0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kizlar bebeğim doğdu doğalı göğsüme dokunmasjndan bile hoşlanmıyorum kocamın. Zevk almak falan zaten yok hatta kızıyorum yani resmen. Analık iç gudulerjnden hormonlardan olsa gerek. Sizde de böyle mi? Emzirme olayları bittikten sonra düzeldi mi?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşında bende hala emziriyorum ama bir sıkıntı olmadı 
(263 puan) tarafından
Ya demek bende daha yoğun yaşıyorum bu olayı bilemiyorum ki canım içimden gelmiyor diğer turlusu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet düzelir canım bende öyle asla dokundurtmam ilkindede öyle sütten kesince duzelmisti
(263 puan) tarafından
Hadi ya demek tam tahmin ettiğim gibi olmuş. Ben de öyle düşünmüştüm canım sagolasin
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Emzirdigin için dokunmasın litfen sonra süt kardeş falan olur ağzına süt gider hahajhana:D:D

(15,745 puan) tarafından
Benim ama ben değilim de mihrace :D
(7,208 puan) tarafından
Ben seni hatırlıyorum daha masum bir suratın vardı (✿^‿^)
(15,745 puan) tarafından
Kız benim ama bu benim estetikli halimmis ʘ‿ʘ
(1,929 puan) tarafından
Kız fato sen kapalımıydınnn
(15,745 puan) tarafından
He kapaliyim.
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bende öyle bir şey yok :D bilemedim ki geçer bence 
(263 puan) tarafından
Ahahah iyice bastırdım ben duygularımı demekki ya çocuğa adadım ben onları diğer türlü içim almıyor :)
(14,036 puan) tarafından
Analık işteeeeee
0 oy
tarafından
Emzirdiğimiz için böyle bence ben de dokundurmam asla önceden neydi çektiğim sürekli eli oradaydı şimdi süt boşa akar diye elletmiyom 
tarafından
Kızz bende de aynı durum ama adam bunu anlamıyo o yüzden adamı kandırıyom ben süt boşa akar diye :D
(263 puan) tarafından
Haaaa evet mantıklı seni istemiyorum hoşlanmıyor um deyip kalp kırmaktansa bu çok mantıklı :)
tarafından
Aynen yoksa kırılıyor yazık :)
(7,208 puan) tarafından
Sürekli eli oradaydı ahahah
tarafından
Sorma kız öyleydi ne çektim
0 oy
(795 puan) tarafından
Bende öyle canım eşime söyledim sağolsun anlayışla karşıladı istemiyorum resmen tuhaf bı duygu ama ne yapalım annelik içgüdüsü galiba 
(263 puan) tarafından
Ya benimki de aman aman bir dert etmiyor ama şakasına bile olsa dokunsa boğacak oluyon adamı :) biz iyice anneliğe yöneldik unuttuk o şeyleri bence
(795 puan) tarafından
:) bence de
0 oy
(3,900 puan) tarafından

Evet insan rahatsız oluyor biraz:D

(263 puan) tarafından
Biraz değil çok ya :) elimin tersindeyse yapıştırasim geliyor :)
(3,900 puan) tarafından
Yapıştır gitsin bacım :D
0 oy
(119,483 puan) tarafından
Emzirme donemi bitince geciyo
(263 puan) tarafından
Ya valla ben de öyle tahmin etmiştim canım sagolasin
0 oy
(80 puan) tarafından
Benim isteksizligim hâlâ devam ediyor oğlum 1 yaşında 8 aylık ve 19 haftalık hamileyim. 6 aya kadar emzirdim sonra sütüm kesildi ozaman da düzelmedi bu güne kadar da devam ediyor kendimi mecbur hissettiğim için birlikte oluyorum var mı benim gibi olan 
(263 puan) tarafından
Valla canım isteksizlik vs ben yaşamadım. Tek skntim bu göğüs olayı. O yüzden hiç bilemicem bacım Allah yardımcın olsn o da kötü dogrusu
(80 puan) tarafından
Sağol canım inşallah geçer artık
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben zaten nefret ederim dokunulmasından cocuk emerken bile daraldıgım oluyor 
(263 puan) tarafından
Valla ben de pek hazzetmezdim hatta doğumdan önce emziremem ben bu gidişle diyordum ama analık ağır bastı çok şükür sknti yaşamadım o konuda ya
(10,978 puan) tarafından
Benım de analık katlanıyorum ama bı ıcım darakmıyo degıl
0 oy
tarafından
Kız dokunmasın zaten çocuğun riski akar gider el değince hemen süt akıyor
(263 puan) tarafından
Benim hiç akmıyor bacım sıkıyorum süt var mı diye sktgmda  bile zor geliyor :) ama ellemesin evet nefret eduyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbranur (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
1 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı

...