0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (2,692 puan) tarafından
Yok emeklesin şoyle yap yok yesin böyle yap 

Özellik şu hareket etme yeme konularında özellikle büyüklerin acele etmesi bı gayrete girmesini anlamıyorum

Görüntülü kaynanamlarla konuşuyoruz mesela tut tut ayaklarından sürünsün emeklesin yahu görüntülü konuşurken mecburmuyum hareket ettirmeye 

Birde dönüyor mu bı göreyim filan.. sürekli aynı muhabbet ben zaten çocuklarımı gözlemliyorum elimden geleni yapıyorum sağlık sorunu olmadığı sürece hepsi olacak zamanı gelince erken doğdukları için doktorda hep takipteyiz zaten.  

İkizlerim 7 buçuk aylık.

İstiyorlar ki çocuklar uçsun havalarda hop.hop.koşsun dolansin bu acele ne yahu atlı mi koşturuyor 

Bir de görüntülü konuşurken herşeyi yapmak zorundalar mi bu çocuklar 

Ay bık bık herkes çok bilmişligi bitmiyor takmıyorum açıklama yapmaya da uğraşmıyorum çünkü ne kadar anlatsan boş herkes kendine baksa 

5 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Benim kaynanam gibi konusuyor sadece oda sanane arkadasim gerci eşte bitiyor bu onceleri esim ses etmiyodu simdi karistirmiyo cevabini veriyo susturuyo bakalim bayram da nasil olcak 
(2,692 puan) tarafından
Her an her fırsatta bir laf bulurlar çünkü onlar biliyor kimse bilmiyor birsey
(77 puan) tarafından
Evet tek cocuk onlar büyüttü iste napalim
-Reklam-
0 oy
(6,012 puan) tarafından
hiç duyma he he de geç canım. emeklemeden yürüyen çocuklardan haberleri yok galiba. 

hiç tartışma he anne yaparım de, sonra kendi bildiğini yap. 
(2,692 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canim ama sürekli aynı laflardan gına geldi bı insan hiç mi yorulmaz:))
(6,012 puan) tarafından
yorulmaz, çok sabit fikirli oluyorlar. bu yaşa gelmiş insanın düşüncesi de değişmiyor maalesef :)
0 oy
tarafından
Herkeste aynı dert var bence. Büyükler zamanında annelik yapmamış çocuklarına salmış çayıra mevlam kayira buyutmuşlar şimdi bize ahkam kesiyorlar. 

Kendileri nisastayla büyütmüş ve sütü olduğu halde ayaklarima kadar akardı sütüm ama iş yapmaktan ya da uyumaktan emziremedim diyorlar bide kendi agizlariyla. Bide bana sütü yaramıyor gelinin demişlerdi yeni doğmuş bebekten ne bekliyorlar bilmiyorum. 

Benim kızım da beş altı aylık olduğunda başladılar babanne demyor mu daha kaç kelimesi var demeye. Ya Allah'ın cahilleri sizin zamaninizda böyle şeylerden haberiniz var mı acaba. Daha kızım anne baba demeden uzunca bir dua varmış arapça onu ezberletecekmisim bebeğe dedesi öyle emrivaki akıl veriyordu. Kendisi çocuklarıyla asla ilgilenmemis hala daha ne maddi ne manevi faydası yok beni de darliyorlar yani helimiz aynı durumdan muzdaribiz
(2,692 puan) tarafından
Hey Allahım 6 aylık bebeklerden beklentiler çok desene
0 oy
(890 puan) tarafından
Benim kız 6 ayına gircek başladılar yemeğin suyundan ver çorbanın suyundan ver kızım alerjik bir bebek doktor söylemiş gibi sanki hayır dedim 1 yaşına kadar yağ salça baharat tuz şeker yasak dedim ki önlerine geçebileyim yoksa şimdiden önlem almazsam iler de ne olur kim bilir ben ağır bir şey yediğim de bile kızım basıyor ağlamayı kaşınmaya başlıyor ona nasıl veririm 
0 oy
(279 puan) tarafından
Aynı dert bende de var bu kız hiç kilo almamış bu çocuk hasta zayıf diyor bende doktora sordum  hayır kilosu falan gayet iyi deyince kimseyi dinlemiyorum önceden kafama takıyordum şimdi bayramda ne diyecek bilmiyorum uzuun zamandır görmüyor geçenlerde bi gördü kızım kucagına dahi gitmedi agladı o yüzden yorum yapamadı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 200 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 280 göst.
0 oy
43 cevap 422 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 270 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu