0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esimle cok iyiydik onceden herkes imrenerek bakardi bana karsi o kadar iyiydi ki herkeste soylerdi esine naptin buyumu yaptin bu adam sana bu kadar bagli ama bu iki aydir esimi taniyamiyorum kendimi bile taniyamiyorum esimle birbirimize giriyoruz surekli ne oldu bize anlamadim napacam bilmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
İyiy Ken büyü diyolar ise şuan da da gene aynı durum söz konusu olabilir bı konuşun terapi gidin olmadı bı hoca sorun 
tarafından
Esime buyu yapmadim hic kendiliginden baglandi evine bana cocuguna ama simdi bende oda birnirimizi taniyamiyoruz terapiye gidemeyiz cunku en ufak konusmamizda tartisma cikiyor onceden eve gelsin diye can attigim adam simdi evde olsun istemiyorum
(12,776 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayır cnm yanlış anladın beni hemen büyü diyolar ya nazar da etmişlerdir yada biri yaptırmıştır belki bı oturup konuşun  neden böyle oldunuz
tarafından
Anladim canim konustuk defalarca ama yine ayni olduk esim tartisimca kendini kaybediuor soyledigim zaman hatirlamiyorum nasil oyle oldum diyor biturlu anlam veremiyorum
(12,776 puan) tarafından
Cnm sen bı hocaya git ya evi bı ara tara bakara  suresi aç dinle evde
tarafından
Sagol canim hoca bi tanidigim var yarin bi onu ariyayim bakara nazar ayet okuyayim bol bol yarin evi talan edecem kaynanam geldiginden beri bize oyle olduk gunahini almak istemedim basta ama bilmiorum ki konusmuyoruz gelip oglunu gorup gidiyor o kadar ben ayri odaya geciyorum
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Bende öyle oldum bende anlam veremiyorum inan ki
tarafından
Ya onceden birbirimizi o jadar severdik birbirimize karsi saygiliydik simdi en ufak konusmada birbirimze giriyoruz ne oldu bixe bende anlam veremedim napacam bilmiyprum
(157 puan) tarafından
Canim bizde öyleydik hamileyken bozuldu benim Herşey simdi toparlayamıyorum herşeyi batıyor bana sevdiğimi bile hissetmiyorum
tarafından
Ablamdada oyle oldu esinden sogudu hamileyken simdi.napsada isinamiyor
0 oy
(352 puan) tarafından
Nazar canım olurken bitmeden anladım 
tarafından
Evet yaa napacam bilmiyorum bol bol ayetel kursi nazar duasi okuyayim cok sagol canim
(352 puan) tarafından
Büyüde olabilir haset nefs annem der mesela paylaşım yapma eşinle aran iyi oldu mu falan gerçekten ne zaman paylaşsam hemen kavga ediyorduk sende Allah dua et başka çaren yok ama büyüde olabilir yani ha benim kaynanam sessiz sakindi hiç beklemezdim ki gidip kocama büyü yapmıştı cadı karı
tarafından
Ben kaynanamdan beklerim ama gunahini almakta istemem onun gunahlari onun olsun ben esimi hicbiyerde paylasmam ama yine nazar degiyor bir ortamda bana bakislarini falan desteklerini gprunce senij kocam gibisi yok diyorlar ama gercekten simdi artik kocam gibisi yok yerine vicdansiz degisik bir insan geldi
(352 puan) tarafından
Nazardır canım umarım düzelir
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Aklıma ilk gelen şey nazar
tarafından
Nazar degdi degil mi off bu aralar durmadan birbirimize giriyoruz oda artik yoruldu bende yoruldum bol bol sure okuyayim oda bugun dedi ypruldum artik diye
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Valla bnce pandemiyle de alakali herkesin psikoljisini bozdu cidden..cnku onceden esimizle gezmeye giderdik hava almaya sahile giderdik ne bilim yemege cikardik..simdi evde otura otura hepimizi kafayi yedik..resmen aktivite kalmadi..sonra ona buna sarmaya basliyo insan
tarafından
Yok canim biz oncedende evdeydik biyere gitmezdik gezmeye falan esimde isten eve evden ise giderdi huzurumuz yerindeydi mutluyduk ama bu iki aydir ikimizde degistik bende oda ben tahamulsuzlesmeye basladim oda agzindan cikardigi seyleri duymamaya basladi yani enteresan biseu oldu herdefasinda konusuyoruz bidaha birbirimize karsi nolursa saygimizi bozmayacamiza ama yine bi saat sonra tartismaya basliyoruz
0 oy
tarafından
Bakara suresi aç dinle evinde bir hocaya gidin canım 
tarafından
Sagol canim oyle yapayim tanidigim bi hoca var yarin onla konusayim bi
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Canım dua oku Yasin suresi aç dinle nazar değmesin korkarım valla
tarafından
Oyle yapacam tanidigim bi hoca var yarin ondanda akil alacam evliligim bu iki aydir kotu yerlere geldi artik birbirimize tahamulumuz kalmadi onceden oype degildik desemki onceden oyleydik
(5,736 puan) tarafından
Ay bak bakalım canım suyun icine temizlik kovasına sirke koyy heryeri sil iyi diyorlar kuzum
tarafından
Oyle yapayim canim yarin evi ariyayim bi hocayi ariyayim bakayim o ne diyo buna
(5,736 puan) tarafından
İnşallah sorununuzu çozebilirsiniz canim
tarafından
Insallah kuzum cok sagol
0 oy
tarafından
Yaşadığınız bir problem belki kafalarınızda çözülemez bir durum haline gelmiş olabilir bunun için en güzel ve net çözüm karşılıklı konuşup böyle olmadığınızı neden bu duruma gelip sorunları bulamadığınızı konuşmak olacaktır. Rabbim evinize huzur ve muhabbet versin inşallah canım 
tarafından
Amin canim cok sagol cumlemizin yok iste butun tartismalar ufacik biseyden dag kadar oluyor onceden tartisma fazla olmazdi olsada birbirimize girmezdik on dakkaya xozerdik simdi birbirimizde saygi kalmadi hic uapmadigimiz seyleri yapmaya basladik esimin huyu degisti desem bana noluyor o zaman bendede enteresan seyler olmaya basladi
tarafından
Tamamen karşılıklı canım benim inşallah kısa zamanda düzelir aranızdaki muhabbet
tarafından
Insallah canim cok sagol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
5 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavantakokusu (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
15 cevap 558 göst.
0 oy
6 cevap 516 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,068 puan) tarafından soruldu

399,885 soru

11,961,801 cevap

36,128 kullanıcı

...