0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (814 puan) tarafından
Bebegim 1 yasinda ve dogru duzgun birsey yemiyor sadece corbalari sorunsuz yiyiyor diger seyleri mesela kahvalti kofte falan bunlari agzindan atiyor inceden yiyiyordu ama simdi herseyi agzindan atiyor corba haric acaba ne zaman duzelir 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maalesef bizde ayniyiz kuş kadar yiyor varsa yoksa meme :(
(814 puan) tarafından
Aynen cok az yiyiyor kati seyleri nerdeyse hic yemiyor
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
MEB on aylık aynı sorun bende de var ama sadece tarhana içiyor başka içmiyor ekmek vs çiğneyip tukuruyor meme aşırı düşkün 
(814 puan) tarafından
Brnimkide mama iciyor ondanda olabulir
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Dişlerini damaklarını ağrıtıyor olabilir canım soğuk şeyler ver yoğurt gibi mesela yoğurda muz ez içine bisküvi koy tok tutsun doyurucu olsun
(814 puan) tarafından
Onu yapiyorum cnm muz bebe biskuvisi ve yogurt ama ben kati yemeklerde yesin istiyorum
(2,047 puan) tarafından
Canım benım yavas yavas olacak onlar, daha 12 aylık olan çiğnemeyi yutmayı yeni öğrenmiş bebeden ne beklıyosun? Senin tek öğreteceğin şey düzenli saatte yemek hazırlamak bak yavrum bu öğle yemeğin bak cocugum bu ara öğünün cocuk zamanla düzene alıştıkca acıkma aralıkları da belli olacak, sıkma bebeğini bu günleri yemek için harcama cıkar parka sallansın insan görsün sende olumlu ol hep, ama her zaman yiyecek diye bişey yok biz bile bazen bütün günü bişey yemeden geçiriyoruz, doktorumuz bize sabah yemezse öğlen yer öğlen yemezse aksam yer dedi...
(814 puan) tarafından
Cnm onceden cignemede sorunu yoktu katı ne versem cigner yerdi o yuzden kafama takildi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.