0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Perşembe günü kontrole gitt8m 32 haftadayım artik zorluğu bebek beni neyse  eşim a101 gelen kulaklıklardan  almak için çarşıya çıktık bn bebek mağazasında iken o kulaklık bakiyodu çıktım sonra yanina gittim arkasindayim beni fark etmiyor  kasiyer  kızla kafa kafaya gelmiş  kulaklık sağlam mi diye deniyorlar ama nasıl çıldırdım  arkasından  seslendim  ismail ismail diye yok duymuyo  sonra yanina gittim napiyon sen dedim telefonun elin elinde ne işi var dedim  deniyo dedi diğer kasadaki bir kiz  aaa buldun mu sonunda kulaklığı dedi deliye döndüm sanane seni ne ilgilendiriyor diye çıkıştım eşim hemen ordan çıktık  iste bna kızdı haksız mıyım sizce  ne alaka  iki gündür  içim içimi yiyor  o kız ne hakla oyle  dedi eşim neden  mesafesiz bir şekilde  kulaklık denedi 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
daha onceden kalan bi guven sorununuz olabilir gibi yoksa bunda kizilacak birsey goremedim ya da hamilelik hormonlari da biraz etkilemis olabilir seni
tarafından
Yok aldatma fln hic yaşamadım  ama böyle şeye tahammül edemem
(3,836 puan) tarafından
biz sevgiliyken cok sorun yasadik esimle ayni senin gibi kiziyordum gozumun onunde kizla flortlesiyorsun dedigim bile oldu esime. ama evlenince hiiiic o halimden eser kalmadi valla. benimde bi guven sorunum yoktu ama esim beni cok kiskandigi icin etkiye tepki oluyordu heralde benimki
tarafından
Hala aklımı kemiriyo nasil oyle konuşursun diye
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Artık adamlara nasıl kavga edeceğinizi şaşırıyorsunuz geçen bende birşey arıyordum. Bimde oradaki abide gözün aydın bulmuşsun dedi gülüştük. Eşimde dalga geçti.  Kafaya koydu abi bulacak illaki diye. Bunlar normal şeyler çok fazla abartmissin.   

tarafından
Ay kadın kadının niyetini anlar  bi yilismalar fln boyle
tarafından
Anlar anlamasına ama sizinki fazlasıyla abartı cnm Gebelik hormonu diyelim
tarafından
Ay olay benim hormonum  olsun cnm eşim  aldatma yoluna girmesin de ben razıyım
0 oy
(707 puan) tarafından
Bence abartmışsın eşine hiç mi güvenin yok 
tarafından
Var ama yani sinirim birden geldi  tutamadım
(707 puan) tarafından
Sakin olmak her zaman iyidir.
(749 puan) tarafından
Guvnle alakasi yok bnce ne alaka kafa kafaya ayrica kendidenesin kasiyer kiza gerek yok
0 oy
tarafından
Bende delirirrim eşin resmen yoksun diye saçma sapan laubali olmuş 
tarafından
Yokum diye birde beni görmedi düşün yani
0 oy
tarafından
Öyle gelir göz kararır öfke gider yüz kızarır her zaman öfkene hakim ol toplum icin de eş ile edilen kavgalardan haz etmem haklı iken haksız olursun ama tenhaya geçince ağzından catina kadar yırtarım o da ayrı mevzu 
tarafından
Aman ne utanacak bn elin adamıyla burun buruna bişey alıp satmıyorum sonuçta
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Haklisin tabi iki dakika da ne samimiyeti kurmus kasiyerle. Ben olsam bende kizarim
tarafından
Eşim yapı gereği konuşulan girisken  biri hemen herkesle muhabbet kurabilir  ama ben sevmiyorum bilmiyorum  cnm kafam karıştı icimde bi kurt  kemiriyo acaba beni aldatirmi diye bu gördüğüm kısmı gormedigim  yerde bisey yapar mi
(7,410 puan) tarafından
Benim esimde cok girisken hemen muhabbt eder. Ben daha kapalıyım dir. Bende yanlisini gormedim ama hic bi insana yuzde yuz guvenilmez bu bizim icinde gecerli beser sasar insan sasar. Nefsimize bianlik uyabiliriz. Oyuzden uyanik ve dikkatli olmak lazim Allah im korusun. Zaten bi yanlis yapsa Rabbim cikartir. Oyle surekli düşünüp beynimi kemirmesine izin vermem. Kizarim tepkimi koyarim bu tekrarlanirsa daha sert uyaririm. O sekl canim.sende takma kafana.
tarafından
Bende önceden takmazdım ama  o gördüğüm şey gözümün önünden gitmiyo ne bileyim  kendimi  hamile şişman çirkin olarak görüyorum o sanki özgümüş gibi geldi o an
(7,410 puan) tarafından
Ya bende arada boyle dusunurum ama uzatmam hamilelikte cirkinlestim diye:))) suan seni col iyi anlıyorum. Ama Allah tan korkan zaten yapmaz. Yapacakta dunya guzeli olsanda yapar. Bosver canim oylr dusunup dusunup kendini doldurma.
tarafından
Haklisin
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Sen erkek kasiyerle başbaşa verip kulaklik denesen hoşuna gidermiymis bi sor bakalım eşine 
0 oy
(49 puan) tarafından
Seni linçlemiyorum ama eşine güvenmelisin 
0 oy
(780 puan) tarafından
Suç eşinde bence kasiyer kızda deil başta mesafeli davranmalı eşin öyle lali ballı olmamalı demekki senide pek takmıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 300 göst.
0 oy
13 cevap 315 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya94 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 980 göst.
23 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu

379,072 soru

11,346,780 cevap

34,813 kullanıcı

...