0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
2 yaşında ki oğlum hiç birşey yemiyor ne yapsam ne versem ağzını eli ile kapatıyor hayır diyor. Ama biberonda kendi yaptığım mamalardan içer. Böylede olmaz ki ne yapmam lazım iştah acıcı surup falan  kullanan var mi? 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vallahi tum anneler hepimiz bu dertten muzdaripiz benimkide oyle 
(1,424 puan) tarafından
Mama içiyormu?
tarafından
Sut iciyo canm. Arasna cici bebe katiyom
(1,424 puan) tarafından
Anladım canım kaç yaşında günde kaç kere biberon verirsin
tarafından
19 aylk olcak canim yemek yemedigi zamanlar 4 defa fln verirm aralarda gece yatmadan once sabah uyanjnca
-Reklam-
+1 oy
(2,748 puan) tarafından
Kaç kilo canım kilosu iyi ise zorlama zamanla tekrar yemeye başlar
(12,777 puan) tarafından
İştah neyse de boy beyin gelisimi için iyi olur diye düşünüyorum bende  2 yaşında şuan uygun yaşına dedim bakalım kafaya koydum bu hafta Alaçam ins portakallı vs varmış tadını sever de içer
(2,748 puan) tarafından
Möllers tutti fruttili dene canım
(12,777 puan) tarafından
Mübarek netten baktım 150 160 TL diyo :D ocean mi ne ona da 60 70 diyo arasındaki fark ne ki
(2,748 puan) tarafından
Şu anda piyasadaki içeriği en temiz olan o canım benim çalıştığım hastanedeki cocuk doktorumuz da bunu önerdi tadı çok güzel
(12,777 puan) tarafından
Dur bı eczaneye sorayım da ondan alayım olmadı
Çok sağol
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Hiç mi sevdigi birşey yok canim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Valla gene az çok yiyo kızım ama biraz açılsın birazda boy ve kg için balık yağ almayı dusunuyorum iştah şurubu herkes kiziyo elleme çocuğu alma diye ama balık yağ daha faydalı diye düşünüyorum 
(5,721 puan) tarafından
Bağışıklığı nasıl canım dönem dönem çocuklar iştahsız oluyor malesef
(12,777 puan) tarafından
Bağışıklığı şükür iyi gene az çok yiyo ama bazen yemiyo
0 oy
(125 puan) tarafından
Benimkide öyle ya 3 yaşında ne yapsam yemicem deyip kaçıyor 15kg herkes çok zayıf diyor napiyim yemiyor hastalanacak diye korkuyorum bnde
0 oy
(515 puan) tarafından
Benim kızımda 2 yaşında iştahı yok TV ile yerdi herşeyi şimdi acmamaya çalışıyorum  ama yedirene kadar canim cikiyo doktora goturcem kanına falan baksınlar 
0 oy
(748 puan) tarafından
Canim o bi surec geciyor ac biraj derim yoksa tek beslenme cesidi ister surekli bende yasadim atlattim suan mamadan kesiyorum gunde bi bardk sut gece ytaarken bide hep yemek veriyorum meyve kuruyemis alistirdim cok sukur allhim yardimcin olsun cnaim benim disleri cikar azi disleri ondan yemeyebilir 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
İştahsız olsa mamada içmek istemez. İştahsızlıktan değil bence biberon kolayina geldiği icin yemek istemiyo. Biberonla beslenmeyi tamamen kesmelisin suyu da bardaktan ver. 1 2 gun zorlanırsınız ama sonra uyum sağlar. He o zaman herşeyi yer mi derseniz hayır :) telefonla yada zorla yediriyorum ama başka bi alternatif olmadığı icin mecbur yer
0 oy
(17,797 puan) tarafından
Mamalardan verme yemek yesin acıkıcak illaki 
0 oy
tarafından
Eczaneden yaş grubuna uygun şurup alıp içirebilirsin
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben zorladım ne yalan soyleyim sonra sonra kendi yemeye başladı bukezde doğsa bile yiyordu tabak bitsin diye doyunca birakabilirsin dedim artık doyunca bırakıyor ayarı yok bu bebelerin ::))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
25 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 153 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 763 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı