0 oy
402 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

Anestezi doktoru yazdı bunları sizce beni nasıl uyutacaklar

İlk sezeryanda belimden 4 kere iğne vurdular olmadı en son tümden uyuttular burada kağıtlarda da birşeyler yazıyor anlamadım nolur aydınlatın beni ve tümden bayılacak olayım 

İlk attım fotoğrafta planlanan ameliyat filan yazıyor 

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
İlk attigin fotoyu tam net atar misin?
(655 puan) tarafından
Hangisi kuzum yan olan mi düz çıkan mi
(6,203 puan) tarafından
Duz olani
(6,203 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle genel yapilir hem genel hem spinal isaretlenmis ve ilk dogumda uyusturmadigini da belirtmis
(655 puan) tarafından
İnşallah genel olur ya
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Spinal. Anestezi uygulanamamis sonunda uyutmus yazıyor canım sanırım genel. Olucaksin
(655 puan) tarafından
Yaa ilk oğlumda 4 kere yaptılar çok canım yandı desem uyutmazlar mi
0 oy
(802 puan) tarafından
 Kuzum spinal yapicaklar yine belinden iğne vurcaklar göğsünden itibaren uyuscaksin Allah kolaylık versin bende sezeryan olucam o iğne kadar acıtan birşey yok şuan tek korktuğum şey o iğnenin acısı sanırım 
(7,441 puan) tarafından
Serce parmak kadar mı kaç yıllık hemşireyim spinal in serce parmak kadar olduğunu da ilk sizden duydum evet uzun bir iğne ama kalın bir iğne değil hissetmiyorsun bile belli ki canınız çok tatlı insanları korkutmasaniz mi acaba
(421 puan) tarafından
İğnenin  acıttığını ilk defa senden duydum ayrıca serçe parmak kadar iğne mi olur o iģneden canın acıdıysa doğumdan sonra naptin merak ettim doğrusu
(848 puan) tarafından
Bende spinal oldum Boynumdan tut kalcama kadar inen platinlerim var omurgamda ve belden vurulan spinal ignesi hicte acıtmadı sadece bi yanma oldu sıcaklık oldu sonra rahatlık geldi uyustu ve hicbisey hissetmedim. Dikisten daha cok acıdıgını söyleyen arkadaşa beton iğnesi vurulmuş olmasın ? :D
(1,550 puan) tarafından
Benim acı eşiğim yüksektir ya görmeyince de canım acımaz fazla inşallah :)
(655 puan) tarafından
Hepinizden Allah razı olsun herkesin aci eşiği farklı benim canım çok tatlı mesela o yüzden çok ağrım oluyor en ufak birşeyde bence acıya dayanmayla alakalı
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Korkma genel yaparlar not almıs Dr oraya belden yapılmış uyusmamıs tumden bayıltılmıs diye bir daha riske atmazlar genel yaparlar. Geneli de uygun görmüş cünkü
(10,972 puan) tarafından
Genel istiyorsan genel istiyorum diyeceksin içeride ikna etmeye calısıyor lar hayor diyince kafalarına göre yapamıyorlar ben genel oldum 2 ay once.
(655 puan) tarafından
Evet genel istiyorum hayırlısı olsun ben de eşim de konuşacak uyutma isticez
(10,972 puan) tarafından
Unutma istemediğin hiç birsey yapamazlar.
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(16,007 puan) tarafından
Ilk fotoda yıldızlı yere spinal anesteji uygulanmış sonradan uyutulmustur yazıyor yanında yazanı anlamadım 
0 oy
tarafından
Spinal uyuşturmamış uyutuldu yazmışlar canım 
(655 puan) tarafından
O zaman uyuturlsr mi direk
tarafından
Eğer sen tam narkoz istiyorum spinal ile uyuşmuyorum dersen tabiki uyuturlar canım bu raporda gösterirsin covidden dolayı tam narkoz yok hep spinal yapılıyor dediler ama bende mesela spinal olamiyorum benimde kayma var yerini bulamayız sıkıntı diyorlar o yüzüden tam narkoz alıyorum
0 oy
tarafından
Niye belden uyuşması ki bir hastalığın mi var
(655 puan) tarafından
4 kere yaptılar kuzum bilmiyorum ki ya ayağın iynadi ya saç telin oynadı diye diye 4 kere vurdular iğneyi en son uyuttulat
tarafından
Hadi ya bnde sezeryannolcagim  yarın acaba baklm  bnde uyuşma olcak mi
(655 puan) tarafından
İnşallah sağ salim dogrursun kuzum herşey gonlunce olsun
tarafından
İns canm sıkıntı yasmam
0 oy
(2,075 puan) tarafından
CİS iken spinal anestezi uygulanamamasindan uyutulmustur diye not düşmüş altına ama spinal diye işaretlemis yine spinal olucak sanırım
(655 puan) tarafından
Ya hayırlısı olsun kuzum ne diyeyim sağ salim doğsun da
0 oy
tarafından
Sanırım uyutcaklar uyumakmı istiyorsun canım ve neden
(655 puan) tarafından
Evet kuzum uyumak istiyorum korkuyorum çünkü
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Buyuk bi ihtimal yine aynisini yaparlar cnm uc dogumdada belden uyusturuldum sonra uyudum 
(655 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum korkuyorum açıkcasi belden
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İlk uyutulamadiginj sonrasında genel yaptıklarını belirtmisler canım o yüzden genel yapılacak işaretlenmiş 
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...