0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahtandir tlfn elinde artık hic bisey demiyorum kaç gündür markete gitmemiz lazım diyorum tm diyip erteliyo dün dediki yarın beraber gideriz sabahtanfir tık yok hayır niye benimle beraber biseyler yapmak istemio modum dusuncede bana diyo ki gel bana ilgi goster e birazda sen göster hep ben mi gelip yanasacam sana dimi ama 

6 Cevaplar

0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kuzum sen de yemeğini yapma sorarsa da markete gitmedin malzeme yok kocacim dersin. Aç kalınca bı de dışardan yemek söylemek zorunda kalınca görür ertelemeyi
tarafından
Sorma bi pişmanım sadece bu değil yaşattığı çok sey var
(1,885 puan) tarafından
Görücü usulü mu evlendiniz cnm
tarafından
Yo cok severek mucadele ederek evlendik ailesi istemiyodu illa olcak dedi ama keske demeseydi keske bozulsaydi
(1,885 puan) tarafından
Yaa öyle de deme canm. Arada sevgi varsa düzelmek için sebebi de var. Al konuş hatta biraz tehdit et böyle gitmez diye azıcık burnu sürtsun. Biraz çeki düzen versin kendine
tarafından
Konusuyorm da bos cnm
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Yemek as yapma yapıp yapıştırıp önüne koyma bak nasıl gidiyo
tarafından
Ya ben zaten onunla zan geciremiyorum bi market ya markete beraber gitmek istiyorum dusun o derece
(15,827 puan) tarafından
Canım kendi düşünmesi lazım otur güzel bı dille anlat anlamazsada yapacak bişey yok böyle devam edersin
tarafından
Ahhh ahhh anlatmiyormuyum saniyosun bana diyo ki sen diyosun diye icimden gelmiyo seni cikarmak e soylemedn yap diyorum tobe
0 oy
tarafından
Telefonda ne yapıyor o kadar cnm Allah korusun ihanet etmesin
tarafından
Hem sanalda hemde arkadasimla  arkadasm dedigm o****da evli bi cocuk annesydi
tarafından
Kiz ne diyorsun bu adam ******** sen nasil katlaniyon buna:(((
tarafından
Orayi bi ben biliyorum bi allah biliyo cnm valla
tarafından
Illaki  cnm ama sende kendini ondan çek o yokmus gibi yaşa bu iğrenç adamla baska turlu olmaz katil eder böyleleri
tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum ama gel gör ki hala icimde sevgi var belki duzelir unuturuz gecmisi diye
0 oy
tarafından
Telefonda oyun mu oynuyor 
tarafından
Dizi falan izliyo cnm
tarafından
Uzan yanına sende izle
0 oy
tarafından
Adamin gozu disarda ilgisi disarda bide sana diyo bana ilgi goster vercen odunu boka
tarafından
Suan bı sıkıntı yok yani dışarra gözü yok film falan izliyo sürekli
tarafından
InsAllah bozulmaz Allah gönlüne gore versin canım
tarafından
Amin insallah cnm
0 oy
tarafından
Yorumlardan okuduğum kadarıyla pekte düzgün bir insan değil ben senin yerind eolsam mecbur katlanıyorsam ama her işimi kendim hallederim onla bir uere gitmek istemem zaten guevnmiyirusn zaten 
tarafından
Yok zaten bi yere gitmiyorum
tarafından
Yani dert etme boşver öyle yaparsan daha da bised sanar kendini misal  para lazım de al git kendin hallet işini senin icin diyorum yanlış anlama
tarafından
Yok cnm niye yanlış anlim ki ama insan arada beraber aktivite yapmak istemiyo degil yani
tarafından
Hakliisn ama belli etme baktın o oralı değil sen hiç olma kaçan kovalanir
tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 124 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy