0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar,. Psikologumla görüşüyorum 2 seanstir. Bana psikiyatriste gitmemi de önerdi. Gidince ilaç yazoyorlarmis yani bu beni korkutuyor. Acaba gitsemmi kararsız kaldım. Birde üniversite randevusu tek var baktım ilgilenirler mi scaba?

2 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Tabiki ilgilenirler ve psikolog yonlendirdiyse demek ki psikologluk isin yok canım gitmelisin bunda birşey yok bende gittim verdiği ilacı da kullandım 
tarafından
İyi geldi mi peki birde Pahalı mı acaba ilaçlar birde ilaçlar her bittiğinde tekrar mi gidip yazdırmak gerekiuor
(1,437 puan) tarafından
Bir ilacın etki etmesi için onu sürekli kullanman lazim 15 günden önce etki etmez zaten doktor ayda bir kontrole çağırır sendeki değişime gore ya ilacın dozunu azaltır ya başka bir ilaç ekler yada dozunu fazlalastirir bir kere gitmeyle fayda goremezsin kuzum
(1,437 puan) tarafından
Hayır neden pahalı olsun SGK varsa zaten sen bir kısmını oduyorsun
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
İlaçlardan bu kadar korkmayın, kullanıp iyi gelen çok kişi biliyorum. Ama kafanıza göre bırakmaya kalkmayın en önemlisi bu en az 6 ay kullanılıyor zaten
tarafından
Pahalı mı acaba ilaçlar birde ilaçlar her bittiğinde tekrar mi gidip yazdırmak gerekiuor
(72 puan) tarafından
Devletin karşıladığı ilaçları verirler muhtemelen. Sigortanız varsa tabi gidip yazdırmak gerekir.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 247 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 775 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.