0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından
Sorum yukarda ballar 

23 Cevaplar

+2 oy
(10,460 puan) tarafından
Anlatılmaz yaşanır tatlım öyle bi duygu 
(2,259 puan) tarafından
Bunu yazmak için girdim posta sen yazmışsın :Dd
(10,460 puan) tarafından
Ehehhehe canımsın:))) kız Daha nasıl.Iyi anlatılır
(1,451 puan) tarafından
Vala tam bnde bunu yazmak için girmiştim :))
(10,460 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Habeyle sağdan soldan geliyi sancılar kasikta dip tıss dip tıss sonra dağıliyi sonra yine dip tıss dip tıss:D 

(109 puan) tarafından
Yorumuna düştüm kız sağolasın :)))
(1,451 puan) tarafından
Ahahaha ne güzel anlatmışsın kız
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Bidaha hamile kalsam bidaha normal doğururum desem yetermi❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(109 puan) tarafından
Normal gözüküyor Rabbimden bişey çıkmazsa bende normal istiyorum son ana kadar tabiki
(7,662 puan) tarafından
Ben de tam bunu diyecektim :)
(1,699 puan) tarafından
Aynen cnm normal demek dogal demek bebegin kendi dogum gunun kendisi secmesi demek:))
+1 oy
(17,659 puan) tarafından
Dünyanın en zor ama en tatlı sancısı ♥️♥️♥️♥️ varlıklarına bin şükür 
(7,662 puan) tarafından
Kesinlikle ya. Ben de tam bunu diyecektim
(109 puan) tarafından
Sen herkesin söylediğini mi söyleyecektin her yorumun altına bende tam bunu diyecektim demişsin dalga mı geçiyosun ???
(7,662 puan) tarafından
Sadece iki yoruma yazdım ve iki arkadaş da iyi olduğuna dair yazdığı için yazma gereği duymadım. Afedersin sen kim oluyorsun da benim cevaplarıma karışıyorsun? İstediğimi istediğim postun altına istediğim yorumun altına yazarım.
(109 puan) tarafından
Postu açan benim asıl sana ne oluyor düzgün konuş haddini bil hadsiz!!!!
(7,662 puan) tarafından
Seninle muhatap bile olmak istemiyorum. İyi geceler !
+1 oy
(2,259 puan) tarafından
Kendi psikolojini kötü yöne çekme hep iyi ve kolay düşün ve korkma. Ben hep yaparım dedim ve doğumum Rabbime şükürler olsun çok kolay geçti ebeler bile şaşırdı. Şimdiden Rabbim bir avazda kurtarsın Bebişinde sağlıklı bir şekilde doğsun Amin ♥️
(109 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım. Hamd olsun korkum yok ama merak ediyorum hemen her Ağrı'da panik olmayayım diye
+1 oy
tarafından
Şimdi şöyle bir şey diyeyim sana ; Japonya da kadın doğum için hastaneye giriyor kolunda iki kişi ile yürürken ayakta anında doğum yapıyor , diğer bir kadın da çektiği sancilardan dolayı doğumda bayilabiliyor. Buna istinaden herkesin hepimizin vücudu farklı. Belki hiç sancin olmayacak ilk kadın gibi kolayca doğuracaksn bunu ne biz ne sen bilemezsin ha ikinci kadın gibi olursan da hiç birimiz bilemeyiz canım. O yüzden bu tarz sorular sorup gelen cevaplarla kendini korkutma. Hepimizin vücudu farklı ♥️
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Doğumu tek cümleyle özetlersek, ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Çok fenaydı. Benim en yüksek dozdaki adet ağrıma benzer bi ağrıydı
0 oy
(8,561 puan) tarafından

Anlatılmaz yaşanırrr:'(

0 oy
(5,283 puan) tarafından
Önce adet olacağın zaman hafif karın agrısı olur ya öyle başlıyo. Sonra iyice şiddetleniyo agrı hem karnına hem beline vuruyo.  adet agrılarılarında yatak döşek yatan ben doğum sancısı  arttıkça viyikledim ama ben bir gün boyunca sancı çektim açılma yavaştı ha şimdi sorsan o sancı dan korkmuyorum beni mafeden dikişti 
(536 puan) tarafından
Hissettin mi kız dikişi korkutma beni
(5,283 puan) tarafından
Doğumum zordu yırtık çoktu hissettim uyuşmadı doktor diyo ki iki tane iğne vurdum ama yok iç dikişler atılırken mafoldum dış dikiş hissetmedim. Bide plesenta düşmedi doktor 3 kere elini soktuda çıkarttı o da ayrı Bi kabus. Ha bittimi bitmedi doğumdan sonra iki kez dikiş açıldı bida dikildi bida acı çektim. 6 ayda düzeldim ama depresyona da girdim ruhen bedenen çok yıprandım. Herkesin doğumu böyle olmuyo kiminin açılması hızlı oluyo
(507 puan) tarafından
Valla benım 12 sancı verıldı saat 2 de 10 cm acılma oldu . 2 dr dogurdum ama catalda cok zorlandm ıkınamjyordum artık baya zorlandım
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Vallahi ben hiç yaşamadım acil sezeryan oldum, ama doktoruma sorduğum da böyle karşımda oturamazsın demişti ☺️
0 oy
(415 puan) tarafından

Hatırlamak bıle ıstemıyorum desem:)ama kucgma alfm ya sancıda neyms yenıden dogdum:) 

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Dogum aninda bidaha bebek yapmam dedigim odaya gecer gecmez 40m ciksin hamile kalicagim dedigim anlatilmaz yasanir mucizevi bir olay 
0 oy
(1,739 puan) tarafından
En guzel duygu cnm mahvetti gucum kalmadi ama suan hstirlamiyorum desem o aci sancıları üstünden 5 ay gecti yasaman lazim ama Allah gucunu veriyor dogduktan sonra oyle ni rahatladim ki dikis attigini bile hissetmedim masada uyudum resmen
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Aç bacakları bağır bebek geliyor ahahah hiç normal doğum yapmadım malesef..
0 oy
(270 puan) tarafından
Allah o sancida düşmanı mı bile bırakmasın.
(109 puan) tarafından
Ben doğum sancısını şiddetini falan sormadım size. Her güzelliğin bir zorluğu vardır tabiki
0 oy
(152 puan) tarafından
Yani böle sanki vajinaya bişe tıkanmş ne gryo ne çıkıyo o da kafa oluyo tbi snra sanki bi vuruyo şiddetli belden aşadan bikaç sanye geçyo dinlenysn falan öle işte 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bagirtan cinsten ama ara ara geliyor.. gittiği an hiç bişey hssetmiosun ama oda kısa sürüyor
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Adet sancısını düşün 3 5 katı 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Adet olacakmışsın gibi oluyor ama şiddetlisi 5 dakika da bir vuruyor o sancıyı çektim üstüne bir de suni sancı verdiler Allahıma şükür banamısın dememişti sancı dayanıyordum ama geceye doğru oğlumun kalp atışları yavaşlayınca sezeryana almışlardı 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
İsteğe bağlı sezeryan oldum hiç de pişman olmadım normal doğum boşa işkence bence

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,435 göst.
17 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu