0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Az önce eşim ve bebeğimle A101 e uğradık.Neyse biseyler aldik bende kasiyer kıza geçen burda bı arkadaş broşürü paylaşmıştı . Hatırlayan var mı bebek bezleri ilgili.Hatta ekran resmini almıştım.Neyse sordum göremedim diye ne zaman gelir büyük boyları.Uslubu çok sertti bı kere direk yok biz satmıyoruz.İyi de dedim broşürü gördüm önümüzdeki günlerde gelmez mi ? Yok onları markalar reklam yapıyo gelmez diyo.Ay sinir oldum dedim ama Molfix, Sleepy,baby turco vs vardı.Hayir reklam diye usteledi.Bakin ekran resmini paylasicam sizce reklam mi?Gıcık oldum gerçekten..

image

22 Cevaplar

+1 oy
(7,411 puan) tarafından
Satasi yokmus cinsin. Ben sleepy goruyorum denk gelince alıyorum molfixde oluyor a 101de diğerleride gelmese paylasmazlar.
(194 puan) tarafından
Aynen bı de kendi katalogları yok işte firmalar reklam yapiyomus.Su an o kadar sinir oldum ki ona..
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından

ONLİNE satış olabilir sadece

(194 puan) tarafından
İyi de bunu güzel bı üslupla soyleyebilirdi.Bakislariyla bile dovuyodu sanki:)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Gelmeyen biseyi nedn yayınlasnlar ki
(194 puan) tarafından
Öyle deil mi .Bak hemde 27 marttan basliyo yaziyo
0 oy
tarafından
Onlardaki hava kimsede yok sanki memleketi onlar kurtarmış... Çoğu öyle 
(194 puan) tarafından
Yok eşim yanımda olmasa ben havasını alırdım .Acayip sinir oldum.Bakislarini gör dovuyodu sanki.
tarafından
Boşver hayatında bir daha görmeyeceğin insalar için canını sıkma
(194 puan) tarafından
Aynen haklısın canim
0 oy
tarafından
Allah'tan mühim bir iş yapmiyorlar havalar 1500 mübarek 
(194 puan) tarafından
Yada geleni mi kıskandı anlamadım.Bakislari vs hiç hoşuma gitmedi.Gozuyke dovuyodu sanki.Esim yanımda olmasa ben de uzatirdim görürdü.
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Magaza müdürünü çaģir deseydin hemen insan gibi konuşmaya başlardı. 
(194 puan) tarafından
Oranın mağaza müdürü çok iyi.Evimize çok yakın .Bı ara gittim kızıma anneme bırakıp gitmiştim hemen beni öne aldılar saolsunlar hemde ne alacaksam ayırmislardi.Bunu sürekli goruyorum.İlk kez muhattap oldum.Dua etsin eşim yanımdaydı.Yoksa şikayet vs edecektim zaten
(13,869 puan) tarafından
Çok hırçin davraniyor A101 çalişanları sonrada müdürleri gelip özür diliyor. Bizde peynir alacaktik bir kere, dolaptaki tum kaşar peynirler küflenmiş. Kasadaki kıza söyledik , küflüyse küflü sizde heryeri karıstırıyorsunuz dedi bize :D . Müdür eşimin arkadaşiydi geldi defalarca özür diledi. Daha kime ne dediyse kızı kovmuşlar.
(194 puan) tarafından
Ay kufluyse küflü mu:))Bu daha betermis:)Yani sonunda kendini kovdurmayi başarmış sanki
(13,869 puan) tarafından
Küfluyse küflüye bisey demedim ama heryeri karıştıriyorsunuz diyor. Sanki biz markete degil hanimefendinin evine gitmişiz. Bozuluyor raflara bakmamıza.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Benim ablamda dün bakmış kaç tanesine yok diyorlarmış yada 1 tane geldi bitti diye dalga geçiyorlar resmen yada stok yapiyorlar
(194 puan) tarafından
Yada kendilerine vs ayiriyolar.Onu geçtim üslup önemli.Benim de ablam binde çalıştı daha önce ama keşke gorseydiniz.Guler yüzlü olmasa da üslup sert olmamalı.Dover gibi bı ses tonu eşim eve geldik bende anlamadım niye öyle yaptı diyo
(15,823 puan) tarafından
Öyle öyle bide üst düzeyde çalışsalar düşünemiyorum bunları ben
0 oy
(707 puan) tarafından
Bazısının gerçekten bilgisi olmuyor 
(194 puan) tarafından
Evet bilgim yok dese yeterliydi ama görseniz konuşurken sinirle konusuyodu.Ve reklam vs diye saçmaladı:)
0 oy
tarafından
Reklam amaçlı koymazlar öyle başından savmış sizi getirmemek için **** nefret ediyorum öyleleri den bende çalıştım hem şokta hem a101de bulana kadar müşterinin istediği şeyi yakın mağazaları hep arardım yada stok bakardım hangi mağazada varsa oraya gitsin müşteri diye 
(194 puan) tarafından
Benim ablamda çalıştı bimde.İban güler yuzluluguyle ne çok ciro yapmışlardı.Yorgun vs olabilirsin ama üslubun böyle olmamalı diye düşünüyorum
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Birileri yine eltisine görümcesine peşkeş çekecek onlara götürecek demek ki :D

(194 puan) tarafından
Kim bilir belki de:)
0 oy
tarafından
Şikayet et canım
(194 puan) tarafından
Boşver gerek yok .Yakın zaten sürekli alışveriş yaptığımiz yer.Bi daha öyle bişey olursa o zaman şikayet ederim
tarafından
Aynen
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Baby turco gelmemis kiz 2 markete sordum yoktu
(194 puan) tarafından
Ya kadının dediği direk reklam hiç öyle bişey yok vs .Ben illa su marka demedim ki canım
(7,791 puan) tarafından
Giciklik olsun iste...
(194 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ayy ne bezmiş dün bizim buradaki market getirmiş eşim alacakmış yarın açılacak demiş paket adam sabah 9 da kalktı gitti kalmaz diye küçük yer burası bitane market olunca çabuk bitiyor bu kezde onlar Perşembenin ürünü o zaman satışta olacak demişler ayy nasıl sinir olduk yani broşüre.  Bakıyor 27 sinden itibaren diyor bu seferde Perşembenin ürünü demişler a101ne kadar rezil oluyor bazen
(194 puan) tarafından
Aynen canım.Sanki bedava ya verecekler tuhaf
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Canım bazen şehirlerdeki mağazlaar değişiyo benim eşim bimde çalışıyo  koşu bandı vardı kırıkkaleye gelmemişti 
(194 puan) tarafından
Gelip gelmemesi deil ki canım.Direk yok öyle bişey işte reklam yapiyolar vs dedi.:)
(1,750 puan) tarafından
Hmm bazen broşürden çalışanların haberi bile olmuyomuş öylede olabilir ama tavrı çok yanlış eşime hergun tembihlerim bişey sorduklarında terseleme bende soruyorum terslerlerse canım sıkılır kavga ederim senlede ederler derim :) biraz önce tv de de bez reklamı çıktı
(194 puan) tarafından
Yani tavrı hos deildi bi de eşim yanımdaydı utandım inanın eşimden.Normalde gittim yerlerde insanlar çok hürmet eder.Oyle bı beklentim de yoktu sadece güzellikle soyleyebilirdi bu kadar basitti aslında
0 oy
(135 puan) tarafından
Yalan söylüyor dahbgecen biz sleppy aldık Molfix de vardi
(194 puan) tarafından
Büyük boyları canım
0 oy
tarafından
Ya böyle şeylere Yani boş şeylere kafanızı yormayın kızlar ya Hiç moralinizi bile bozmayın gerekirse git oradaki Market sorumlusu kimseye Git şikayet et böyle böyle Uslu davranıldı diye zaten hemen anında oranın bağlantısını keserler başka markete gönderiler sana karşılık veren bayanı veya erkeği her kimse yani bence takmayın Eğer ki çok da takıyorsun kafana şikayette bulun
(194 puan) tarafından
Ya işte pandemide bı de kimse işinden olmasın.Kafaya takmak deilde sinir oldum işte .
tarafından
Olsun bazen Anlayışlı olmak sizin kararınızı olur Allah her şeyi görüyor O anda Belki de istemeyerek size öyle davranmış olabilir belki birine kızmış olabilir belki soruyu algılayamama mış olabilir yani her ihtimali düşünmek lazım O yüzden insanlara hemen yargısız infaz yapmamak gerekiyor diye düşünüyorum benim düşüncem nacizane budur dediğim gibi eğer çok rahatsız olduysanız eğer bir sıkıntı yaşadıysanız Şikayet Edin
(194 puan) tarafından
Evet öyle düşündüm ama cidden sinir oldum.Yani rahatsız edici bişey de sormadım.Olan bı şeyi sordum.Yok gelmedi dese yeterliydi.
tarafından
Olsun takma kafana sinirini bozmaya bile değmez yıpranan sen olursun bak Onun haberi bile yok senin sinirlendiğin den
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O hiç bisi bilmiyor sni başından savmis broşür çıkıyor ise bütün mazalara geliyor bende çalıştım canım 
(194 puan) tarafından
Öyle zaten broşürde var diyorum anlamadı saçmaladı.Keske sacmalamasaydi sorun deildi
(4,061 puan) tarafından
Bosver cnm Bn 101 oyuzden sevmiyorum
0 oy
(321 puan) tarafından
İşim düşmedikçe ne a 101 ne bim ne şok girmiyorum. Olmayan şeyi var gibi broşür basıp sonrada kalmadı diyorlar. En son biriyle tartıştım. İlk ben girdim sabahın köründe kalmadı dediler. Bu saatte dedim. Evet dedi. Herhalde dükkanı ben açmam lazımdı
0 oy
(27,352 puan) tarafından

A 101. İn müdürüne şikayet et o ne öyle kendini beğenmiş

0 oy
(4,678 puan) tarafından
Kel miyim bir şeysin niye paylaşıyorlar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 716 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.