0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bebeğim 1 yaşında gece 12 de mama yiyor 5 ölçek istemiyor 6 ölçeği neyse gece beslenmiyor 10 da kalkıyor  5 ölçek mama 1 saat sonra  yumurta peynir salatalık veriyorum uyuyor öğlen uykusuna 1 saat uyanıyor  5 ölçek mama yiyor sonra ne yaptıysam ondan veriyorum çorba  yoğurt yemek yani mesela sadece çorba veriyorum  1 saat sonra  meyve 6 da uykuya yatarken mama yiyor 5 ölçek  uyanıyor yenek veriyorum 1 tabak 1 saat sonra  felan meyve uyurken de mama hata mi yapıyorum kızlar hiç kuli almamış 9 alırken 7 600 1 yaşında 7 900 yardim edin bu ay kilo takibi yapmam lazım zayıf dediler başka nasıl yapabilirim yani kilo alması için 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Mamayı ek gıdadan önce verme 

Uyansın kendine gelsin ek gıda ver sonra mama ver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kilo alımı az diyenlere şunu de ben böyle seviyorum de canını sıkma o yönden kilo alması içinde avakado ver meyveler çok kilo yapyor ceviz muz falan çok yedir alır kilosunu fazla hareketli olduğu için kilo alımı azdir
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Yazdığına göre çok almalı bence okurken ben doydum yemek +mama kilo yapar 1 yaşında mamayı kesip yemek yedir sadece bence..
0 oy
(795 puan) tarafından
Öğlenleri mamayı kessen canım  onun yerine çorba yada yemek ne varsa verebilirsin mama sayısını azaltıp ev yemeklerine ağırlık ver 1 yaşında her şeyi yiyebilir şu an alerji durumu yoksa et tavuk sebzeler erişte öğlen mama verdiğin için daha sonra yemek yemez 
(57 puan) tarafından
Canım yemesi güzel alaha şükür ama almıyor korkuyorum başka sebeb ne alınamıyor ya doktor da korktu az almış dddi
(795 puan) tarafından
Bı kan değerlerine de baktır ne olur olmaz Allah korusun sen yine de ev yemeklerine ağırlık ver canım takip et ondan sonra doktorunuzdan tahlil de istersin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 358 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Qelif (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 524 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,039 göst.
0 oy
4 cevap 122 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu