0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ne kadar sürüyor. Uzun yatış veriliyormu.  O an sitres yaptim doktora birşey soramadım

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim çevremden çok kişi oldu ama çok hatırlamıyorum ne kadar yattı 
-Reklam-
+1 oy
(678 puan) tarafından
Eşim oldu ama özel hastanede olmuştu bilekten yapıldı onunki 3 4 saat sonra eve geçtik çok kolay hiç korkma kasıktan biraz daha meşakatli  tabi onda akşama ancak çıkarıyorlar biraz daha ağrılı oluyor sıcak torba filan konuluyor o bölgeye 
+1 oy
(673 puan) tarafından
Kuzenimin eşi oldu daha yeni. Devlet hastanesinde yapıldı. Kasiktan girilmiş. O gün taburcu olmuşlar 
+1 oy
(239 puan) tarafından
Annem olmuştu cnm biri 6 sene once biride 3 sene önce ama dikkatedilmesi lazim anjiodan sonra. Ertesi gun cıktı anjiodan fazla uzun surmuyo iste gecen sende vefat etti gene kalpte damar tıkanmış sinir stres yorgunluk sigarada kullaniyodu 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Eşim oldu anjiyo canım 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Anjiyo 20 yada 45 dk sürüyor bayiltmiyorlar 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Genellikle 2-3 saat sonra taburcu ediliyor ama daha ciddi birseyse 1 gece de yatirabilir 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Gecmis olsun Benim anneannem olmustu oglen saatlerinde aksam ustune dogru cikmisti 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Günlük canım 1 günde bitiyor annem defalarca oldu 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Annem bilekten olmuştu canım iki saat sonra falan taburcu olmuştu dolmuşa binip eve gitmiştik. Kasiktan olan daha zormuş
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Annem oldu yatış veriliyor canım bir kaç gün kalınıyor 

Çok geçmiş olsun canım kim anjiyo olacak
tarafından
Bana istiyorlar
(12,264 puan) tarafından
Gebe durumdayken mi kuzum
tarafından
Son çare olarak. İsteniyor cnm bekleye bildiğimiz kadar bekliycez ama bi anda. Olabilir
tarafından
Her gittim de kalp işlevi yavaşlamış oluyor. Pıhtı atarsa felç kalırsın dendi
0 oy
tarafından
Benim babam öldü şükür şuan iyi 24 saat müşade altinda tuttular sonra çok şükür sabahı çıkardık
0 oy
tarafından
Benim babam 5 kez falan koldan kaşıkla anjiyo oldu 3. 4 saat kaliyo aksama taburcu ama qgrisi cok oluyordu
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ben oldum beyinden dolayı kasiktan anjiyo oldum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Msdefne19 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu

381,038 soru

11,407,510 cevap

34,943 kullanıcı

...