0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sürekli telefon elimde olgum var 1 yaşında  ilgileniyorum şükür ama nedense sürekli telefon elimde whsapp bakiyorm İntangrama her saniye bıktım nasıl kurtulcammm 

10 Cevaplar

0 oy
(9,204 puan) tarafından

Herkes aynı dertten muzdarip :D

tarafından
Sıkıldım istemiyorum artık
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Hepsini telefondan sil ve bir hobi edin. El işi örgü fln olabilir, çocuğumla aktiviteker olablr 
0 oy
(119,263 puan) tarafından
Kurtulamazsin o bagimlilik bendede var anca takoz tlf alirsan belki
0 oy
(181 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürermiş canım bence çoğu kişi böyle bende öyleyim :) 
0 oy
tarafından
Internet kullanma canım yada uygulamaların hepsini sil kurtul ") bende iş için açtım ınstagram sonra baktım ki bağımlısı ölüyorum ağırdan ağırdan hemen bıraktım ablam oradan komik video vs atar bazen işte oraya takılmayın diye açıp bakmam netim yok derim "D 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Uygulamalari silcen indrmiycen canm benimde bi whatsabim var. Bide bura burayi silesim gelyo bi bakiyom surekli
0 oy
(883 puan) tarafından
Uygulamaları silmek vs başka telefona geçmek asla çözüm deil kısa bir süre sonra daha çok bağımlısı olursun eline. Alınca baktın 25 dakika geçti hemen kendine evin içinde bir iş bul 1-2 saat oyalanicak sonra tekrar alırsın sonra tekrar aynı şekilde bende öyleydum amaa durum kötü o yüzden bir haftadir dediğim taktiği uyguluyorum ve çok mutluyum :)
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Silerek kurtulabilirsin yada net paketini azaltarak evde Internet varsa kapatarak

0 oy
(894 puan) tarafından

image

Bu programı kur ekran açıkken devreye giriypr ne kadar zaman geçirsiğini gösteriyor telle çok zaman gittiğini somut olarak görürsen telefonu almak dahi istemiyorsun.

tarafından
Sağol bakayim :)
0 oy
tarafından
Bildirimlerini sessize al canim..yada sil uygulamayı..ococugun bu zamanlarını kaçırma derim..ileride desin ki anneemle çok güzel oyunlar oynardık...

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 508 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenses miray (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu

379,408 soru

11,356,935 cevap

34,833 kullanıcı

...