0 oy
285 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (228 puan) tarafından
3 aylik bebeğim var tv den youtubeye bağlanıp çizgi film açtım yarim saat 45 dk filan izlemişti uzaktan bir baktım çocuğun kafası yanıyor birdaha izletmicem zaten çok az izlettim hemen farkettim sizde böyle bisey farkettiniz mi

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Nasıl yaniyor kafası 

Zaten çok küçük izletme tabi
(228 puan) tarafından
Baktım böyle hiç gözlerini ayırmıyor yüzünü kafasını elledim gözlerden yukarsii yaniyor atesi cikmis
tarafından
Canım sen naptın bebeğine büyük kötülük yaparsın onla konuşmalısın oyun oyna gezdir hoplat zıplat ama asla TV önüne koyma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benimkilerin üçü de doğdu Doğalı çizgi film izlerler televizyondan hiç böyle bir şey olmadı başıma gelmedi Şu anda da bebeğim 5,5 aylık beşikte televizyonu izliyor çizgi filmde değil normal reklam olsun bizim izlediğimiz filmler olsun bakıyor yani çocuk
(2,350 puan) tarafından
Baktirmayin daha beş aylık çocuk oyun öğretin eğitici oyuncaklar alın ama TV izlemeyin konuşma bozuklukugu olur
tarafından
Yok vallahi gayet şakır şakır konuşuyor Benim iki tanesi abisi ile ablası Bir de televizyon 7/24 izleyen bir çocuktular okul öncesi Şimdi benim kızım Eylül'de anaokuluna başlayacak oğlum 5 sınıfa başlayacak Vallahi gayet çok yani akıllılar Maşallah diyem hiç konuşma problemi de yok Erken konuştular bir de
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Çizgi filmle yanması mantığını anlamadım kuzum benim oğlumda 3 aylıkken ben tv açar kuran kanallarını bırakrdım ama hiç öylr bişeyle karşılaşmadım
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Aman canım naptın sen izletme
(228 puan) tarafından
Evet çok pişmanım Gerçektende yazık çocuğa beyni kaynamış çocuğun
(2,350 puan) tarafından
Bidaha baktirma acikkten TV yönünü çevir çocuğun daha çok küçük etkiler
(228 puan) tarafından
İzletmicem bidaha beyni yanicak çok sagolun
0 oy
(44,714 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O kadarlikken izletmedim büyüdükçe baktı gerçi şu andada bakmaz evde habire peşimde geziyo ablasiyla oyunlar oynuyi TV ye daha küçük yakında da baktirma
0 oy
tarafından
Canım izletme henüz çok küçük. Ben iki yaşına kadar çizgifilm izletmedim. 
0 oy
tarafından
Nasl yani   yanıyor   derken 
(228 puan) tarafından
Ateşi çıkmış gözlerden yukarsi ateşliydi
tarafından
Benim kızım da 3 aylık onda sordu.m.
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hem 3 aylık hem 45 dakika bilemedim 
0 oy
tarafından
Bence bebeginin başka bişeyi ola bilir ateşi gerçekten çıkmıştır belkü
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Televizyonla alakali olmayabilir canim. Atesini ölç belki baska sikıntısi var . 
0 oy
(307 puan) tarafından
3 aylık bebeğe neden tv izletiyorsun ki? Daha çok minik. 2 yaşa kadar önermiyor doktorlar. Bebeklerin beyinleri donuyormuş tv ye bakarken. Bu da zeka geriliğine neden olabiliyor. Dil gelişimini olumsuz etkileyebiliyor. Ayrıca otizmi de tetikliyor. Göz bozukluğuna da sebebiyet verebilir. İlla izleyeceksen de az daha büyüsün günde 10 dk baktırırsın. 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bebeğinin gerçekten ateşi çıkmış tvnin zararı beyin gelişimine olur öyle sıcaklık falan olmaz. 
0 oy
(4,704 puan) tarafından
Yapma izlettirme yani hiç olmaz böyle bir şey daha çok küçük

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 584 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 352 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

380,288 soru

11,386,161 cevap

34,887 kullanıcı

...