmadığını anlayınca kaçıyorlar.

Bunu burdan biri demişti bana dene istersen
(1,755 puan) tarafından
Tamam mutlaka yapacam. Garip bir şekilde korkmuyorum onlardan hissetsem görsem bile üstlerine gidiyorum kaçmıyorum anlamadim
(3,276 puan) tarafından
Örtüyü yazan kişiyle konuştun mu
(6,136 puan) tarafından
Korkmayan kimseye yaklasamazlarmis ztn korkana gelirlermis
0 oy
(92 puan) tarafından
Bulunduğunuz bölgede bı din görevlisine danıştinz mi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 422 göst.
0 oy
0 cevap 131 göst.