0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Kizlar aşırı yorgunum  kızım 4 aylık 5 aydır yorgunum  anlicaniz  ama 6 saatten  fazla uyuyamiyorum  çocuk uyuyor ben uyuyamiyorum  bole bisey varmi  ben 6 da  uyandım cocu  doyurdum  o geri uyudu  7.5 kadar ben oyana dön  buyana  dön  hep boleyim  bikdim  artik  aşırı  uykum  var gozlerim  kanlandi  ama uyuyamiyorum  uyuyamadikcada  sınırlı oluyorum.  Psikiyatriye  gitsem  emziriyorum  ilaç da içmek isdemiyorum  yada veriyorlarmi ilaç ay bisey diyin

6 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Kafaya taktiğin için belki de uyuyamiyorsun yatağa gir telefondan birseyler az izle öyle öyle uykun gelir 
(1,466 puan) tarafından
Zaten 1 saat suruyor  uyuyamam  canim  hemen uyumam  gerekio  evet takiyorum  kafaya ama uykusu  olan insan uyur ya gunlerdir  yorgun olan insan uyur eşimin  uyumasi  3 dk
-Reklam-
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Bende öyleyim eşim gün içinde uyu diyor 2 saat ben 45 50 dk uyuyorum vücuda yetiyor demek ki
(1,466 puan) tarafından
Benimkide öle diyor zaten dalmam  1 saat sonrada  çocuk kalkiyor  nereye:/
(12,943 puan) tarafından
Bende öyle 10 dk dalıyorum
Kadın soğuma gidip kan değerlerine baktırmak lazım 13 ay oldu hiç gitmedim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Psikiytriye gitmeden önce kan değerlerine vitaminlerine bak birde kafanda stres ettiğin yada kurduğın şeyleri bırak   kuzum
(1,466 puan) tarafından
Aslında fazla bunaltici  şeyler yok ama inanirmisin  o kadar saçma alakasis  şeyler gelioki  aklıma laf lafı aciyor diyebilirimm:D   guldume  bakma görsen acirsin  halime
(5,311 puan) tarafından
Senin için  küçük deyip bçözüme ulaştırmadığın beyne attığın her konu  ileride sende sorunlara yol açabilir bunalr uykusuzluk   iştah kaybı veya tam tersi sinir  öfke varklı sebeblere yol açabilir ve birde vücudundaki  vitamin değerler eksilirse  onlarda sende sorun açabilir
(1,466 puan) tarafından
Sinir öfke uykusuzluk var cnm iştahım açık bilmiyorum gercekden  ya:/
(5,311 puan) tarafından
Kafanda olan her sorunu çözüme ulaştır ve sağlık ocagında değerlerine baktır kuzum
0 oy
(899 puan) tarafından
Doğum yapalı 7 buçuk ay oldu uyku yok eşimle de asamadigim sorunlarım oldu.. iyice psikolojim bozuldu.. çift terapisi alıyoruz doktor emzirdigim için ilaç veremeyecegini söyledi ama kaliteli uyku önemli dedi 'dynavit banana extract' diye bıtkisel bı ilaç verdi emzirenlere bunu öneriyorum dedi kullanıyorum çok iyi geldi sabahları her ne kadar az uyusam da dinç uyanıyorum.. araştır istersen.. gece uyumadan iki saat önce günde bı defa alıyorum.. ama alacaksan eczaneden al mutlaka nette sahte olabiliyor doktor öyle söyledi..
(69 puan) tarafından
Cift terapi ne kadar canim
(899 puan) tarafından
Yarım saati 150 50 dakika 250
0 oy
tarafından
Kafan da sorunların var sa ondan da uyuyamazsın canım 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Normalde insana 6 saat yetiyor canım acaba sen çok mu kafaya takıyosun uyumam lazım diye de uyuyamıyorsun acaba? 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 169 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.