0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

Arkadaşlar cuma günü kan verdim 193,41 idi Bugün yine test yaptm. 578.12 çıktı değerler. Kanamam azaldı az az akıyor peçeteye... Sizce değerler nasıl o kanama yüzünden doktor dış gebelik diyor bekle diyordu bisey yapmıyorlardı. Ama değerlerim yine arttı. Bugün aşırı derecedeide bulantısı ve baş dönmesi hissettim. Dün gece kasiklarimdaki sancı yanlarıma vuruyordu ama çok. Şiddetli değil tabi.. Bende durum bu. Halâ korkuyorum. Dış gebelik olmasın diye. Böyle artarken dış gebelik olmasın diye.. 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her 2gunde kan ver dis gebelik olsa artış yavaş olur 
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Değer baya yükselmiş ama hiç bilmem bu olayları canım Rabbim hayırlısını nasip etsin 
0 oy
tarafından
Cnm hiç anlamam rabbim hayırlısı neyse onu nasio etsin inşallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Degerin gayet normal artmis dis gebelik olsa bi anda yukselip aniden duser yani 1000 lerde olmasi gerekirdi baska dr agit canm
0 oy
(264 puan) tarafından
değerin güzel artmış cnm 2 gün sonra yine ver eğer 2 katı yükselmişse dış gebelik değildir korkma kanamanda azalmış hem 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ultrasona neden girmiyorsun?
(166 puan) tarafından
Doktor değerler yükselmesini bekle. Dedi canm onyuzden lan takibi yapıyorm 2 gün sonra daha da artar gidip görünecem.
(6,681 puan) tarafından
Canim doktorunu deyiş derim..oyle biseymi olur?ultrasona dusmen lazim..kanamanin nedenini bulmak lazim..belki dusuk tehliken vardir neden bu kadar bekletiyorki
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benim 2 ay boyunca kanamam oldu. Ama kese etrafında kanama olmadığı icin riskli görmedi doktorum normal yaşantıma devam ettim ve progesteron kullandım. Snra kendiliğinden geçti. Yerlesme kanaması belli ki. Kendini yorma ayaklarını uzatıp dinlen. Kendini strese sokma. Düşücegi varsa ne yapsan durmaz zaten belli ki o da sana tutunmaya çabalıyor. Biraz sakinleş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 655 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 897 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı

...