0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Yıyorum ama tuhafta hissetmiyor değilim yani. Artık cok koyuyorum porsıyonu cunku dayanamayıp bnde yıyorum

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende yerim ne olacak bebeğim sonuçta 
(1,077 puan) tarafından
Bı ara baktım cogunu yemısım ya acıkmıs ım demekkı baktım bebek doymadı hemen bı kase daha koydum
tarafından
Çok iyi ya olsun bişey olmaz ye gitsin
tarafından
Ama çocuğa da bırak devamı yoksa hepsini yeme
(2,479 puan) tarafından
Ya ahhahajaha Enes'in annesi yaaa :DD çocuktan sıra mı geliyor .. önce o yesin önce o doysun önce o içsin kıyamam demekki acıktın :D afiyet olsun
(1,077 puan) tarafından
Tamam ıns yemem,
-Reklam-
+1 oy
(156 puan) tarafından
Valla ben yiyom hatta cicibebe yapıp yemiştim:) canım çekiyor napim tuhaf hissetmedim hiç valla:)
(1,077 puan) tarafından
Ahahahaha
(156 puan) tarafından
Valla çocuğum sonuçta :) kendime ayrı tabak yapıp yemiştim valla tadı çok hoşuma gitti:)
+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben ben :))) hele oğlum 20 aylık ona bu ikinci bebe bisküvisi alışım ama bir paketi ben bitirdim desem yeridir :))) dayanamıyorum 
(1,077 puan) tarafından
Ahagaga çok komık yaa
(4,700 puan) tarafından
Valla daha bir tatlı oluyo :))) çorbada genelde yiyo tabakta kalıyor ben yiyorum devamını onun yüzünde iyice kilo alıyorum zaten hamileyim dayanamıyorum çok fazla
(1,077 puan) tarafından
Ayy bıde hamıleysen ye gıtsın canım
+1 oy
tarafından
Bebegimin yediği şeyler genelde tatsız tuzsuz oluyor p yüzen yemiyorum ama dedesinin getirdiği malzemelerin çogu nu ben yerim :D zararlı diye az veriyorum 
(1,077 puan) tarafından
Hımm aynı ben bu da
0 oy
tarafından

Cogunluk yemem ama ogluma muz yedirirken onun muzunu yerim kendime ayri almam onun yedigini yemek istiyorm ya birde cok tatli yiyo minnosum sap sap agzi benm canm cekiyo ona kucuk bir parca veriyosam ben koca bi isirik aliyorm :D

(1,077 puan) tarafından
Ahahsha
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Ben 3 kaşık fazla koyuyorum annesiyim nede olsa ben yiyim ki oda yesin
(1,077 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 304 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 443 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu

381,169 soru

11,410,970 cevap

34,952 kullanıcı

...