0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhaba hanımlar cuma günü oğlum sünnet oldu kaynanam hiç arayıp sormadı görmeye bile gelmedi 1 ay öncede hastanede yattık 5 gün ozman da hiç aramadı bni nasıl oldu DİE hastaneden sonra eve geldi 4 gün sonra ama Bn çok kırıldım konuşmadım kendisiyle halada konuşmak istemiyorum torunu sünnet olmuş hiç mi geçmiş olsun veya iyi dileklerini iletmez Bi insan eşim annesini sabunu laf dedirtmio her ikisinide Allaha havale ettim ama konuşasım gelmio Bn mi çok takıyorum neyapayım bu durum karşısında 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye yedi yabancı mi derdi ne ki aramıyor
(19 puan) tarafından
Benim evime gelince benden ayrı yiyip içiodu akşam yemegi yapmıştım oda mutfaga geçmiş kendine yemek koyuyordu bnde hep böyle yapıon beraber yeseydik dedim seslenmedi bnim moralim bozuldu çünkü hep böyle yapıo lohusayken bna bir tas çorba bile pişirmezdi kendi mutfakta yer içerdi Bn naparsan yapayım bndr oyle dedim DİE ertesi gün Bn dışadayken çekip gitmiş sorun bu
(11,240 puan) tarafından
Ay sktrsın gitsin boswer konusma manyak karı şizofren buyuk ihtimal
-Reklam-
0 oy
(5,074 puan) tarafından
Boşver takmaya değmez cnm 
0 oy
(14,168 puan) tarafından
Eşin bunun neresini savunuyor gelmemiş aramamış 
(19 puan) tarafından
Nasıl bir insan dedim hiç mi aramaz hiç mi merak etmez dedim kes sesini konusup durma dedi bnde Allah bildiği gibi yapsın dedim çok zor inanın
(14,168 puan) tarafından
Emin ol ki oda herseyin farkında yediremiyordur
(19 puan) tarafından
Evet farkında ama onlara ne derdin var demio hep beni terslio bni azarlıo çok bunalttı
(14,168 puan) tarafından
Anasına diyemiyor sana kükrüyor anca
0 oy
(1,447 puan) tarafından
İsine gelmeyen şeyleri yapmıyorlar 
(19 puan) tarafından
Vicdanı yok bnce düşman olsa yine merk eder
(1,447 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam gibi.  Seni anlıyorum o yüzden bizde hastane de yattık geçmiş olsun demek yerine her çocukta oluyor normal dedi ve boş boş konuştu ben şuan konuşmuyorum çünkü herşeye karışıyor
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama kocalara da tercih yaptırmak zorunda bırakmayın eşim de annen böyle yaptı dese ben annemi atmam ki korur savunurum aranızdaki problemi hiç bir şekilde eşe yansıtmayın ki ***** değilse sizin gördüğünüzü oda görür zamanla. Birde çok buyutmeyin şu kaynanaları kafaya takip canınızı sıkmayın evladın sağlıklı yanında eşinle mutlu yuvan olsun bırak dış kapının dış mandalı da aramayı versin. Ama bugünün yarını da var unutmayın ki yarın aynı verdiği değeri gösterin aramayın sormayın 
0 oy
(24 puan) tarafından
Aramaz canım her b*ka senin aramanı bekler arıycanda hastanedeyim çocuk sünnet oldu diycen sende arama boşver
0 oy
(213 puan) tarafından

Gelinlerden ne istionuz 

image

0 oy
tarafından
Sen bosver bu kadini

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 637 göst.
0 oy
7 cevap 399 göst.