0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok zoruma gidiyor kızlar hepsi birlik içerisindeler 4 gurup birbirlerinin arkasından atıp tutuyorlardu erkekler birbirlerinin eşlerine dümdüz gidiyorlardı hiç birşey olmamış gbi aynı sofrada çay içiyorlar ben onları görünce onlara ayak uyduramadim çünkü biz öyle bir ortamda yetismedik bn alt katta oturuyorum yukarıdan camıma kaç defa su döktüler hamileliğim zorlu geçti kaç kere asagiladilar bir bebek doğurmadim vs vs birinin çocuğu olmuyordu hocalara dahi götürdü eşim hamile kalınca da bize demedi hiç biri konuşmuyor smdi Rabbim hepsine sorsun için sizliyo evimden taşınıyorum diye daha çok var Hanımlar bir kısmını yazdim

11 Cevaplar

+1 oy
(3,165 puan) tarafından
Ah ne gülüm keşke görmezden gelseydin bilmiyom yasamadigim için anlamam seni ama komşuda olsa guvenmiyceksin kimseye girmeden gelsen daha iyiydi
tarafından
Canım zaten gdip gelmisligim yok ki hiç birine
-Reklam-
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Öyle insanların olduğu yerden kurtuldun diye sevin bence kuzum vardır her şerde bir hayır daha iyi ev daha iyi komşular nasip olacak belki üzme kendini 
tarafından
Canım şimdiki tasinacagim bina 30 daireli dün kandildi eşyalarımı toplarken ağladım dedim Rabb'im sen birakma
(2,039 puan) tarafından
Mazlumun ahi yerde kalmaz kuzum bu devirde insan bulmak çok zorlaştı
+1 oy
(120 puan) tarafından
Hic uzulme bence oyle insanlarla surekli muhattap olmaktansa kurtuldun iste rabbim gene nasip eder insallah icine sinen iyi yerdwn alirsiniz 
tarafından
İçime sinen bı yerden aldık canım evi
(120 puan) tarafından
Ne guzel istw canim bosuna uzuluyoesun onlar kendi ateslerinde yansinlar bos ver sen ywni evinin tadini cikar bi bakarsin orda oyle komsularin olmuaki ailenden yakin gercekten iyi komsu insana ailesinden bile yakin oluyor
+1 oy
tarafından
Keşke müstakil evdeymiş gibi davranmasalar cok güzel olur gece 12 eşyaların sesi kendi sesleri ayrı tabi gece uyumuyolar sabah erkenden uyanıyolar kavgalar cabası tabi bende evimi seviyorum ama komsuluk yok herkes odun olmuş bizde satıcaz daha sakin bi yer denk gelir inşallah kendi kendime diyorum gittiğimiz yer nasıl olucak neyle karsılasıcaz en iyisi müstakil ev ya miss gibi sıkma canını sende canım bosver millet çiğ süt emmiş akrabalar bile insana neler yapıyo el komsu yapar oda herseyi en iyisi uzak olmak herkesten 
0 oy
(48,854 puan) tarafından
sikayet etseydin su dokunce anlasilan en basta yuz gox olmussun onlarla sonradan mesafe koymuşsun
tarafından
Canım zaten yapan bina yöneticisi ve saz arkadaşları diyince yapacak bişey yok diyolar anlayış sıfır onlarda
0 oy
(1,206 puan) tarafından
3 senelik evliyim memleketimden uzak bir yere gelin oldum.  Apartmanda ne karşı komsumu ne sağı ne solu tanıyorum görürsem sadece bir merhaba o kadar. Dışarıdan görüştüğüm kimsede yok bir arkadaşımda sadece ayda yılda bir görüştüğümüz eşimin arkadaşı var ailecek gidip geliyoruz okadar. Diğer türlü bütün gün evdeyim kimseye ihtiyacım yokmus onu anladım üç senedir kafam okadar rahat ki sana anlatamam. Sana tavsiyem gittiğin yerde elinden geldiğince kimseyle muhattap olma insanlar çünkü  oturup yiyip içerken yüzüne gülüp 5 dk sonra dedikonu yapmak için resmen fırsat kolluyor. Bosver gerekirse soğuk desinler kafan rahat olur :-)
tarafından
Canım yemin ederim 2.5yillik evliyim bı kere çay icmisligim yoktur ağız dalaşına vs girsem derim zıt düştük tam tersi onlar sürekli rahatsız etti bni smdide bna küsler ana avrat giden insanlar şimdi dost
(1,206 puan) tarafından
İşte bir kere işlerine gelmeyen birşey yapmissindir yada seni kullanamamislardir ondandir o boşver gittiğin yerde huzurlu ol
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Öyle insanlar bırgun brbrıne duser canım hıc kendını uzme sen. 
0 oy
(664 puan) tarafından
Şer birine satsaydın benim kuzenimin de böyle başına geldi çingene sattı evini bırak onlar uğraşsın adam evine atla giriyormuş öyle birine sattı seni mumla ararlar çay içmek zorunda mısın gerçekten öyle bir kesimde var dengesizler
0 oy
(27,484 puan) tarafından
Boş ver kurtulmussun 
0 oy
tarafından
Üzülme sen boşver kurtulmuş olursun canm 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Olsun canım mutlu ol bence o iğrenç insanlardan kurtuluyorsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 491 göst.