0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Daha yeni 2 yıllık evliyiz ve kendi evimiz eşim evimizin her detayla en ince ayrıntısıyla uğraştı ve sonuç karaktersiz adi komşularımız yüzünden adam olmayışlari gevseklikleri ve insanı çıldırtmalari sonucu evimize satılık yazısı vurduk çok kötüyüm dua edin biz huzur bulamadık kendi evimizde Allaha havale ediyorum onları 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorun ne ki acaba? 
tarafından
Yukarıda oturuyorlar camima su döküyorlar bahçeyi sulamak için ve camım kolay silinen camlardan değil soyledım tatlı bir dille dedikleri cevap şu yağmur yağınca ne yapıyon ve diğerleri ise şu yatak odam garaja bitişik bebeğim uyumayan bir bebek adam marangozhane gibi tahta getirip dolap yapıyor yasak olduğu halde birde diyince zitlasiyorlar eşim tartıştı ve diğerleri de aynı köylü oldukları için birbirlerini atmıyor ** iti ısırmaz tabiri eşim o yuzden satıyor evi
tarafından
Nasıl insanlar var ya bela bunlar bela
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye kız npyn komşuların 
tarafından
Yukarıda oturuyorlar camima su döküyorlar bahçeyi sulamak için ve camım kolay silinen camlardan değil soyledım tatlı bir dille dedikleri cevap şu yağmur yağınca ne yapıyon ve diğerleri ise şu yatak odam garaja bitişik bebeğim uyumayan bir bebek adam marangozhane gibi tahta getirip dolap yapıyor yasak olduğu halde birde diyince zitlasiyorlar eşim tartıştı ve diğerleri de aynı köylü oldukları için birbirlerini atmıyor ** iti ısırmaz tabiri eşim o yuzden satıyor evi
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm keşke satmak yerine şikayet etseydin
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bizim mahallede bi abla vardı ben bekarken koca binaya sığdırmamışlardı o ladar üzülüyoduki herkesin her işine koşan tertemiz bi ablaydı ben çok severdim hep görüşürdüm bi gün çok üzüldü evini sattı taşındı yeni gelen komşuda öyle kötü çıkmıştıki o ablayı mumla aradılar sen öyle yazınca aklıma geldi umarım senin o komşularınada öyle insan denk gelirde seni mumla ararlar sorun ne bilmiyorum ama senide üzmüşler sinirlendirmişler belli
tarafından
Çok canım dünden beri ağlamaktan gözlerim kızardı Allahıma şikayet ediyorum onları
0 oy
(119,610 puan) tarafından
Sebeb ne neden komsu yuzunden
tarafından
0 oy
(27,454 puan) tarafından

Neden komsunuz yuzunden yuvanizdan yerinizden oluyorsunuzki  devlet var kanun var.

tarafından
Eşim diyor Allahın dan bulsunlar ama onlarada kalmasın yerimize gelecek burunlarından getirsin çok zoruma gidiyor
(27,454 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Valla bugün bir haber okudum, sanirim artik manyak insan haberi okuyunca cok sasirmayacagim. Ulkemizde 15 milyon psikiyatri vakası ve bunun yarisi yani 7,5 milyonu da suç işleme potansiyeline sahipmiş. Yani bu manyaklar her yerde... mesela bir cifti senin komsun olmus. Toplumun ruh sağlığı dramatik şekilde bozuluyor. Bence devlet nasıl normal insan olunur başlıklı kamu sporları hazırlamalı.
tarafından
Aynen öyle canım çok zoruma gidiyor bir tanesi ile hiç bir problemimiz yok o da onlara uymuş muhatap olmuyor Allaha bırakıyorum ben onları
tarafından
Akıl sağlıkları bozuk onların canım. Yani sen git başka normal insan gelsin onlar da aynı şeyi yasayacak. Hepsi sosyopat bunların. Gerçekten bu sosyopatlara karşı devlet birşeyler yapmalı. Sizde kurtulmuşsunuz canım boşver. Allah yeni evinizde sağlık ve huzur dolu günler gecirmenizi nasip etsin.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun 
tarafından
Amin inşaAllah
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Anlayışsız komşu zor ev alma komşu al demişler ins bende ev arıyorum biran önce buluruz ikimiz de satmak dan daha zor almak
tarafından
Aynrn öyle hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun
(12,777 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor taşınmak Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 637 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 491 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy