0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Sivas da dogum yapmayı düşünüyorum ama pek Dr bilgim yok dogumhaneler ve ebeler nasıl nasıl muamele ediyorlar bilgisi olan var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla canm ben gecen nisan  sivas numunede yaptim normal doqum aslinda universiteye qdiyodum  kontrole sarkislada oturyorum burdaki israrla universteye qonderryodu miyomum var dye onlarda  bi drum yok orda yapabilirsin dyolardi ole bi ora bi bura derken ambulansla numuneye qoturduler acilmam varmis sancilarim baslamisti  ben doktor falan qormedim ebe vardi genc kotu davranmadi ama  cokta ilqiliydi diyemem  ikin ikin dyodu qidiyodular  sonra bi ara qelip bakiyodu allahtan bi iki saat icinde doqurdum simdi pekte tavsiye etmem yani  orayi  
(11 puan) tarafından
Bende merkezde oturmuyorum kontrollerime üniversiteye gidiyorum zaten doğumu en çok ebeler yaptırıyor ve bazıları gerçekten işi daha iyi biliyor
 Insallah bende çabucak doğururum . Yanınızda biri eşiniz falan var mıydı nasıldı dogumhane acaba
(94 puan) tarafından
Benm ilk cocuqum olduqu icin coqu seyi bilmiyodum saten canm yanimda kayinvalidem kaldi canm tam osira yasaklar qeldi ailemden  kimse gelemedi  esimide almadilar refakatci olarak ole zar zor arada qirdi odaya gordukce cikardilar pandemiden dolayi valla canm bi odaya aldilar beni serum taktilar sanirim suni sanciydi cunku sancilar baya bi siddetlenmisti orada biyarim saaat bekledim ikindim  tam  doquracakken karsida bi odaya goturduler bu arada yuruyerek qittim bebek cikti cikacak zorla qittim catala ciktim bebek doqdu hersey bi kac saat icinde oldu pek bse anlamadim  ilk defa gorduqum icin bende pek bse anlamadim  insallah bi avazda kurtulursun saqlikla al bebrqini kucaqina
(11 puan) tarafından
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim çok teşekkür ederim
(94 puan) tarafından
Rica ederim bi faydam olduysa  ne mutlu
-Reklam-
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Ben 2 sene olacak doğum yapalı. O zaman tabi korona yoktu. Gayet ilgiliydiler yani özele gittim ama sırf ayrıntılı sekilde yüzünü görmek için gittim oraya. Doğumum da devlette oldu. Ebe resmen arkadaş gibiydi benimle. Doktor arada geldi durumu kontrol etti iyi misin az kaldı diye falan destekledi beni erkekti bi de. Sonrasında hemşire hep ilgilendi falan ben gayet memnun kaldım.  Görümcem de korona zamani doğum yaptı o zaman da çok ilgilenmişler.  Muane zamanlarında biraz ilgisizlerdi ama o zaman da tam yeni çıkmıştı hastalık onun korkusu tabi 
(11 puan) tarafından
Ayy biraz rahatladım açıkçası yorumunuzla teşekkür ederim Allah herkese kolay dogum versin
(2,354 puan) tarafından
Amiin inşallah.  Iyisi de var ilgisizi de inşallah iyisine rast gelirsin canım.  Hayırlı sağlıklı hamilelik ve doğum geçirmen dileğiyle.
(11 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbım herkesi iyilerle karsilastirsin
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ben ilkinde üniversitede savaş karakusa gittim çok memnun kaldım şimdi yine gebeyim yine oraya gitcem doçent doktor sadece 500 lira aldı medicana 4 bin olmuş
(11 puan) tarafından
Evet medicana gerçekten herseyiyle çok yükselmiş üniversitede Çağlar beye gideceğim bende. Acaba gece olunca nasıl oluyor konuştunuz mu
(2,861 puan) tarafından
Savaş hocadan çok memnun kaldım çocuğun kirpiğine kadar anlatıyor aklında soru işareti kalmıyor çağlar hocaya ulaşmak baya zor diyor gebe arkadaşlarım bilmiyorum onu muayene ücreti daha fazla diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 873 göst.
22 Mart 2019 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
8 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kartanesi1010 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikra hafsa (156 puan) tarafından soruldu

381,082 soru

11,408,774 cevap

34,945 kullanıcı

...