0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
kapalı
Kizlar merhaba. Çok uzatmamaya calisicam konuyu. Kayınvalidem le 1 aydir konusmuyorum benimle çok ağır konuştu ve kaldiramayacagim şeyler söyledi sonrasına özür diledi ama kabul etmedim çünkü defalarca oldu bu... Dün doğum günümdü hediye göndermiş eşimin ısrarı üzerine kabul ettim teşekkür ettim beklediği samimiyeti bulamadı benden. Bugün eşimi aramış ben 1 ay önce ameliyat oldum kanser ameliyatı siz üzülmeyin diye demedim gerçi eşin biliyordu sana söylemedi mi demis fakat bana rahatsız olduğunu söyledi bende bunu eşimle defalarca paylaştım bı sor nasılmış iyimiymis diye sonrasında için içimi yedi TC sini buldum e nabız geçmişine ulaştım ama geçmişinde tedaviye yönelik hiç bişey yok en son Kasım ayinda idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik ve parol yazılmış kafam allak bullak oldu ne yapmaya çalışıyor ben bunu eşime söylemeli miyim bugün kendimi suçlu hissettirdi bana kendi de çok kötü olmuş üzülmüş 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(10,878 puan) tarafından
Biz buna duygu somurusu ile ara açmak diyoruz 
(49 puan) tarafından
İstediği de oldu sanırım eşim sen biliyormuşun dedi açıkladım ama ne kadar inandı bilemem :/
(10,878 puan) tarafından
Aa manyakmı yemin et kız dogru soyluyor sun iste al karsına kurana el bas boyle boyle yalan soyluyor diye yada yüzleşin bakalım o kurana el basabilcek mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senaryo muhteşem hangi dizidn esinlenerek kurmuş bu tezgahı kayınvaliden
(49 puan) tarafından
Eşim inanıyor maalesef ve ben bu durumu nasıl izah edebilirim hiç bilmiyorum:/
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kendisini acindirarak affettrmeye calisiyor galiba
(49 puan) tarafından
Affedilecek şeyler söylemedi böyle bı beklentiye girmesi bile tuhaf gözümde ama bence de öyle :/
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Daha önce bi filmde falan oymadımı iyi rol yapmış kaynana
(49 puan) tarafından
Oynasa Oscarlık oyuncu olurdu eminim :) ben bu durumu nasıl izah etmeliyim eşime hiç bı fikrim yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 378 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 553 göst.
18 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ✨⭐Nisamm✨⭐ (2,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.