0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilen bilir bilmeyen isterse baksın hanımlar sizce bugün oğlumu yanıma alıp yatakta ikimiz mi yatalım yoksa düzen aynı o adamla yatiyim mi bilmiyorum ya soğudum ama birde yarın doğum günü sizce bişey yapıyım mı hani içimden zerre gelmiyor

11 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından

Asla yapma o sana ihanet etti daha napcaksın 

tarafından
Haklısın zaten içimden gelmiyor ki sadece sordum güya özel biseyler yapacaktım da o bana yaptı
(683 puan) tarafından
Ama sen gidip elin adamlarına bakmadın canım o hak etmiyor yapma ki anlasın hatasını
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Postu okudum asla taviz verme affedilecek bisey yapmamış sen şimdi yüz verirsen o daha da yapar 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
çok kötü bir zamana da denk gelmiş nasıl ders vermen gerekiyorsa öyle davran bence sen daha iyi bilir ve çözersin Rabbim ıslah etsin senin de yüreğine ferahlık versin 
tarafından
Allah razı olsun canım kafam allak bullak dedin gibi zamanlama süper ben ona supriz yapacakken o bana yaptı sağolsun
tarafından
biz bence  zaten bundan kaybediyoruz  bence çoğu zaman artık kendimizden taviz vermemeliyiz
tarafından
Kesinlikle haklısın ama bı soruyum dedim genede yapmam gereken bişey varmı diye ama bencede yok
0 oy
tarafından
Hala bu soruyu mu soruyorsun???
tarafından
Evet çok saçma biliyorum ama benimde içimden gelmiyor ama sordum genede
tarafından
Biraz zaman geçsin bırak hiç bişey yapma ah biz kadinlar
tarafından
Çok safiz dimi :(bende salagim hatta
tarafından
Evet çok saf yerine koyuyoruz kendimizi üzüldüm sabahki postunda okudum ama yorum yaoamamistim artık bir süre uzak dur ondan bence ki dersini alsın gözü korksun yoksa devam eder gizli gizli malesef
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Onu izleyen adam her türlü izlicek yine cnku onda alışkanlık olmstr o..yani senn trip atmanla duzelmicek sadece daha gizli yapicak tani geçmişi vs.silcek sen uyurken izlicek fln..ya bunu bilip yaşıcan ya da ayrilcaksin yani..bn izleyip de sonradan bırakan erkek olduguna inanmıyorum cnku..
tarafından
Ama zoruma gitti hemde cokk
(3,902 puan) tarafından
Haklisin ama degisen bisey olmicak cok büyük ihtimal..belki gönlünü almak icim bisiler yapar ama yine bakck bu sefer daha temkinli olcak..
0 oy
tarafından
Tabiki yüz verme tavrını koru bunu birde soruyorsun
tarafından
Haklısın :(
0 oy
tarafından
Hiç yumuşaklık gösterme canım hemen unuttu der
tarafından
Haklısın :( o yüzden hiç umursamiycam
0 oy
(28,662 puan) tarafından

Tepkini koymazssan devamı gelir

tarafından
Çok haklısın
0 oy
tarafından
Sen niye ona taviz veriyorsun ki yüz bile verme ben sana yazmıştım başıma geldi diye hatırladiysan bugün görümcem aradı dedi kardeşimi aradım sesi kötüydü bişey mi oldu diye benimde onunda anne babası yok biizm nolursa bu görümceme deriz benden yana hiç sorun olmadı çok şükür hep ondan olduğu için görümcem anlamış tabi noldu dedi bende dedim çok şey oluyor ben utanıyorum bile ona demeye kendi kendimi yiyorum dedim abla oda şöyle bana dedi bende söyledim böyle şeyler izliyor ben bunları haketmiyorum dedim görümcem dedi ben ona neler edecem sen üzülme dedi yanıma çağıracam bak bakalım neler edecem dedi terbiyesiz dedi görümcem hep arkamda sağolsun beni biliyor o utanmıyorsa bende böyle anlatırım bilsin ablası sicsin ağzına adam oluyorsa olur olmuyorsa boşarim
tarafından
Haklısın gerçekten ben kimseye demem galiba kime ne diycem
0 oy
(14,168 puan) tarafından
Tabiki de yapma birsey ya daha neler tavrını koy oğlunla uyu gece anlasın hatasını 
tarafından
Öyle yapacam:(
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Saçmalama o değmez ki dogum gününü kutlamaya
tarafından
Çok haklısın:(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 326 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy