0 oy
870 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Ben Gebze de oturuyorum bütün ailemiz Osmaniye'de sadece eşim ile ben varım şimdilik memnunum oturduğum yerden 

Sizde durumlar nasıl ? 

29 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Gaziantepliyim ailem  kaynanmlarda burda memnunumda :) 
(1,028 puan) tarafından
Ne güzel sana da yardımcı oluyorlardir
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım allah hepsinden razı olsun herşeyime koşuştururlar
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Izmir menemende oturuyorum konumum izbanin ve otobus duraklarinin dibi oldugum bolge siteler hemen karşı sokağım çarşı sağ tarafım anayol eşim ordan servise biniyo kisaca cok guzel ama anneme uzak ve esimin ablasina yakın o yuzden tasinicaz eylul gibi
(1,028 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(2,484 puan) tarafından
Amin herkeze canim saol
(20 puan) tarafından
Bende İzmir menemen Asarlık da oturuyorum
(2,484 puan) tarafından
Asarlık tarafı bana çok uzak canim ben izbanın dibinde oturuyorum
0 oy
tarafından
Bende malesef ki kasaba gibi bir yerde oturuyorum ailem de herkes merkez de oturuyor hiç memnun değilim oturduğum yerden valla 
(1,028 puan) tarafından
Taşınma gibi bı şansın var mı düşünüyor musun yani canım memnun değilsen
tarafından
Durumlar öyle karışık ki canım keşke öyle bi fırsatım olsa keşke
(1,028 puan) tarafından
Olur inşallah kuzum dua et sen bol bol :)
tarafından
5 yıldır burdayım birda da ölücem sanirsam ☺
0 oy
tarafından
Eşimin işi gereği buradayım hiç memnun değilim...şuan şanlı urfada kaliyorum ailem ŞIRNAKTA kaynanamda batma da 
(1,028 puan) tarafından
Urfa güzel yer aslında senin oturduğun yer kötü bir yer mi canım
tarafından
Canım bilmiyorum hiç iyi insanlarla karşılaşmadık daha kıyafetlere bakarak insanları kazikliyorlar ... 2 yildir buradayım hep kaziklandik
(1,028 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(117 puan) tarafından
En güzel yerde ben yaşıyorum valla kızlar Mersin burada hava çok güzel bir saat içinde karda görebilirsin deniz de çok şanslıyız o konuda Allah'ıma çok sukur
(1,028 puan) tarafından
Ne güzel yaa :)
(571 puan) tarafından
Bizde 95 yılında orda kaldık 2 sene deniz çok yakındı portakal ağaçları limon ağaçları vardı gider toplandık her hafta sonu denize giderdik of offf eski zamanlar şimdi bırak deniz görmeyi kocam yüzmemi bile istemiyor çok özlüyorum denizi hele ki mersini
(117 puan) tarafından
İnşallah birgün gelirsiniz canım
(571 puan) tarafından
İnşallah dicem ama imkansız
0 oy
(1,379 puan) tarafından
İzmirliyim ama bursada yasıyorum bursada da en güzel yerleşkede yasıyorum mutluyum olduğum semtte
(1,028 puan) tarafından
Ne güzel canım mutluluğun daim olsun inşallah
(20 puan) tarafından
Bende Bursalıyım ama İst da yaşıyorum aslında seviyorum burayı 6 yıldır alıştım ama Bursam bambaşka bi de tüm aile orda olunca altın kafestede olsan arıyorsun doğduğun yeri
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Konyadayım oturdugum yerden cok memnunum komsularımdan hepsı gözümün içine bakıyo
(1,028 puan) tarafından
Konya güzel şehir ya hep gezmek istemisimdir nasip olmadı daha
(8,318 puan) tarafından
Olur inşallah canım bi gün :)
0 oy
(67 puan) tarafından
Istanbul bahçelievlerde oturuyorum 16 senedir aslen mardinliyim ailem hepsi orda bi tek gorumcem komşum ama memleket gibisi yoktur mecbur burdada yaşami surdurmeye çalişiyoruz
(67 puan) tarafından
Hifa azra yok canim mardin kiziltepeliyim bilirsin herhal
tarafından
Himm bilirim canım oralar güzeldir arapça biliyor musun normalde estel tarafı hepsi arap mardin merkez de çok süryani var
(67 puan) tarafından
Yok canim mardinde arap cok ama ben kürdüm süryanide cok kiziltepe tarafi koy taraflari genelde kürt olur arap koylerde  var tabi
tarafından
Okul arkadaşım orda hemde dayımın eşi oralı bir yıllık evli güzeldir oralar memleket gibisi yok valla
(67 puan) tarafından
Aynen canim omrumun yarisindan cok istanbulda yaşadim ama doğdudgun yer gibi olamaz asla
0 oy
(382 puan) tarafından
Bende kcoqeli Darıca'da oturuyorum bütün ailem İstanbul Anadolu yakasında burda kimsem yok eşimin de bütün akrabaları İstanbul Avrupa yakasında bende kayinvalidemle burda oturuyorum şimdilik memnunum eşim memnun değil bı kaç seneye döneriz geri İstanbul'a insAllah 
(1,028 puan) tarafından
Hakkınızda Hayırlısı olsun her zaman canım :)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Biz de tuncelideyiz ailem mersinde .. eşimin ailesi osmaniyede ve tabi benim tüm akrabalarım :D
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ankara sincanda oturuyorum kaynanamda burda yakin. Ailem Corumda aile özlemi disinda memnunum 
0 oy
(346 puan) tarafından

Diyarbakirda yasiyorumm iki ailede burdaa burda olmasalarda baska yerde yasiyamam heralde :) diyarbakir cok guzell bi yer

0 oy
tarafından
Ankara 'da oturuyorum. Tüm ailem burda. O yüzden memnunum hayatımdan. :)
0 oy
(447 puan) tarafından
Ben antalyaliyim 27 yıldır ordaydım şimdi izmitteyim alışamadım sevemedim burayı çok da soğuk kandircam benimkini goturcem :)
0 oy
(253 puan) tarafından

Canim bende daricadayim ailem burda degil yani esim yanimda memnunum tabiki:D

0 oy
tarafından
Afyonluyuz aslında ama manavgatta dogup buyumusum burada evlendim annemlerden 7km uzaklıkta oturuyorum kaynanamla altli ustlu hic memlun degilim cok uzak evimin etrafında kimse yok yakın arkadaslık edebilicegim her gun evdeyim iste ..
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bn canakkalede esimin ailesi zonguldak benimkiler sakarya karasu da 
0 oy
tarafından
Ankaranin akyurt ilcesindeyim canimm annem kayinvalidem hep burda ama ben memnun degilim ya ne komsuluk var ne bisey alisverise bile baska ilceye gidioruzz 
0 oy
(44 puan) tarafından
İstanbuldayım ailem samsunda ve hic memnun degilim çok yanlızım burda tanıdıgım komşum falan kimse yok o yuzden memnun değilim 
0 oy
(902 puan) tarafından
Manisadayim ben ailem akrabalrim ve kaunanamlarda burada memnunum.annem ve kaynanamlarla aramızda 10.15 dk var❤

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 582 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 162 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 256 göst.
0 oy
43 cevap 657 göst.

379,592 soru