0 oy
1,335 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından

Merhaba kızlar diğer postumda kızım olucağını söylemiştim eşim ben tüm aile sevindi ama kayınpederim sevindi numarası yaptı Her kes gittikden sonra kayınvalideme "Kız çocuk ne ya benim oğlumun erkek çocuğu olucaktı"dedi ben mutfaktan su almaya gelirken duydum sonra eşime söyledim Eşimde babasına SEN NE KARIŞIYORSUN BENİM AİLEME ,HA ERKEK HA KIZ NE FARKI VAR DEDİ kayınpederim çok fark var dedi her kesin ilk çoçuğu erkek oluyor seninki niye kız olsunki 

BENDE YUKARI ÇIKTIM AĞLADIM Eşimde eşyalarımızı topladı Geldik kendi evimize 

Ama çok üzüldüm gerçekten erkek çoçuk olduktan sonra ne oluyor yalnış anlamayın ama Allah vermiyormu ne farkı var:((Eşime barış babanla dedim benim yüzümden aranız kötü olmasın Eşim öyle babadansa hiç babam olmasın daha iyi 

Ama ben üzüldüm benim yüzümden araları kötü oldu diye

43 Cevaplar

0 oy
(27,533 puan) tarafından

Cahil kafa senin oğlun belirliyor cinsiyeti deseydin boş boğaz cahiller ya

(49 puan) tarafından
Eşim yanımda oldu Dediki ALLAH BANA KIZ VERDİ BUNDAN SANA NE SENİN SANKİ HİÇ KIZIN YOKMU
(27,533 puan) tarafından
İyi demiş takma boş ver sağlıkla gelsin prenses her çocuk balll kız çocukta erkek çocukta
(49 puan) tarafından
Öyle canım
-Reklam-
0 oy
(152 puan) tarafından
Pardonda ndn senin yuzunden olsunki bu düşüncede garip geldi bana senmi kız çocuk var ettin karnındada senin yuzunden olsun çok saçma. ayrıcada eşin çok haklı.. kayınpederinin de o pislik zihniyetine pesss dicek bişe bulamıyrm 
(49 puan) tarafından
Öyle değil canım yani ben gidib eşime söyledim o yüzden dedim benim yüzümden
(152 puan) tarafından
Olması gerekeni yaptın ztn sen
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Dengesizmis ya yakin mi oturuosunuz 
(49 puan) tarafından
Yok ya uzak ama kayınvalidem evde yalnız kalmayım diye bebek doğana kadar bize gel dedi
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Var öle daha cahiller canım benim bı kızım bı oglum var inan oglumunda yeri apayrı ama ailede herkes için kızım bambaşka 
(49 puan) tarafından
Evet ama kayınpederimden böyle bir şey beklemezdim
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Kendi büyümüş ama beyni büyümemiş k.pederin
(49 puan) tarafından
Evet öyle ya inanmıyorum şimdi mesaj atmış yarın doktunla konuş bebeği aldır bu ne demek ya!!!
(8,589 puan) tarafından
Şaka mı bu ?? Dengesiz o adam ya.  Pardon adam dedim.  Salakmdr nedir ona ne senin çocuğundan.   Tersle onu lütfen
(49 puan) tarafından
Allah'ım sinir krizi geçiricem
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Geri kafalı insanlar asla laftan anlamaz
(49 puan) tarafından
Öyle canım
(49 puan) tarafından
Tövbe şimdide bize geldiler çok özr diliyor çok pişman
0 oy
(415 puan) tarafından
Vllahı benım kayınpederımin dortkızı olms ardından sonuncu esım olmus. Benım de kayınvlıdem cok erkek bkledı ama bzmde kızmız oldu ama kayınpederımden hiç oyle laf duymdm snucta cinsyet babadan glıyor ynı bu adam bnu blmıyormu. Bn kızım olcgnı basndan berı blyrdm esımın tarafı kız agrlıklı nadır erkek yanı ıyıkıde kızım olms dyor babası cok sukur. Esınle mutluysan gerısını bosver cnm uzlme 
(49 puan) tarafından
Evet eşimle mutluyum kayınpederim kayınvalidem bize geldi şimdi çok pişman kızıma patik aldı:(Gerçekten artık hiç bir şey anlamıyorum
(415 puan) tarafından
Ne sacma ya gercekten bnm kayınpederım kızımın esyalarnı hpsnı o aldı bnyo tasına kdr demekkı o da hatasnı anlms
(49 puan) tarafından
Affetiyimi
0 oy
(2,880 puan) tarafından
Benim de kayınvalidem erkek olsun der durur hiç takmıyorum hayırlı sağlıklı olsun iyi ki kızım olmuş kurban olurum :)
(49 puan) tarafından
Kayınpederim kayınvalidem bize geldi özr diledi çok pişman oldum dedi kızıma patik aldı bende affetdim Allah affetsin
(2,880 puan) tarafından
Ne güzel hatasini anlamış :) benim Kayınvalide hâlâ aynı kafada
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ağzına at gibi iki çifte Atacan bak bakıyım Bi daha konuşabiliyormu kurban olsun kız çocuğuna

Ha bu arada eşini de tebrik ederim yani ne güzel savunmuş seni
(49 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ama kayınpederim hatası anladı bize geldi özr diledi kızıma patik aldı bende affetdim Allah affetsin AMA ŞİMDİ KALBİM 110KERE ATIYOR PANİK YAPAYIMMI ACİLE GİDİYİMMİ
(1,808 puan) tarafından
120 kere carpmadan acile git
(49 puan) tarafından
120çarpdı bile:(hazırlanıyorum
(3,701 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz git sen
0 oy
(769 puan) tarafından
Niye senin yüzünden olsun ki kayınpederin resmen Allaha isyan etmiş. Allah dilediğine kız dilediğine erkek verir kuranı kerim de böyle yazıyor ama o demekki bunu bilmiyor once hayırlı evlat olsun desin
(49 puan) tarafından
Evet canım haklısın şükür hatasını anladı bizden özür diledi kızıma patik aldı bende affetdim Allah affetsin
(769 puan) tarafından
Affetmek güzel şey cnm en doğrusunu yapmışsın. Hatasını anlamakta ii bi şey şükür hatadan dönmüş
0 oy
(615 puan) tarafından
Eşine helal olsun. Cinsiyeti baba belirler oğluna sor neden kız diye deseydin. Ama bence baba oğul kendi aralarında halleder sorunlarını. Senin yüzünden araları bozulmadı sonuçta. Sen kızına odaklan. 
(49 puan) tarafından
Kayınpederim geldi özür diledi kızıma patik aldı bende affetdim Allah affetsin
(615 puan) tarafından
Büyüklük sende kalsın canım. İyi yapmışsın. Ölümlü dünya. Bi daha bunu yaparsa daha sert cepheni alırsın.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Uf cnm senin hiç bir suçun yok hiç üzülme
0 oy
(426 puan) tarafından
Kuaura bakmada canım kayınbaban da fikirsizin önde gideniymiş. Cenabı Allah evlat, torun nasip etmiş kıymetini bilmiyor. O yavruyu bulabilmek için nice paralar harcanıyor. İlki kız olsa nolur, erkek olsa nolur. Rabbim sağlıklı, sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin diye otursun dua etsin. Kızı veren Rabbim erkeğide verir bunu düşünemeyeck kadar cahil mi bu adam ya. 
(49 puan) tarafından
Haklısın şükür hatası anladı bizden özür diledi
0 oy
tarafından
Kendi erkekde ne işe yarıyor geri kafalı sıkma cnaım sağlıklı olsunda hiç önemli değil takma sen kafaya 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ya neden bu kız erkek ayrımı var ya erkek evlenince anasına babasına ne faydası oluyo kıza kurban olsunlar azcık bişey olduğu zaman kız koşuyo 
0 oy
tarafından
Hiç üzül e onlar bir kaç güne barışırlar yani bu insanlardaki erkek çocuk sevdasını anlamadım anlamakta istemiyorum 
0 oy
(4,764 puan) tarafından
Üzülme böyle dengesizler yüzünden
0 oy
tarafından
İlk çocugun koz olması kadının bereketindendir . Allahım hayırlı sağlıklıversin o dedeye kız torun gösterilmez Allah bildiği gibi yapsın böyle zihniyeti .
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bırak anlasın hatasını dengesiz 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Maşallah eşine valla şu cinsiyet ayrımı yapan insanlardan nefret ediyorum Allah var ya ne diyim ki buraya yazamıyorum ama içimden neler geçiyor bir bilsen. Bu arada senin adına çok sevindim benimde kızım oldu babalar kızlarına aşık oluyor kızlarda babaya 4 aylık kızım ah babaci babada onsuz yapamaz allahım size mutluluk versin yuvanızda hep mutluluk olsun inş 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 339 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 286 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 161 göst.
0 oy
14 cevap 401 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Afra (135 puan) tarafından soruldu