0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Ya kizlar bazı insanlar neden hala virusun olmadığını savunuyor ben anlamıyorum artık bende yavs yavaş inanmaya başladım koskoca 2 sene biz bosunami eve kapandik bosunami kimseyi davet etmedik anlamıyorum yani bazen mantıklı gelmiyor değil koskoca evde birtek benim oğlum covit oldu biz olmadık nede diyorum bazen acaba siz ne düşünüyorsunuz 

24 Cevaplar

+3 oy
(3,101 puan) tarafından
Su inanmayanlar bi olsa da gorsek ozman ne dicekler
-Reklam-
+2 oy
(95 puan) tarafından
Zaten bu virüs bu kadar hızlı yayiliyorsa sebebi şu virüs yok hepsi uydurma oyun diyenlerin yüzünden yayılıyor gerçek dışı bişey olduğuna inandırmak istiyorlar kendilerini sağlık calisaniyim ve orda yaşanan süreci hastaların nasıl inim inim inledigini görseler emin ol fikirleri saniyesinde değişir ailemden küçücük bebeğimden uzakta otelde yaşadım 2 ay boyunca kat kat maskelerle koca koca tulumlarla 24 saat nöbet tuttum yetmedi sabah hasta sayısına yetecek hemşire doktor bulamadı insanlar aynı günün sabahında yine çalıştım kendim kovid oldum eşim ve bebegime çok şükür bişey olmadı onlemimi aldım onca insan gözümun önünde verdi son nefesini korona sebebiyle bu inanmayanlar tayfasini sadece 1 saat kovidli hastaların bulunduğu yerde calistirsalar bakalım fikirleri hala aynı kalacak mı bu umursamaz kaale almayan insanlar yüzünden masumların da canı aciyo biz sağlık çalışanları olarak mesleğimize adadik kendimizi halka adadik yetr ki insanlar iyi olsun dedik kendi canımızı hiçe saydık bu inanmayan bildiğini okuyan hiçbir türlü önlem almayan insanlar hep hakkimiza giriyorlar diyecek bir şey bulamıyorum
(802 puan) tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki kuzum benim oğlumda covit servisinde yattı ordaki doktor hemşireler görüyordum okadar çok çalışıyorlardı ki zor gerçekten Allah yardimciniz olsun Allah sizi başımızdan eksik etmesin benim oğlumda çok kötüydü doktorlar hemsorelr sayesinde oğlum iyi oldu
(95 puan) tarafından
Kurban olurum sana da minik oğluşuna da canım benim şahsım adına söylüyorum en ufak bir pişmanlık bile duymuyorum bu mesleği seçtiğim için insanlar o illeti yenip kendi ayaklarıyla iyileserek o odadan çıkıyorlar ya o zaman dünyalara sahip olsam bu kadar mutlu hissetmem can kaybı olduğu zaman canımın acidigini hissediyorum bazen gözlerimin dolduğu zamanlar bile oluyor bu virüs şakaya gelmez ihmal etmeyin inanmıyorum diyenler tekrar tekrar düşünsun derim Allah oğlunu daha daha iyi etsin canım Rabbim bir daha yasatmasin
(802 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum ama oğlum covitten sonra MIS-C rahatsligi geçirdi ve sürekli hastanediyiz küçük birşeyde hmm ateşi 40 a çıkıyor çok kötü durum yani covit diyip gecmiyceksin gerçekten etkileri hala bitmiyor
(95 puan) tarafından
Oy kıyamam yavrum benim yaa çok geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah tabi ki bitanem kalıcı hasar da birakiyor maalesef benim arkadaşimin da şeker hastalığı oluştu covid yüzünden daha gencecik kalıcı şeker oldu yani covid diye yazılır bela diye okunur Rabbim hepimizi korusun inşallah tekrarını yaşatmasın canım benim
+1 oy
(2,257 puan) tarafından
Kendi başlarına gelemediği içindir kuzum Rabbim bizi sınıyor aama çoğu bunu dalgaya alıyor ve inanmıyor 
(802 puan) tarafından
oğlum covit geçirmiş ama biz bilmedik ayakta geçirmiş bır ay sonra kanında çıktı Allah bikiyo ya sonra biz ne çektik bı ben biliyom bı Allah 10 gün hastanede yattı hergun ilaçlar 1 yaşında bebekten gün 10 tüp 12 tüp kan aliyirladi Allah kimseye yasatmasin
(2,257 puan) tarafından
Ahh kuzum benim yaaaa:(amin Rabbim kimseyi evlat acısı ile sinmasin
(802 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,350 puan) tarafından

Ölenler neyden öldü:(

(802 puan) tarafından
Şey diyolar genelde kalp krizi faln oluyor yada yaşlılıktan oluyor covit diye yaziyoalr ama inanmıyorum 1 günde nerdeyse 140 insan kalp krizinden ölçek değil ya
0 oy
tarafından
Olmayan virüsle milyonlarca insan nasıl öldü 
(802 puan) tarafından
İşte gel bide bunu anlamayanlara anlatsak keşke benim geçen bı akraba gelicekti eve ben dedimki riskli hamileliğim var oğlumda rahatsız o yüzden kabul etmiyorum bana diyorki aman bu da yalan virüs faln yok bizi kandiriyolar sende inanıyorsun bahane ediyorsun zaten gekememi istemiyorsun diyip telefonu suratıma kapattı burdaha benle konuşmadı
tarafından
Başlarına gelince anlarlar varmı yok mu
0 oy
tarafından
Bilemiyorum Ama zorlu bir hastalık geçirdiğimi hiç unutmuyorum covit oldugumu bilemeden kızımı emzirdim 2 gün boyunca masallah ona geçmedi bile cok şükür.  Dışarı hala çıkmıyorum bencil insanlar gibi yasaklar varken gezmeye gitmiyoz ama delice yemek aserir gibi artık dışarı atılmak gezmek eğlenmek istiyorum ailemle.  Bunaldım bıktım bizden başka herkes gezmelerde  kimseye birşey olduğu yok görünen bu yani 
(802 puan) tarafından
Bende olmadım ama oğlum olmuş biz bile hiç farketmedik kanda çıktı bİz eşimle olmadık mesela
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yokta ölenler neden öldü. Koskoca dünya devi ülkeler neden aylarca kapanma kararı aldı. Neden çocuklar okulda değil neden çoğu insan ış yerini kapattı bu nedenlerin cevabını versin o inanmayanlar. 
(802 puan) tarafından
Ah canım okadar doğru diyorsun ki ama insanlar hepsi illa heesye bir kılıf buluyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Eğer olmasaydı dedem dışarı hastaneye gidip iğne olacağı gün virüs kapıp vefat etmezdi heralde 1 yıl evden çıkmadı adam çıktığı gün virüs kaptı ve 1 ay içinde yoğun bakım ve vefat.....
(802 puan) tarafından
Allha rahmet eylesin kuzum
(4,700 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Peki o kadar insan niye öldü ölüyor
0 oy
(580 puan) tarafından
Saçmalık diyorum cnm bu ölenler havadan mı öldü Allah ım ya 
(802 puan) tarafından
Aynen ya günde 140 kişi nasıl bir anda olsun ki
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Kiclari acimamis ondan:angel:

(802 puan) tarafından
Yada sevdikleri covitten dolayı ölmemiş yada acı çekmemiş
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ondanmı kırılıyor millet 
(802 puan) tarafından
Gel anlamayana anlat işte canım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
O virüs yok diyen kafasızlar yanıma bir gelsin 7. Günğmüz bugün..

13 aylık oğlumla 1 haftadır hastanedeyiz. Gelsin ben ona göstereyim virüsü
(802 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum benim oğlumda 17 aylıktı covitten 10 gün yattı rabbim şifa versin çok zor
(2,479 puan) tarafından
Ah ah inşallah kurtuluruz ya seninkinin belirtileri neydi canım
(802 puan) tarafından
Benimkinin ateşi çok yüksekti hicbirsekilde dusmuyirsu hep 40 ve 41 di yani fitile ağrı kesiye rağmen bile sadece 39 a düşüyordu sonra kan aldılar kanında çıktı
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Benim annem ölümden döndu kizim ve eşimde annem hala nefes almakta zorluk çekiyor kızımda hala eklem agirlari var ve eşim gözlerine vurdu evet evet bunlarin hepsı yalan :angry:kurallara uymayan o kafe senin bu kafe benim maskesini takmayan asla kulluk hakkımı helal etmiyorum asla 

(802 puan) tarafından
Bende helal etmiyorum biraz insanlar dikkatli olsa biraz daha az geczeseler zaten bukadar kötü duruma gelmeyiz ki
0 oy
(476 puan) tarafından
Virus var fakat herkese bulasmiyo mesela benim annemler aile arabasında yolculuk yaptı şoför koronaymis temas olduğu halde şoför hariç kimseye korona bulaşmadı karısına bile bulaşmadı aynı yatakta. Uyumalarına ragmen
(802 puan) tarafından
Bizde de öyle canım sadece benim oğlum covit oldu bende esimde olmadık ki ben hamiyim bünyemin en düşük olduğu zaman birde
(476 puan) tarafından
Sen genede tedbirini al takdiri Allaha bırak:-)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
İnanmayıp rahat davrananların yüzünden hala bitmedi 
(802 puan) tarafından
Malesef canım insanlar çok dikkatsiz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Var olmaz mı ama bazıları buna inanmıyor 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Olmayanlar onlar inanmayanlar Bi burnumuzu çıkamıyoruz aklımız gidiyor bugün yasak var normalde ben şok herkeze sokakta parklarda benim anlamadım konu madem neden yasak deniyor millet arabalarda piknikte sahilde cinnet geçiren tek ben miyim ya bizemi tek acaba virüs 
0 oy
tarafından
Ben bizzat kendim yakalandim ve bağırsaklarımda hasar bıraktı bu şimdi yalan mı 
0 oy
tarafından
Öyle şey mi olur herkesin bünyesi bagisikligi belirtisi farklıdır eşim oldu biz olmadık mesela yada geçirdik ama normal grip gibi geçti haberimiz olmadı onca insna öldü nefes adarligindan korkmadan bunlarda tesadüf olmaz ozaman mantıklı bir açıklama yapsınlar bizde inanalım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 142 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...