0 oy
114 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (135 puan) tarafından
Küçüklüğümden beri yumurta peynir Asla yemez yediremedim ne yaptiysam kahvaltidadq ne haziliycami şaşırıyorum sizler ne hatırlıyorsunuz sadece gündür sütlü bisküvi gecede uyurken bebelac mama herkes sütü mama yi bırak diyo ama onuda bırakırsam o çocuk hiç bir şey yemiyo zaten onlarda en son ratte veriyorum yemek yemeye uğraşıyoruz 4 5 kaşık zor giriyo ağına bana yumurtası peynirli kahvaltılar yemekler önerin nolur moralin çok bozuk kizlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Valla benimki de yemiyor diye tlfn verdim oyle yedi şimdide alıştı tlfnu istyor her yemek saatinde :( bırak acikinca mecbur yiyecek 1 ogun yemiyorsa diger ogune birak
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Doktora götürüp bi tam kan sayimi yaptır canim belki bi vitamini dgeri dusuktur
0 oy
tarafından
çözüm basıt aç kalsın bır sure son radde dıyosun ama kıyamıyosun emınım o sute bıskuboye tatlıya alısmıs dıgerlerını kabul etmıyor yapmayın lutfen bı doktora goturun yada hıc bır sekılde vermeyın sut mama sabahtan aksama kadar vermedıgım ogluma aksam nasıl saldırarak yedı yemegını yemeyen cocuk yanı bırazcık iplerı elıne almalısın yoksa parmaklarında oynatıyolar bızi :) 
0 oy
(19 puan) tarafından
Söyle dene yumurta sarısı 2 tane lendelenmis salatayi çatalla ez karıştır ve labne peynir muz ilave et bak yicek insallah
0 oy
(396 puan) tarafından
Doğru demişler çünkü mamaya güvendiği için nasıl olsa annem verecek dediği için yemiyor. Gece biberonla süt veriyordum bende sonra bıraktı şimdi güzel yiyor yemeğini iki üç gün zorlanirsin ama alışır sonra 
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Benim kızımda yumurtayı sade yemez o yuzden soğanlı yumurta pişirip yediriyorum kabak mücver kaşarlı tost patates kızartması zeytin yiyo peynir benimkide sevmez ama yoğurt ayran yer benimki 23 aylık yoğurt çorbasına yumurta sarısı koyuyorum. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 286 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.